Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

merci fetelor ca va ocupati de bois des reves .. imi parea rau sa scapam un tort pe care sa scrie 5 ani facut din praline [:)] nora; felicitari, nepotica ta e superba. la fel si baietii tai . sora ta iti seamana incredibil de mult.. [:)] nina; reina si alex sunt bestiali.. mi-au placut la nebunie.. m-am delectat si cu lorena, si cu jeremy , bruno si sascha.. si cu mariuca.. aveti niste copii ma mult decat superbi.. ma-ncanta in fiece zi cand intru pe facebook.. am intrat sa va spun 2 kestii; - am lasat telefonul la uscat cateva zile .. si l-am bagat in functiune .. si ghiciti?! functioneaza.. n uam pierdut din el pozele ,camera e buna.. e incredinbil, nu? si 2 : vine prince in concert daca va intereseaza [:)] noi vrem sa merem pupi si noapte bunicica s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fete am sunat la Bois du Reves pt rezervare la BBQ si toata luna septembrie e full...au un loc pe 3 octombrie...ce fac?ne mobilizam si mergem sau ba???Trebuie sa stiu repede ca daca o lalaim iar se duce si asta...astept parerile voastre!(locul e de 30 de persoane cu copii cu tot) pusici! Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci,sunat....rezervat!!!! Notati in agenda: Duminica 3 Octombrie 2010 BBQ la Bois du Reves! Saptamana viitoare primesc hartiile cu confirmarea si apoi trebuie sa platesc integral(40 euro)pt locatie.Locul cu pricina e mare,pt 30 persoane asa ca avem loc berechet!Hai sa ne mobilizam putin si sa iesim cu totii ca de mult n-am mai facut un chef d-asta cu mici si bere,cu copii,cu catel si purcel[:D].Deci,lista e deschisa...s-a anuntat Miha...si?si?si?/??? gata,fug...pupici la toata cutia! Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

super Nina,[pk][pk][pk][pk][pk] multumim mult... [flo][flo][flo] Carmita_baby, hai si tu.. anul asta parca ai cifra rotunda, avem 2 evenimente de sarbatorit, atunci [:D] s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat sa va urez un weekend placut! In ciuda vremii destul de reci.... pt aceasta perioada. Nina, harnicuto, tot tu cu organizarea! Pt noi e prea de timpuriu, nu stiu ce sa spun cu privire la BBQ-ul din octombrie.... Dar daca nu-i nimic important voi veni cu siguranta ca nu-i de ratat unica ocazie sa vad pralinele impreuna cu copilashii. Va pup. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...