Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tulcence ? (11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetele silvia ti-am vazut printesa , ce mare si frumoasa a crescut !!! [olala][olala][olala] sa va traiasca si sa va bucurati de ea Fetele care sunt in concediu , va doresc sa va distrati cat mai mult posibil [pk] Noi suntem bine cu totii, toata ziulica suntem cu grupa mica dupa noi prin parcuri , la biserica , prin magazine , storc astia mici unutl din noi [:)] macar bine ca sutn sanatosi , asta-i cea mai amre bucurie . Va pup pe toate si va doresc o zi furmoasa. PS : azi vreme de 2 h sunt baby siter si pentru o vecina deci voi avea acasa la mine 3 copii [alcool] va pup si mai revin spre seara [url="http://family.webshots.com/photo/2004348160102505781RRQbsf"]danybv[/url] Mamy de [zana][url="http://family.webshots.com/photo/2307870720102505781nODKpg"]Maria[/url] (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi][url="http://family.webshots.com/photo/2611718550102505781uiPWXm?vhost=family"]Andrei[/url] (21 Martie 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Am revenit la munca. Ar fi fost bine sa mai am concediu inca vreo saptamana, dar asta e.

Cea mai frumoasa zi din concediu am petrecut-o cu niste prieteni la Aqua magic in Constanta. Tare bine a fost!

 

Dany, bafta cu cei 3 copii astazi, cred ca or sa-ti faca dezastru in casa.

Gabi, multumesc inca o data pentru ajutorul de ieri[flo][pup].

 

Pup toate fetele!

 

arissa - mami de Maya(18.03.2007)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

 

dany, daca te descurci cu 2 te vei descurca si cu 3[:D]pacat ca nu ne intalnim ca si noi suntem in fiecare zi pe afara. cred ca n/avem traseu comun. zi de exemplu plec cand se trezeste crina dar spre e3, mai rezolvam si probleme cat ne plimbam...

multumesc de aprecieri[pup]

 

arissa, ma bucur ca te/ai distrat in concediu chiar daca a fost scurt. acomodare rapida la serviciu[:)]

 

va pupam pe toate!

 

 

 

silvi mama CRINEI

 

id="red">CRINA MINUNEA MEAid="red">

am mai crescut!

si mai mare!!!

 

Povestea CRINEI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am intrat sa spun la multi ani sarbatoriteio noastre.

[s]La multi ani maria! sa fii sanatoasa si mereu zambitoare. te imbratisez pe tine si pe parintii tai. si pe andrei bineinteles[pup]

 

restul fetelor care mai aveti sarbatoriti in familie petrecere frumoasa.

fratele meu e marin asa ca noi vom petrece!

 

silvi mama CRINEI

 

id="red">CRINA MINUNEA MEAid="red">

am mai crescut!

si mai mare!!!

 

Povestea CRINEI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI,MARIA!sa cresti mare si sanatoasa si sa ai parte doar de bucurii.

 

felicitari si membrilor famiiliilor voastre sigur aveti un sarbatorit.si multa sanatate.

 

LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005)

 

Poze:http://s254.photobucket.com/albums/hh109/laurag72/George%203%20ani/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE POARTA NUMELE DE MARIA id="red">id="size4">

 

multumesc fetelor pentru urarile transmise Mariei mele , pentru fiecare cate un pupic [pup] si o floricica [flo]

 

Noi suntem bine , azi am fost la hram : eu , sotul meu si Maria la Manastirea Celic-Dere, a fost foarte frumos , lume multa , slujba frumoasa etc.Un incident mai putin placut s-a produs azi acolo , in timpul slujbei a murit o batranica [:(]acolo i-a fost dat sa moara , asta este .

 

Va doresc sa aveti parte de un weekend minunat alaturi de cei dragi voua , va pup pe toate .

 

Laura , sarcina usoara iti doresc draga mea [flo]

 

 

Cine vrea sa mai vada poze cu noi o poate face aici id="blue">

 

danybvid="blue">

Mamy de [zana]Mariaid="red"> (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andreiid="blue"> (21 Martie 2006)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dany, f frumoase pozele. maria e o scumpa[pup]

laura, daca ai reaparut poate ne vizitezi mai des[:D]ai grija de tine[flo]

 

noi suntem bine.sambata am fost la ziua fratelui. seara pe faleza putin, ieri pe la tara. crina a primit un scaun de masina si e fericita tare in el. deja e cam mare ptr scoica.

va pupam pe toate!

 

silvi mama CRINEI

 

id="red">CRINA MINUNEA MEAid="red">

am mai crescut!

si mai mare!!!

 

Povestea CRINEI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, am vz niste fete superbe,Crina si Maria.ce repede cresc,Crina,deja vrea in fundulet,insa nu te sfatuiesc se taseaza coloana si se stramba,mai ales in mers cand sunt si vibratii.scoica e buna pana la un an pusa invers sensului de mers. Maria e deja domnisoara,deja independenta. eu de ieri in concediu,sambata plecam spre Valcea si Pitesti.trebuia sa mergem si la Sulina,dar s-a anulat .cu servciul e cam nasol,trebuia sa ne preia primaria de la 1 iuldar s-a intamplat nici acum.ce se va intampla cu noi nu se stie. George e in vacanta,a mers la mama de cand am terminat cu gradi.de 2 sapt merge la inot si e inebunit,deabia asteapta sa vina ziua de piscina,iar pt noi un element sa il conditionam.se descurca super,am vz un baietel de 4 ani care dupa 8 ore deja se mentine,inainteaza si baga capul sub apa. multumesc pentru felicitari,insa am pierdut sarcina.am facut analizele si il asteptam pe ginecolog sa vina din concediu,iar duminica noaptea am inceput sa sangerez usor,luni am mers la spital si seara la cabinet.nu i-a placutce a vz la control iar la eco dg a fost sarcina oprita in evolutie la 6 sapt.,cu 2 sapt inainte.nu erau nici bcf-uri.mi-a dat un trat de mentinere cu speranta ca miercuri va fi ceva activ cardiaca.insa marti noapte m-am trezit cu niste dureri groaznice si eliminasem un cheag,apoi inca unul.m-am internat la urgenta si a fost nevoie de chiuretaj uterin.fetita mea s-a dus si imi e tare greu.nu m-am asteptat nici o clipa la asa ceva. va pup si va doresc multa sanatate tuturor. LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005) Poze:http://s254.photobucket.com/albums/hh109/laurag72/George%203%20ani/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor azi eu si sotul meu sarbatorim 3 ani de casatorie. va invit sa sarbatorim. macar aici ca flo nu e acasa asa ca pe alta data sarbatorirea.

 

laura, multumim de aprecieri. nu prea as fi vrut eu sa o las in fundulet dar nu am ce face ca se ridica singura[:D]si mai nou sta in 4 labe adica pe genunchi si pe palme si isi balanseaza fundicu da nu poate sa plece. sta putin si cade. e asa dulce! e jucaria noastra.

imi pare f rau pentru pierderea sarcinii. chiar nu stiu ce sa zic...sper sa nu lasi sa te afecteze f mult. concentreaza/te pe george. nu stiu, nu sunt prea buna la sfaturi din pacate.

drum bun si distractie frumoasa in concediu.[flo]

 

pupam toate fetele[pup]

 

silvi mama CRINEI

 

id="red">CRINA MINUNEA MEAid="red">

am mai crescut!

si mai mare!!!

 

Povestea CRINEI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...