Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tulcence ? (11)


Recommended Posts

si inca ceva, printesa mea sta in fundic[olala] m/am intalnit cu arisa in parc. eu o admiram pe maia ce mare e si visam sa o vad si pe crina alergand[:)]ea se uita cu nostalgie la crina[:D]adevarul e ca trece timpul prea repede[q]crina deja nu mai e bb noapte buna tuturor! silvi mama CRINEI [url="http://family.webshots.com/album/572222604Swidcx"]CRINA MINUNEA MEA[/URL] [url="http://family.webshots.com/album/573171466EKeNHr"]am mai crescut![/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=139719"]Povestea CRINEI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor,

va pup pe toate, mi-e dor de voi!

Ne-am intors din concediu si a fost foarte frumos. Partea nasoala a fost ca la intoarcere am aflat ca Albert a facut varicela dar spre bucuria mea i-a trecut foarte repede si de maine o sa-l duc iar la gradi ca e inebunit de dorul copiilor.

Ne pregatim de concediul nr. 2, de data asta la marea noastra si cu Albert. Este foarte frumos, am facut rezervare pe internet la www.complexhercules.ro in Jupiter. Abia astept.

Va urez tuturor sa aveti o vara super. A mea a inceput bine ( cu o avansare[:)])

 

gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca nu am mai scris de mult timp.

Eu ma pregatesc de concediu .Fata mea abia a venit de la bunici si abia asteapta sa plece cu noi .Vom merge in Iasi si la Vatra Dornei deocamdata.Azi ma pregatesc sa sarbatoresc aniversarea casatoriei(actele).Nu stiu inca ce sa-i iau sotului cadou .Sarbatorim nunta de fildes si m-ar tenta sa-i iau o camasa ivorie.

 

poze1

poze munte 2007

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele! Noi suntem ok, Maya e tot mai zapacita, cu olita facem un pas inainte, unul inapoi; sper ca pana in toamna sa fie deja obisnuita. Eu ma agit pe la munca, am obosit sincer, abia astept perioada de concediu in care, desi nu vom pleca nicaieri, macar am timp sa ma odihnesc. Silvia, felicitari pentru progresele Crinei. Imi amintesc si eu cu cata emotie observam ca s-a intors pe burta, ca sta in fundulet...Crina e precoce, Maya nu vroia sa stea in fund, prefera sa stea pe burta si sa mearga de-a busilea. Mirell@, probabil ai terminat cu examenul, sper ca a fost bine, iti tinem pumnii sa reusesti. Gabi, Aurora,, distractie placuta in concediu. Gabi, bravo pentru avansare! Aurora, multi ani frumosi inainte! E draguta ideea cu camasa, doar sa gasesti o nuanta frumoasa. Va pup, sper sa ne mai vedem prin parc. Doar cu Silvi am avut sansa sa ma intalnesc. Crina e o scumpica, grasunica, se vede ca ii prieste laptele mamai. arissa - mami de Maya(18.03.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

arissa mult succes cu olita! Noi suntem deja baieti mari si nu mai purtam pampers deloc. Nici noaptea! Asta i se datoreaza maica-mii. In concediul nostru ea a ramas cu Albert si l-a obisnuit cu olita treptat, ii punea pampers doar la somnul de dupamiaza si noaptea. Noi cand am venit si am vazut ca cere la olita, chiar din ziua aia nu i-am mai pus nici noaptea, Si spre norocul nostru a fost super ok! Nu-ti spun cate perechi de chilotei are Albert acum! va pup, o zi excelenta gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

 

nici nu stiti ce ma bucur sa vad ca ati mai intrat sa ne mai povestim[:)]

 

gabi, bine ai venit din concediu si distractie frumoasa in concediu 2. felicitari ptr avansare!!!nu dai nimik de baut, macar asa o sampanie virtuala[:D]

 

arisa, bafta cu olita si sa ne spui metoda ca sigur o sa ne chinuim si noi. multumesc de aprecieri.

 

aurora, bine ai revenit! concediu placut! LMA!!!sa sarbatoriti frumos. eu camasi culori mai turbate, dar frumoase i/am luat sotului de la diana. un pupic ptr elena [pup]

 

mirela, cum a fost la ex?

 

mireluta, dany??

 

haideti mai fetelor acum ca ne/am adunat mai multe sa stabilim o intalneala? ce ziceti?stiu ca fiecare e cu concediu, servici, familie etc...da poate gasim o zi si o ora favorabila tuturor...

 

 

 

 

silvi mama CRINEI

 

id="red">CRINA MINUNEA MEAid="red">

am mai crescut!

Povestea CRINEI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Weekendul meu pana acum s-a lasat cu smotru si alte admninistrative, astazi trebuie sa si gatesc ca nu mai e nimic.

 

Gabi, pana la urma cred ca asta e si secretul: sa nu-i mai pui pampers deloc. Maya cand nu-l are pe ea, se duce frumos la olita, face, daca il simte insa, e ca si cum olita nu ar exista.

 

Sa aveti o zi buna, plec la piata.

 

arissa - mami de Maya(18.03.2007)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

 

ce fac fetele?

 

cu arisa si mirela m/am conversat ieri int?o scurta conferinta si mi/a facut mare placere.restul? pe unde umblati fetelor? la mare la soare?[:D]bravo!!!

 

crina azi a papat piersicuta si i/a placut f tare.

in rest suntem bine.

sambata mergem la botezul nepotelului asa ca tre sa cumparam cadou. am luat hainute da tre sa luam si jucarii...

 

pupam fetele si mai ales piticii[pup]

 

 

 

silvi mama CRINEI

 

id="red">CRINA MINUNEA MEAid="red">

am mai crescut!

Povestea CRINEI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor, nu am scris de muuult,dar revin cu vesti mari Am aflat ca voi mai avea un bebe prin februarie.contrar faptului ca spuneam mereu ca nu mai vreau alt copil am fost surprinsa sa vad ca nu am fost mahnita deloc,ba chiar bucuroasa.iar Razvan e in culmea fericirii.George spune la lume ca mami are un bb fetita in burta si dr ii taie burta sa-l scoata cand o sa mai creasca. in concediu intru abia de pe 17 august,pana atunci ma impart intre cele 2 joburi,acum o sa fiu un pic mai libera ca s-a intors si colega din concediu. va pup si va doresc o zi buna si racoare.,se pare ca si astazi va fi canicula. LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005) Poze:http://s254.photobucket.com/albums/hh109/laurag72/George%203%20ani/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...