Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

bune fetele!

 

am vazut si restul de pozici.. frumos mai e Aidan! poza cu petalele de trandafiri e [olala].. asa bebici sa tot ai! si mi-au placut si baietzii cu freza-arici![pk]

si vb lui AB acum mai asociez si eu mai bine fatza cu nickname-ul![:D]

Sanzi am vazut numele de sfant![pk] super! asa il cheama si pe sotul meu! si e simplu la spelling.. al meu sot e fericit din cauza asta, bine s-au mai intamplat si exceptii cu unii [:-)))] daca nici asta nu e nume usor la care sa nu faci spelling, ce sa mai zic de al meu...

aa si am vazut ca si Blaze a mai crescut!

 

AMR 1!!id="teal">

 

Mihaela, mamik fericit de [copil]Andraid="pink"> - 29 martie 2008

 

Pozici

Primul anisor

Povestea americancei

Povestea noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Miere si Sanzi, sa va traiasca micul crestin si finut. tare frumoase pozele, iar Aidan e un dulce si un cuminte. Vreau si eu copil asa cuminte si senin! [olala]

 

Oana, La Multi Ani si sa fii fericita! Pupam mult![s]

 

Multumim de urari. Trebuie sa o udam. [bere][pahar][pepsi] Noi suntem ocupati pana peste cap cu casa. Ne-am apucat de renovari. Deja am angajat pe cineva sa zugraveasca, o sa fac 8 culori in casa, fiecare camera o culoare. Abia astept sa vad cu iese. Acum caut disperata pe cineva sa imi renoveze bucataria si apoi trebuie sa se apuce de parchet. Pana la sf lui mai trebuie sa fie gata, sa ne putem muta. Am gasit contractor si pt parchet, mai am sa gasesc pt bucatarie doar. Abia astept sa fie gata. O sa pun poze cu before (inainte) si after (dupa).

 

Cu nenorocirea asta de swine virus, voi mai cumparati carne de porc? Ca vad ca americanii nu au retras nimic, e plin de carne de porc peste tot. Chiar eu am cumparat de la Costco acum 2 zile, dar cred ca arunc carnea asta si trecem pe peste si pui o perioada.

 

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

 

Ajutati-o pe Diana!id="red">

 

Povestea nasterii!id="blue">

 

4 anisori...uraaa! id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

carmenbr - spor la treaba[:)]sa traiti o mie de ani fericiti in noua casa![flo]

 

ramona- cum e cu gripa la voi? am vazut la stiri scoli inchise in Texas.

 

miere,sanzi si toata gasca din Florida aratati superb[olala],sotii foarte sic, iar copii sunt adorabili.[pup]

 

cami- te admir pt ce faci[flo]scoala si 2 fete-cucuiete mici,ai tot respectul meu[asia]

 

mihutza-gata bagajele?[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen am uitat sa iti urez "sa fie intr-un ceas bun!" si sa fiti fericiti in noua casuta [flo]

 

Referitor la gripa porcina sunt stresata si eu, desi noi nu avem cazuri in stat.

Consumul de carne nu are nimic de-a face cu virusul Carmen. Noi nu mincam carne rosie de 2 ani indata ... asa ca din punctul asta de vedere nu am nici o problema dar boala se ia pe cale aeriana ca orice gripa si nu prin consumul de carne. Cel putin asta am inteles eu din stirile vazute la tv sau citite pe net. E nasol oricum ca si cum criza financiara nu era de ajuns [alcool]

 

There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pumba
sanzi- au plecat musafiri?preotul a fost roman? alintaroma- wow de 2 ani? felicitari! ce fel de carne mancati?
align="right" id="quote2">Pumba mincam doar pui/curcan si peste. Carne rosie mincam de maxim 2 ori pe an [:D] Noi ne-am obisnuit asa si chiar ne place. Inclusiv in sandwichuri folosim doar piept de curcan/pui de la Oscar Mayer.There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AB-urel,Ana este o prietena de a noastra,face parte din gasca[:D]...intra si ea pe DC dar nu posteaza,ne citeste din umbra[:)]

 

PUMBA,preotul este roman,din Fagaras de loc...foarte de treaba omul,mi-a placut si mie...e nou aici,e cam de un an.

 

Va multumim de aprecieri[pup]

 

Eu astept parerile IRINEI[pup],ca s-ar putea sa se fi speriat putin de noi[:D],ne nebuniile noastre si de galagia copiilor[:D]...eu sper sa mai vrea sa vina aici jos la noi,poate chiar sa se si mute[pk][:D]

 

Data viitoare sper sa facem o intrunire si mai mare cu fete de pe DC si familiile..IOANA,am aflat si eu ca din pacate nu ai putut ajunge,ce pacat...dar lasa ca data viitoare facem planuri mai din timp[pup][:)]...si poate si alte fete vor putea venii...VIO!!![:D]...a,si cel mai aproape si care ar putea da o fuga e CAMI[pup][:D],aici aproape de FL,in Georgia....eu o mai astept si pe ANDREEA(Philip),ca de cand ma "ameninta" ca vine[:D]...dupa ce naste puiutul sper sa ne vedem [pup]

 

Gata ca m-am lungit...va [pup] pe toate,sa aveti o zi buna!!!

 

 

 

 

 

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se vede in poze ca v-ati simtit grozav la botez!

 

Primul lucru la care m-am gandit a fost sa nu mananc carne de porc. Dar ma gandeam ca am in congelator carne din care am mai gatit cate ceva si nu s-a intamplat nimic. Apoi am citit ce a scris Andrada, ca e safe sa mananci carne de porc si am gasit si aici

www.who.int/entity/csr/swine_flu/swine_flu_faq_26april.pdf

ca e OK.

M-am linistit [:D]

 

O saptamana frumoasa, la noi a venit vara si nu imi mai incap in piele de bucurie si dispozitie buna.

 


www.razvanphotography.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...