Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Tare vesele ati fost voi fetele la botez. Sa-i fie de bine lui Aidan! N-am vazut copil mai cuminte si mai vesel pana acum. : )

 

Cami- ai doua fetite dulci!

 

Ana- bine ai venit!

 

Ciuf - ai o fata tare frumoasa!

Spune-i americanului tau sa ia legatura cu cei care lucreaza pt Peace Corp Romania si predau engleza sau sa ia legatura chiar cu Peace Corp.

 

http://peacecorps.ro/

Pt experientele celor care predau engleza in Ro, gaseste aici:

http://www.peacecorpsjournals.com/?showcountryinfo,ro

 

 

Sotul meu a avut un fel de flu in weekendul trecut. : )

El crede ca a luat-o cand a mers la cumparaturi sau de la dentist.(as prefera prima varianta).

A avut putina febra sambata, il ustura gatul, transpira cand facea efort mai mare. Duminica i-a curs nasul putin, n-a mai avut febra dar inca transpira la efort; luni dimineata a fost ca nou. Nu stim daca a fost grip porcina sau doar ceva normal dar a fost f mild.

 

Se pare ca la mine n-a prins. Inca. : )

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Am uitat sa va spun ca stam acasa si ii tare bine. Ne-am luat o saptamana de concediu medical. Just in case. Mancam si dormim. [nani]

Desi ar trebui sa invatam din cand in cand, ca avem alte examene in cateva saptamani.

In plus am regasit "O suta de ani de singuratate" si trebuie s-o recitesc, nu pot s-o las din mana. Nu stiu de ce trebuie, dar daca trebuie ce pot sa fac? [:D]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anca, bine ai venit. si eu-s ieseanca, suntem in State de 6 ani si avem un baietel de aproape 5 ani la vara si inca unul pe drum.

miha, drum bun.

ciuf, nu ma pricep la domeniul amicului vostru asa ca nu-mi dau cu parerea.

naomi, la multi ani.

frumoase poze cu aidan si ciresele cameliei. azi am cumparat niste rochite pt o fetita de la philip de la gradi si zau ca-mi place :)

 

philip

34weeksbabyboy

mommyandreea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De fapt am vrut sa va spun ca nu stiu daca mai vreau sa lucrez in health care. Sambata dimineata sotul meu enumera bolile posibile, based pe simptomele pe care le avea. Si a avut o lista lunga. O la la , mi-a dat fiori lista aia.

 

Cred ca prefer sa nu stiu prea multe detalii despre boli. Fericiti cei saraci cu duhul. : )

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camiid="purple"> superbe gargaritele tale. Sunt asa de frumusele amandoua. Vezi ca zi eu am un baietel de aproape 5 ani asa ca...

Sanzi, Miereid="purple"> sa va traiasca micutul crestin. Fumusel si plin de zambete tot timpul. Mai rar asa copil cuminte si zambilici.

Mirelaid="purple"> multam' si tie de poze. frumoase a-ti fost cu toatele la botez. Sti cumva cum il cheama pe preotul din Fagaras? Imi pare tare cunoscuta fata lui.

Ciufid="purple"> sa-ti traiasca printesa. Ce tort frumos a avut.

Mihaelaid="purple"> drum bun in Romania si sedere placuta.

Hildeid="purple"> sanatate sotului si sper sa nu iei si tu raceala.

Ancaid="purple"> bine ai venit.

Andreeaid="purple"> cum te mai simti? Mai ai un pic si gata, vine marea intalnire.

 

 

 

Adriana [gravi] 17+ si [roker] Robert Cristian (08.26.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!!

Multumesc frumos pentru aprecieri..[flo][pup][flo]

 

Ciufid="teal"> la multi ani si tie si Evei( superbe pozele.. nu stiu ce mi-a placut mai mult: tortul ala demential [pofta] sau papusica dulce de 4 anisori!)

si voi mergeti in Romania? Sabina a fost cuminte la spectacol;problema a fost ca am ajuns cu o ora mai devreme ca era vorba sa vina printesele la meet and greet(chestie care intre timp s-a anulat) si pana la inceputul spectacolului s-a cam plictsiit. dar a rezistat cam jumate fara probleme, la pauza a luat-o daddy sa faca nani. Acum incerc sa dau cat mai multe teste sa capat credit by examination.Timp de invatat nu prea e dar .. incerc. Deocamdata ma opresc ca plecam in Romania dar sper sa mai dau cateva pana in toamna.

 

Adrianaid="teal"> stiu baietii tai frumosi.. well nu zic nu...[;)] acu' ramane de vazut pe viitor..[:D]

 

Ceniaid="teal"> la multi anisori lui Naomi!![flo]

 

Sanzi, Mirelaid="teal"> va asteptam cu drag in clubul mamicilor de fetite..[:D]

 

Hildeid="teal"> multa sanatate sotului si tie tinem pumnii sa nu iei gripa.

 

AdrianaMid="teal"> va tinem si pe voi pe lista..[pup] cum te mai simti?

 

Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008id="size3">id="teal">id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, drum bun si sejur placut in Romania.

 

Cami, delicioase gargaritele tale, si asa scumpeee...! Da si eu ma intreb cum mai ai vreme de invatat, avand grija de puiute..trebuie ca-s tare cuminti!

 

Ciuf, ca de obicei pe mine ma sperie de cate ori povestesti despre zoo-ul din neighborhoodul vostru. Cum lasa luma copii la joaca pe afara?

 

Anca, bine ai venit.

 

Eu am inceput sa fac ceva research inainte sa ma hotarasc pt o DSLR si nu ma pot decide la cea mai buna optiune in $500-700 range.

Daca aveti ceva sugestii, likes, dislikes please share!

 

 

____________________

Alina, Mama to Luc 3/08

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, noi am avut Nikon D40 care mi-a placut foarte mult. Am dat eu cu el de pamant si apoi ne-am cumparat Olympus E-510. Eu aveam un fix cu Canon dar dupa ce a cautat sotul mai mult, am ajuns la concluzia ca la cat de putine si cat de neprofesional facem noi poze, ne costa prea mult un Canon.( mai mult accesoriile). Asta era acum doi ani, acum sunt posibilpreturi mai mici.

In fine, intre Olympus si Nikon, prefer Nikon. Fotografiile de Canon imi plac dar nu am experienta cu Canon.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...