Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tulcence ? (11)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare...

 

noi ne-am mutat la tara de ceva vreme si nu am avut net. Dar ma bucur ca s-a rezolvat acum si mai putem comunica..

 

Felicitari Arissa pentru noul membru al familiei. Sa fie sa natoasa si sa va bucurati de ea.

 

Si tie Gabi iti doresc sarcina usoara si multa sanatate. Ma scuzi ca atunci cand ne-am intalnit la Pelican nu am stat de vorba. Ma grabeam.

 

Din ce am citit in urma am vazut ca sunteti bine si asta ma bucura.

 

Noi suntem in Nicolae Balcescu. Am serviciul la Mihai Bravu anul acesta. Am clasa a IV-a. Ma bucur ca naveta e scurta doar 5 km. teo merge aici la gradinita . Vad ca aici la tara e mai bine pentru el. Sta toata ziua afara si s-a invatat cu aerul ... cand mai rece cand mai cald.... pana acum nu a racit deloc. N-am mai avut raceli din Martie. Probabil a mai crescut si e altfel.

Stie de toate si asta ma face sa-l invat si mai multe. Le retine foarte usor si e un dulce. O sa revin si cu niste poze mai actuale.

 

Sa aveti o seara frumoasa. Va pup!

 

________________________________________________________________

Cat timp suntem printre oameni, sa ne purtam omeneste!(Seneca)id="red">id="size2"> [grup]

............................................................................id="black">

Mirell@ mami lui [bonjovi] Teo 2 ani si 7 luniid="red"> 02.03.2007id="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne mai auzim in week-end. Toate cele bune!

 

 

________________________________________________________________

Cat timp suntem printre oameni, sa ne purtam omeneste!(Seneca)id="red">id="size2"> [grup]

............................................................................id="black">

Mirell@ mami lui [bonjovi] Teo 3 ani si 7 luniid="red"> 02.03.2007id="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mirela, ma bucur ca ne/ai mai dat de stire! sper ca viata la tara sa va priiasca. parca acolo e mai usor , mai linistit si mai cald totul. eu am crescut la tara si tare mi/ar fi placut sa ne facem casuta acolo dar am un sot crescut la bloc care iubeste betoanele. bine macar ca merg la fiecare sfarsit de saptmana sa/mi incarc bateriile ...si plasele[:D]

deabia astept sa/l vad pe teo cat a crescut[pup]

 

noi suntem bine. am facut analizele ptr cresa.inca ne luptam cu maselele...deabia astept sa iasa toate.

 

silvi mama CRINEI

 

id="red">CRINA 1 ANid="red">

iun-iul,diverse

la mare

 

Povestea CRINEI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele!

 

Silvi, Mara deja e a 3 a zi la cresa, aici pe Concordiei la nr 3, deocamdata e ok, plange na e si normal dar nu ne-a sunat sa o luam, ca se linisteste pana la urma, se joaca. Deocamdata nu am lasat-o sa si doarma , am zis sa mai treaca o saptamana...Tu de cand o aduci pe Crina la cresa?parca zicea ca din februarie...

 

Eu sapt viitoare plec la un curs, la Voina, la munte, pe o parte ma bucur pe alta mi se rupe sufletul de asta mica, o sa-mi fie un dor de ea....dar asta e...

Va pup pe toate si mai vorbim

 

http://community.webshots.com/album/556405542tNlPgV

http://community.webshots.com/album/562770165NDJGai http://community.webshots.com/album/562770166RIDySq

 

Bucuria noastra - Mara Ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mireluta, fetele noastre nu vor fi colege ca a mea va merge din ianuarie dar la 1, adica la etaj[:D]

ma bucur ca mara se descurca bine. si eu am sa procedez la fel...am sa o las doar o ora doua, apoi pana la pranz, apoi sa si manance apoi si la nani. in 2 luni jumate tre sa se obisnuiasca.

sa ai vreme buna la munte. si i/a partea buna, te relaxezi si vii cu forte noi la pitica ta[pup

 

dani, am rezolvat la cresa fara probleme. am semnat contractul si am facut cererea de invoire pana in ianuarie. va merge atunci fara probleme.

poza ta de la semnatura e buna de coperta de revista. [flo]

 

arissa, ce face iulica? cum se impaca cu maia...nu ne povestesti nimic?

 

gabi, voi ce faceti sunteti bine? ce face burtica? hai sa ne faci cap nou[:D]

 

mirela, esti datoare cu mai multe despre noua voastra viata.

 

laura, aurora, portugal...fetelor? e aproape iarna mai stati si prin casa la pc.

noi va imbratisam pe toate!

 

silvi mama CRINEI

 

id="red">CRINA 1 ANid="red">

iun-iul,diverse

la mare

 

Povestea CRINEI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor ce mai faceti ? Pitici sunt bine eu le doresc multa sanatate si multi pupici . Silvi la mine pana Miercuri a fost cald Luni am fost la plaja 11 sept[:D][pup] la toate fetele.

 

Mihaela id="blue">

Mamy de [bb] Sara Inesid="red"> ( 13 Noiembrie 2008 ) si [bonjovi] Dragos Eduard id="blue"> ( 4 Iunie 1994 )

 

Poze cu noi id="blue">

Poze cu Sara id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...