Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

F E L I C I T A R I! si sa fie intr-un ceas bun cu ursitoare blande si generoase!!!!!! iti dorim toti 5 sa te bucuri de sarcina si sa aduci pe lume o minune de copil (baiat in capul meu:), dar capul meu n u e important) care sa va bucure si sa va umple viata de emotii! intalnire.... s-ar putea. dar hotarati clar unde. si in ce zi sa pot face programul saptamanii in functie de asta! miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de bebe jeremy (12.04.2010) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Doamne rorut ce fericire! ma bucur din tot sufletul pentru tine ... .vezi , ca nu mancai degeaba cartofi prajiti si salata de rosii [olala] . ador semnatura ta :) sarcina usoara si ia-o mai usor cu stresul la munca .. [:D] [pup] fete; pas pt mine saptamana viitoare.. [q] nu pot sa va vad duminica plecam in vacanta franta la plaja .. ca sa fie mai aproape.... :) .. da va urez distractie placuta si va pup pe toate cu dor s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ROR, felicitari! sarcina usoara si sa un bebe sanatos si la fel de plin de energie si de-acum incolo[flo] Mihaela, desigur e super sa o am pe mama aici[:D] ...dar imi pare rau ca nu vrea sa ma lase sa-i ofer nimic....dar mai studiez eu alte metode de abordare, ca n-o sa renunt asa de usor[:)]; Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, va multumesc pentru telefoane si pentru gandurile bune. [pup][pup][pup] Ce m-as face eu fara voi?[flo] Ardeias, concediu placut. Sa va odihniti si sa aveti vreme buna. Cat stati? [pup] Dia, pe mami nu o mai intreba ce vrea si ce nu vrea. Intra in actiune si pune-o direct in fata faptului implinit. [:D] Ror [gravi] + 11
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[olala] 12:30 "Brussel's Flower Carpet ", 13-15 august 2010 [olala] flowercarpet.be enjoy s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele pralinute,mi-e atat de dor de voi!!!! Noi suntem inca in vacanta,la mami, si nici nu trebuie sa va mai spun cat e de bine....numai ca ne e dor de tati si abia asteptam sa vina si el! De o saptamana suntem la Brasov ca nu mai suportam caldura din Bucuresti.Am vrut sa fug si eu la C-ta la concert,dar m-au speriat ploile ce se anuntau,asa ca am renuntat....si sincer imi pare rau acum.... Rorutz,FELICITARI!!!!Nici nu stii cat ma bucur pt tine....sa fie intr-un ceas bun,sa ai o sarcina usoara si la termen!!Te imbratisez cu drag![pup] Dragele mele pralinute sarbatorite(si puiuti de pralinute),va urez si eu (cu intarziere) un calduros LA MULTI ANI,sa aveti parte de tot ce va doriti,si multa,multa sanatate![flo] Dragele mele va las acum ca piticii trag de mine sa-i scot in parc...va pup pe toate si sa stiti ca-mi lipsiti!!![pup] [pup] Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rorut drag,cata bucurie si ce veste minunata!!![flo] Sa iti dea Domnul o sarcina usoara si la termen,sa fiti sanatosi-tun ,si tu, si bebe!Noi trei iti dorim tot norocul din lume si te imbatisam strans,strans! E superb sa citesc semnatura ta de graviduta!!![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si noi il pupam pe puiul mic si-i uram viata lunga plina de fericire , sanatate si noroc cu carul,, Doamne, ce repede a trecut timpul! parca ieri s-a nascut! mesaj important pt miri: furnica traieste! [:D] m-am trompat eu de o tipa pe care am intrebat-o pe rue vanderkindere unde e la fourmi.. si ea m-a intrebat ce? io i-am zis magazinul ala cu perlute , carterie, loazire .. paradisul femilor cu gargarite la creier .. si mi-a aratat stokline.. aia mi-au zis ca e spre lichidare si ca nu mai au ce-au avut .... de unde incurcatura.. deci la fourmi traieste... am vizitat-o azi.. e in capatul alalalt de strada ... am bataturi deja la picioare... da , e bine , sanatoasa mesajul ramane acelasi... mergeti de va luati scrapbookinguiala si papetareala la preturi de nimic.. adresa e stock Line UCCLE Rue Vanderkindere, 465 - 1180 UCCLE (Parking Delhaize) Tél 02 345 58 67 Ouvert du lundi au samedi de 10 h 00 à 19 h 00 s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...