Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Multumesc mult pentru urari.[:)] [pup] Danyelana, LA MULTI ANI !!!![flo] a venit mama in vizita [:)] ...din pacate nu reusim sa mergem mai pe niciunde, in special din cauza stresului "sa nu cheltuim bani" [bang]; nici macar de ziua mea n-am putut sa o conving sa mergem la cina, sau macar sa ne vedem in pauza de masa, sau...inclusiv sampanie si tort a cumparat ea [bang]; am programat ieri o cafea la Muzeul instrumentelor muzicale sa vedem Bruxelles-ul de sus...desigur ca si asta s-a anulat pana la urma....si mi-e ciuda: vine si ea in vizita dupa aproape un an si ma lasa sa-i ofer absolut nimic [:(]. Cel putin sambata am dat o tura in Knokke, unde a fost tare frumos... pacat ca m-am luat dupa prognoza meteo si n-am mers echipati cu dres de baie, fiindca a fost chiar cald si apa calda. Bepii, imi pare rau ca n-ai nimerit cea mai buna perioada la mare...dar lasa ca marea de aici nu-i asa de departe, recuperezi alta data. In pare rau ca in Romania a fost mai trist... Morgane, suna foarte bine vacanta voastra! Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

telgrama:)))) welcome adina.stop. la multi ani danyelana si dia.stop. la multi ani vladut de ardeiash.stop. welcome back in town frumoasa ca o floare de vara, miha.stop. bepii cafea joi la tine.stop. saptamana urmatoare sunt doar cu jeremy.stop. morgane wow.stop. madi drum bun.stop.scumpi vacanta placuta.stop.la multi ani victoras de nora.stop. la multi ani nora.stop. ror pupici.stop. stop miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de bebe jeremy (12.04.2010) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sal'tare [:D] Morgane super de super concertul, ma bucur tare ca tu si Bia v-ati distrat! Si dragut sa mai auzim si lucruri bune din RO [:D]! Vabcanta placuta in continuare si savureaza la maxim timpul petrecut cu prietenii si familia. Legat de intrebarea ta, am facut 3 masaje pana cum, dar eu zic ca da, merita; vreau sa il conving si pe sot cand se intoarce; tipa este o combinatie super de terapeut siathu, homeopat, si pe cat se poate psiholog bun ascultator, care incearca sa inteleaga mai intai ce credem ca nu merge bine in viata noastra, de ce suntem nemultumiti, care sunt motivele pentru care corpul sufera...etc; [pup] Bepii bine ai reveit si ma bucur sa aud ca simti bine; cat despre timpul la Ostende stii ca acolo este frumos oricum, iar faptul ca te-ai odihnit este un super plus.[pup] Ardeiash succes cu documentele; intradevar, experiente diferite. [pup] Mady ma bucur tare mult sa mai aud vesti de la tine. Va doresc drum bun in Germania si sa va odihniti si distrati cu familia si prietenii de acolo; succes la intoarcere cu plnurile de casa. [pup] un pupic dulce pe nusucul lui Dominique.[pup] Dia_tm cred ca totusi a fost super ca ai avut-o pe mamat ta aici; iar legat de bani stii cum sunt parintii...tot sa ne protejeze [:D];[pup] Mirikutz...radiezi...esti o superba mamica de trei flacai frumosi si smecheri; iar jeremy...o bomboana ce copil...nici nu i-am auzit glasciorul 1 ora si jumatate...si frumoooooooooooooooossss muahhh pe nasuc [pup]. Noricic...nu zici si tu nik? [pup] Fetelor daca se leaga vreo intalnire ma bag si eu, iar daca este dimi sau la pranz imi 1/2 zi liera...sa ma destrabalez in voie....; deci, sunt amatoare daca se organizeaza ceva, dar doar saptamana asta si urmatoarea, caci pe 8 plec. Pup toate fetele de pe aici si de prin concediu [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sorry ca n-am timp sa citesc din urma.. citesc doar pagina asta... [:D] 'na ziua fete.. miha: surpriza astazi la posta . am platit pe un dosar trimis in recomandat cu asigurarea ca ajunge in 3-4 zile [:-@] 11 euro... [olala] acum ramane sa ajunga.. cred