Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui miau-miau
Are cineva un moment va rog sa-mi dea ceva info de asigurari medicale pentru parintii care vin in vizita?
align="right" id="quote2">Miau-miau, eu nu i-am folosit pe ei, dar am o prietena care a cumparat asigurare pentru parintii veniti in vizita din Ro. Nu a avut nevoie sa o foloseasca, asa ca nu stiu cum se prezinta cand sunt pusi la plata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

sa va traiasca micutul crestin! ce frumosi ati fost toti!![olala]

 

va mai intreb si eu inca o data, cind v-ati chemat parinti in ajutor si ati vrut sa-i tineti aici 6 luni, le-ati luat bilete pe 3 luni si apoi le-ati prelungit? ar bate la ochi o asemenea atitudine? sau e ok sa iei direct pe 6, si nu pe 3 initial si apoi sa prelungesti inca 3? asta ptr ca stiam ca de fapt sederea normala acordata de viza B de turist este de 3 luni, dar se poate prelungi. mama nu a mai venit pina acum in US si as vrea sa aiba cit mai putine probleme la venire.

 

p.s. am nascut duminica dimineata ora 5.22a.m. ora locala, o fetita. revin cu detalii cind timpul mi-o va permite, deocamdata sunt f. f. stressata si-mi dau pumni in cap ca nu am chemat-o pe mama de la inceput ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sinzi, ce faini sunt papucii, io i-as lua...cu 2 numere mai mari sa ii poarte 3 ani LOL, asa iti scoti parleala LOL

 

Ramona, ti-am vazut gradina! Superba ca de obicei!!Am vazut shamrocks violeti acolo la copac, ce bine arata!!! Si trandafirii si crinul ala visiniu, foarte fain.

 

Liris, FELICITARI!!! Sa creasca mare, sanatoasa si desteapta!

 

 

A ticket to hell has never been funnier

 

"Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liris, felicitari si toate urarile de bine pt fetita ta!

Eu i-am luat mamei bilet pe o perioada mai lunga, cred ca initial a fost pt 6 luni apoi am schimbat cand a decis ca vrea sa plece acasa, dupa doua luni. Cand am schimbat biletul ar fi trebuit sa platim penalties insa noua data avea preturi mai mici asa ca am platit foarte putin diferenta.

 

Ramona, merci frumos inca o data, cei la care ai pus linkul prima data nu ii vazusem. I-am luat de la Ecco un model stilul asta. dar nu e wide si cred ca-i trimit inapoi si mai incerc altii... Cand il incalt cu ei, e foarte rezervat la mers, ceea ce banuiesc ca nu-i ok. Ceilalti ii stiu, dar au talpa prea groasa si nu e destul de flexibila pt first walker. Am sa-i incerc pe cei de la ricosta si umi yarrow. [pup] Platesc si fee-ul sa stii, te angajez si personal shopper ca vad ca Anamaria vine rar pe aici...

 

Lexi, Andreea si Hilde multumesc pt parerile voastre re DSLR. Eu ma uitam la Canon si la Nikon insa nu imi dau seama exact ce am nevoie in afara de faptul ca trebuie sa aiba fast shutter :) Nu vreau sa platesc o groaza de bani pentru ca prevad ca in 2, cel mult 3 ani o sa vreau o alta camera si chiar as considera una refurbished for the right price. Voi folositi moduri automate sau preferati reglaje manuale?

 

____________________

Alina, Mama to Luc 3/08

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blackpanterro
Sinzi, ce faini sunt papucii, io i-as lua...cu 2 numere mai mari sa ii poarte 3 ani LOL, asa iti scoti parleala LOLRamona, ti-am vazut gradina! Superba ca de obicei!!Am vazut shamrocks violeti acolo la copac, ce bine arata!!! Si trandafirii si crinul ala visiniu, foarte fain.Liris, FELICITARI!!! Sa creasca mare, sanatoasa si desteapta!A ticket to hell has never been funnier"Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."
align="right" id="quote2">Multumesc.[:I]Ai dreptate cu pantofii, LOL. Trei marimi?[:D] Ai mei au mai si sarit peste cite o marime de pantof. Alina n-am vrut sa insist, mi-am dat seama ca nu ai cautat dupa marimes europeana si pe Overstock e mai ciudat cu search. Sper sa gasiti pantofii potriviti. Vezi ca pina ajung acasa poate se schimba marimea.[:D]Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...