Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Acesta este site-ul, am inteles ca sunt f bune, personal nu le-am incercat

http://www.nriol.net/

 

eu cunosc pe cineva care a venit din ro cu o asigurare incheiata prin aliantz tiriac, au avut probleme cu copilul imediat de la venire, emergency room plus spitalizare 3 zile, nu au platit nimic la externare dar s-au chinuit sa ii faca sa plateasca pe cei din ro sase luni, intre timp le-au venit scrisoare de la agentia de recuperare....am inteles ca intr-un tarziu s-a rezolvat problema dar dupa zeci de telefone si interventii.

 

Photo Album

FineArt gallery

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Ciuf La Multi Ani![s]

Eva! Te rog sa ma scuzi ca nu am fost pe faza:((

Sa fiti sanatoase si sa va iubiti mult, mult! Am vazut acum pozicile, Eva arata ca un pufusor de papadie, o scumpa!

 

Sinzi, m-am ingrasat 2 kg cat am stat la voi:))

Multumesc inca o data pentru tot, ne-am simtit excelent.

Ti-ai recuperat gradina?

Avem o gramada de pozici, cele cu sotul Anei si cu pitica sunt extraordinare, si mai sunt cateva cu Blaze si Mara delicioase...

 

Photo Album

FineArt gallery

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irina, nu am salvat toate pozele de la voi? Eh...chiar 2 kg??? Las' ca data viitoare dai jos 5kg ca te scot la alergat prin parcuri si ne balacim mai mult in piscina!!! Acum muncesc de zor la gradina...am unghiile din nou negre[:I]...sa vedem ce o iesi!!!! Ca Blaze nu ma lasa deloc sa lucrez...strica tot!!!!

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool] varsta Davidid="size1">

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de shoes...trebuie sa luam si noi pt David si mi s-a pus o pata maaaare pe astia:

http://www.zappos.com/n/p/dp/51146673/c/192692/g/kids/s/Y_16.html

ma mananca palma de mor...dar totusi parca sunt prea scumpi chiar si pentru o shopalchoolic ca mine[:I]

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool] varsta Davidid="size1">

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place la nebunie poza asta: http://family.webshots.com/photo/2574981790087737923ucOkHK e super expresiva...[:D] super poze a facut Lucian[:I]...ii mai dau camera[:D]

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool] varsta Davidid="size1">

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui LucasMom
Merci Ramona, i-am luat vreo 3 perechi din care doar una putem pastra ca restul sunt ingusti. M-am uitat iar pe Overstock dar nu-s nici unii 5.5 W. O sa ma uit mereu cand imi aduc aminte, multumesc mult oricum!____________________Alina, Mama to Luc 3/08
align="right" id="quote2">Uite astia de exemplu. Imposibil sa nu fie buni, sint si wide, plus ca se regleaza. Alexandru a fost si el mai lataret cind era mic, ne-am scos cu incaltari in genul asta.http://www.overstock.com/Clothing-Shoes/Ricosta-Kids-Lexi-Toddler-Taupe-Merlot-Latino-W-Taupe-Taupe-Burgundy-W-Taupe/3596062/product.htmlSinzi, lasa prostiile ca pe Overstock sint la o treime din pret Petit astia. Nu stiu cum e cu marimile, dar incearca acolo inainte sa dai o caruta de bani. Eu nu cer decit "finder's fee".[:D]Alina, edit sa adaug sa cauti si Umi modelele Tadpole, Camper, Yarrow (standardul lor e wide), sint si mai ieftini.Ricosta mai are un model, Dobbie. Dar asta parca-i potrivit pentru copil putin mai mare.Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui LucasMom
Eu am inceput sa fac ceva research inainte sa ma hotarasc pt o DSLR si nu ma pot decide la cea mai buna optiune in $500-700 range.
Daca aveti ceva sugestii, likes, dislikes please share!
____________________
Alina, Mama to Luc 3/08
align="right" id="quote2">

Alina, eu as recomanda un D200 de la Nikon. Reclamatii nu am (decat ca l-am luat cand a aparut si era destul de scump, cu o mie mai mult decat e acum [fum]).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...