ca data trecuta am trimis simplu.. nu recomandat.. merci in tot cazul.. miri' sarumana si daca se leaga o intalnire ... la ce ora? unde? [:D] la bruxelles? ca as ava si eu numa ptuin timp... joi dimi la 10 am intalnire cu un nene deloc simpatic ce mi-a facut varza o masea saptamana trecuta....m-a chinunt cu anitbiotice ... imi scoate niste ate ... n-ar fi mare lucru .. pupici s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, si miri , sa nu uit .. magazinul acesta se desfiinteaza La Fourmi 211 rue Vanderkindere 1180 Bruxelles (Uccle) Fax : 02 343 71 41 Tél. : 02 345 84 65 au preturi incredibile la articole de craft,scrabooking, papetarie, jocuri , decor etc etc eu m-am imbolnavit [bang] s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ardeiash... ce triiiiiiiiiiiist! era magazinul debutului meu:((( pai de ce se desfiinteaza, ai idee? nu are rost sa dau pe acolo. m-as enerva doar ca nu-mi pot folos mainile prea mult:((( miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de bebe jeremy (12.04.2010) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am fost astazi.. si arata complet diferit .. m-am mirat foarte tare iar magazinul se numea stockline.. am intrebat de ce nu mai au perlute si toate cele .. si mi-au raspuns.. ne pare rau.. nu mai avem ... sper ca nu gresesc ... cu magazinul, ioi insa nuam intrebat motivul si mie imi pare tare rau.. si era mereu populat.. n ustiu ce s-a putut intampla.. insa au niste preturi de nimic la unele articole s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am pus la dospit de-un cozonacel si a inceput sa creasca. Sper sa creasca mare, mare inca 7 luni de acum inainte. [olala] Vezi Miri, pupicul tau s-a lipit direct de burtica. L-am vazut saptamana trecuta la ecografie si dadea din maini si picioruse nevoie mare, mai aveam putin si dadeam apa la soricei, de emotie. Cred ca seamana cu Tushar, asa plin de energie. [:D] Saptamana viitoare mergem la masuratori si sa iau rezultatul de la analize. Sa-mi tineti pumnii sa iasa bine ca sa scap ce stresul unei amniocenteze. Acum vreti nu vreti, o sa va fac capul mare [:I][:D] Deocamdata ma simt bine, cam fara energie, insa asta n-o aveam nici inainte. [:I] Am emotii cat casa si paranoia e deja in floare. [:I] Sa-mi tineti pumnii sa ajung cu burtica pana in februarie... Aaa, si sunt nevopsita, cu firele albe la vedere [bang]. Pe facebook prefer discretia, ptr ca sunt prea multi ochi care vad si urechi care aud si nu sunt inca dispusa... [:-@] Asa, eu intru in concediu in august. (5-15) Deci daca va intalniti cumva, undeva, as veni si eu. Tania, da de stire cand ajungi in Antwerp, poate reusim sa ne vedem. Pupici la toata cutia [pup][pup][pup] Ror [gravi] + 11
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutzzzzzzzzzzzzzzz, ce bucurie!!!!! Doamne ajuta, Doamne ajuta, Doamne ajuta [ruga][ruga][ruga]!!!! Nora[hia]cu [url="http://by.lilypie.com/oTJ8p1.png"]Andrei[/url] si[url="http://by.lilypie.com/0Ecup1.png"] Victor [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roruuuutz, ce veste super de super !!! [bis][colegi] Felicitari din toata inima [flo][flo][flo] Iti doresc sa fi sanatoasa, sa duci sarcina pana la capat fara probleme si sa aveti un bebe perfect! Te pup si te imbratisez cu mult drag! Saptamana viitoare voi veni la Antwerp ca sapt asta in fiecare zi s-a ivit ceva important si nu se mai poate. Tinem legatura! Fete, eu as fi propus o intalnire la Brussel dar sapt asta asa cum am mai zis nu pot! Dar ce ziceti de sapt viitoare? Eu am program relativ flexibil deci propuneti voi cand si la ce ora. Si va rog sa fiti un pic mai hotarate si mai active ca nu mai e caldura aia molesitoare. Pup toata cutia [pup][pup][pup] Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...