Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (18) Ne distram


Recommended Posts

Ioana, Miha-ha vineri aduc trupa in Düsseldorf. Punem de-o intalnire? [:D] Ioana draga, noi suntem la Arcor de multi ani. Nu am avut modem/ router pt 2 pc-uri. Ne-am luat unul Siemens , avea si stick pt. Laptop , nu am mai apelat la cei de la arcor.. Nu stiu din ce cauza ai probleme cu ei. Probabil singura solutie e un berater. Tin pumnii. Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eeeeeeeeeeee, sint wieder Züruck, ati crezut ca nu mai intru...., ca am plecat...?[:D]Acum nu scapati asa usor de mine [:D] Ieri lene mare , si ..program zilnic ...eu cu copilul si Zana ...cu televizor , o berica..[alcool] Si astazi nu vreau sa fac nimic , este inca sarbatoare (cu toate ca am un munte ce rufe care asteapta sa fie calcate si inca unul de spalar [:D]), si o iau ca atare . Ca porcul in paie[nani] Dar zilele care urmeaza , trebuie sa ma mobilizez , sa imi gasesc ceva de lucru , ca nu se mai poate !Bine ca v-am intilnit , ca moralul meu este sub cota de avarie , asa ca ... Clau , nu o mai lasa pe Miki sa plece ! Ne intilnim si saptamina viitoare[:D]Sinteti adevarate , gacici! Va doresc numai bine . Revin. Ma duc sa fac pop-corn(varianta romanesca -porumb de floricele![:D]) pentru Matei . Trischa , Matei intreaba cind vine Patrizia la noi?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui trischa
Asta e tradare!![batetoba][batetoba][batetoba] Stai sa ma uit pe harta sa studiez problema si vorbesc cu sasu[:D].
WOW . deci....sa spun sau sa nu spun [:D] lasa harta si studiatul, presteaza la vitamina saseasca, poate ai noroc si merge, Helmut m-a luat deja de nevasta [:D]. Daca vrei vin sa te ajut [:-)))] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tumpi noi avem de cativa ani net cologne,din cate stiu eu e cel mai bun din zona asta.noi platim 50 euro pe luna (flat in Germania si international pe fix +internet),acum pt clienti noi e 10 euro mai ieftin. reteaua e numai pt cei care locuiesc in apropiere de Köln ,eu cred ca si la tine merge . mihaela si Dennis 20.09.2005 [url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=23f95f74bca9bef4cfc0fa&skin_id=5&&utm_source=otm&utm_medium=text_urlurl"]dennis[/url][copil] [url="http://good-times.webshots.com/album/558084958gOFXOI?vhost=good-times"]Dennis-puiu [/url][bibe] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=243eebabe6e91c82714dd9"]simleu silvaniei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey, va faceti de cap sa inteleg[:D]. Miki, trec[:D]eti prin Köln sau tb sa-mi mut dorsalul spre Düsserdorf? Cat de astia de la 1&1 daca nu o scoatem la cap pe cale amiabila, am sa apelez la avocat ca deja m-am saturat sa platesc degeaba 200e. Codruta, lasa calcatul, e sarbatoare si azi si maine, odihna, ca treaba mai poate asteptat[:D] Si eu am de calcat,si voiam sa spal maine, da am vazut ca si maine e sarbatoare, asa ca, trai neneaca, 2 zile de relax fizic ca cel intelectul cica nu se pune[alcool] Miha-ha, din pacate cei de la NetCologne nu au si internet la noi in zona, ca am incercat sa apelam la ei, avem doar mobilele de la ei, asa ca am ramas pe 1&1 "Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...