Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

felicitari micutului crestin!

 

fetelor voi cind ati adus parinti aici in US ptr cit timp ati luat biletul initial (chiar dc dupa aceea l-ati prelungit). 3 luni, 4? mamavine ptr prima oara aici.

va rog, raspundeti-mi pe PM ptr ca nu stiu cind voi avea timp si voi putea sa intru si probabil imi va fi greu sa gasesc raspunsul vostru printre pagini de postari.

multam mult!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

ONELULE ,LA MULTI ANI[pup]...mi-e dor de tine[:(]

 

Am si eu poze de ieri[:D]....multe...daca aveti rabdare sa va uitati...nu le-am putut aranja in ordinea care trebuia,are ceva webshot-ul si nu m-au lasat...vizionare placuta!!![:)]

 

http://family.webshots.com/photo/2822200530066546584XODyAs

 

 

[pup] la toata gasca,fugim la Sinzi!!!

 

 

 

 

 

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana_B [s] (Belated)La multi ani si fie ca toate dorintele sa devina realitate, sa fii sanatoasa si iubita [flo]

 

Irina sa va traiasca micul crestin [flo] si sa va aduca numai bucurii. Nu are rost sa mai zic ca uitindu-ma la poze m-am minunat (a cita oara?) ce pui frumos si linistit aveti [pup]

 

Sinzi esti o nasica minunata [flo][pk]

 

Multmumim fetelor de poze ... Mirela [pup]

 

 

 

There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Frumoase pozele, le-am vazut pe toate! Nu am vazut insa nici o poza de la party, dupa ce a baut lumea nitel LOL, eu pe alea as vrea sa le vad LOL.

 

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

A ticket to hell has never been funnier

 

"Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miere, Sanzi- sa va traiasca micul crestin, sa creasca mare si sanatos! Ce cuminte si linistit a stat Aidan la botez si la pozat. Frumusel foc!

 

Mirela- multumim mult ptr poze.[pup] Ati fost toate niste frumoase [flo], iar cei 2 cavaleri (Robert si David) parca-s frati.

 

OanaB- La Multi Ani! [flo]chiar daca cu intarziere, urarile nu dauneaza- sa fii fericita, sanatoasa, si sa ti se indeplineasca toate dorintele!

 

Adriana, mama de baieti: Andrei(30.11.05) si Mihai(3.08.00)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aidan cu Miere si Luc si nasi sa va fie o clipa de senitatate la care sa va intoarceti in timp cu placere. Fetelor cu toate ati pus si suflet si v-ati simtit bine. Se vede [:D] [pup].

Mirela nu numai poze faine si voi nemaipomeniti, dar jos palaria de ce organizare cu titluri si tat [:D] cum cunosc sigur pe toata lumea, dar sa nu radeti cine-i Ana?[:D]

 

La noi a fost cald si frumos peste 30 Celsius. Mare, plaja soare. Am fost cu o prietena cu inca trei nazbatii si am ingropat-o pe ea in nisip [:D] Apoi pe fii-mea... Apoi i-am pus sa alerge cu zmeiele. In fine o ora si am scos nisip din urechile jucausilor, spalat, dat cu crema si bagat in patut.

 

Aveam in plan si o vizita la NYC ca-nfloresc ciresii japonezi. Dar cu atentionarile de gripa mi-am zis ca avem si noi unul pe driveway[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna! Hop si eu in zona, iar am cam lipsit dar de data asta a fost din motive .. bune..[:D]

 

Am avut un examen vineri am scapat acum pana prin iunie de examene(sper!) apoi am plimbat gargaritzele: la Zoo ieri, azi la spectacol cu Disney on Ice.. Sofia a fost super incantata.. si Sabina..dupa ce a reusit sa-si scoata pantofii si se hilizea la cucoana din spate..[bang]

 

Miereid="teal"> sa va traiasca micul crestin, Sanziid="teal"> sa va traiasca finutul..[cheers][cheers][cheers]

 

Delia, Miere, Mirelaid="teal"> multumim pentru poze.. asa ne-am simtit si noi parte din frumosul eveniment. [flo]Ce gasca mare si frumoasa: nasi, mosi, parinti, bebei, copii o incantare sa privesti!![olala][olala][olala]

 

Ioanaid="teal"> eu cerusem encore la poze.. si merci sunteti niste frumosi(asta s-a mai zis) mi-a placut mult de baietii tai, ce dragalasi erau ei amandoi.. super!![:)]

 

[s][s]OanaBid="teal"> la multi ani!![s]Sa fii sanatoasa si fericita si tot ce iti doresti sa se indeplineasca anul asta.[flo][pup](PS: fetele scaparici iti duc dorul)

 

Carmenid="teal"> felicitari pentru casa..[bis][bis][bis] sa o stapaniti sanatosi si sa fiti fericiti in ea.

 

ce voiam sa mai zic.. mi se duc ochii(si mintea) numai la ratele din dreapta..[:D]

 

Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008id="size3">id="teal">id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adaug si eu cateva poze:

http://community.webshots.com/album/570900923VPTvkY?start=48

Si un mic comentariu (cum urmeaza[:D])

Aidan (si numele sfant dat de parinte[:I]...nu il dezvalui eu) a fost foooooarte senin tot parcursul botezului, a participat activ, a fost minunat numai cu zambete si dragalasenii, nu l-a deranjat baia in cazan, nu s-a suparat ca l-am imbracat/dezbracat/pozat/plimbat/inghenuchiat...etc[:I]...A fost incantat nevoie mare si imi este taaaaaaare drag!!!!!

 

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool] varsta Davidid="size1">

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...