Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (36)


Recommended Posts

DENISA ce idee cu borcanul ai??? [:D] Zi si noua!

Sa stii ca si Diana mea de cand merge la gradinita e groaznic de miorlaita,in sensul ca plange cu lacrimi de crocodil - la comanda cand nu-i faci pe plac [bang] Ea care micuta fiind aproape ca nu i-am vazut deloc lacrimi in ochi ... Ea de obicei "ragea" cum ziceam eu (sa m-auda mami acu' [batcap]) fara lacrimi.Tot la comanda evident.Artista poporului [:-@] Cadea si se lovea din plin si nici nu cracnea,dar cum nu-i faceai pe plac da-i si racneste [bang] Acum a schimbat racnetele pe [q][alcool] Probabil a vazut ca-s mai de efect [8D] Adica nu probabil,ci sigur asta o fi [bang]

 

MONI [gravi] [baietel] 26s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

DENISA pai tu te plimbai la wc cu perfuzii dupa tine ,eu ma plimbam deja dupamiaza pe coridor cu ... punga in buzunarul halatului [:I],ca eu eram cu sonda pusa dupa anestezia generala de la laparo.Vad ca deocamdata numai tu zici ca-i mai ok anestezia locala,poate ca acolo or fi si mai priceputi medicii anestezisti decat aici.Operatiile te dor si pe tine ca pe Anda? Si se mai vad cicatricile?

 

 

MONI [gravi] [baietel] 26s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni- da stiu figurile lor, si E e cam la fel, dar i-am zis c anu ma impresioneaza plinsul-clar au alta atitudine cu noi acasa.

Pe mine nu m-au durut niciodata cezarienele-si e o singura cicatrice, ca is facute una peste cealalta la exterior,f. putin se mai vede, e jos, cu nici un chilot nu am avut problema sa se vada, sa ma jeneze,etc- eu zic ca dc medicul e ok nu veei ave anici una din probl care ma intrebi- fii increzatoare.

Eu le-as repeta oricand dp asta de vedere-dc as stii ca coilul e mic, ok si pot naste in 2h m-as baga si la naturala dar toto cu epidurala[:D]

 

 

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai s-a intors Diana - a stat pe-afara cca 3 ore.Deja FREDONEAZAAAA ... era prea liniste in zona pana acum [:D]

Am vrut sa o filmez in actiune la [consti] Ritualul a fost insa sabotat de o achizitie proaspata ... roz-albastra [:D] Asta i-a distras raau de tot atentia [:-@] Cam asa ceva a iesit [:I]

http://www.dropshots.com/dia5#date/2009-05-07/20:01:18

 

MONI [gravi] [baietel] 26s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cum voiam sa mai lucrez am scos la momeala pe masa cifrele-domino de lemn.Dar ea a luat cartea nou primita de la gradi ca vrea sa coloreze.Eu fericita [pk].Cand colo fix la primul desen e un exercitiu sa unesti prin linii punctele-cifre de la 1 la 10 ca sa iasa un desen .Am rugat-o sa sara peste,ca nu stie cifrele,dar te pui cu capoasa???[bang]Ea vrea sa il rezolve. Acum e tot in dute-vino de la masuta ei pana la masa unde-i domino-ul ,tot ia din ele si numara pe rand si cauta de zor cifrele [:D] A reusit pana la 5 si sa traga si liniile de rigoare si acum e nervoasa rau ca nu-l depisteaza nicicum pe 6 [alcool] Daca ati auzi miorlaieli [bang] dar n-o ajut nicicum.I-am zis clar,daca vrea sa termine desenul trebuie sa stie cifrele.Nu le stie nu-i bai,sa coloreze, ca n-a pus-o nimeni sa rezolve exercitiul ala.Dar nu se lasaaaaaa [bang] Numai se miorlaie si se jeluie p-aci,ca nu-i acolo saseleee ... S-a cam saturat, ca a tot numarat in nestire pana pe la 8-9 sa gaseasca celelalte cifre [:D] Acum i-am propus sa facem o pauza de cate o budinca [pofta].Ca i-o una nu mai pot deja [bang]

 

MONI [gravi] [baietel] 26s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-a pus naiba sa ii pun Dianei pana bea laptele pe DVD Cartea junglei - pe care cred ca nu i-am pus-o de vreo jumatate de an cel putin si acum nu mai am pe cine duce la culcare[bang].Rade in hohote!!! Si inainte de asta era lesinata efectiv de somn si oboseala ...

 

MONI [gravi] [baietel] 26s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa:

- partea buna e ca a cerut sa manance o banana - asta dupa ce-a topit budinca si bibele de lapte

- partea rea e ca voia sa o manance cam cum facea Mowgli asa acrobatic [bang]

Dupa ce i-am explicat ca acolo in padure cu maimutele e altfel stilul de a manca [:-@] a declarat ca ea vrea sa mearga sa traiasca acolo in padure cu Mowgli.

Acum mi-a semnalizat ca ursul Baloo a mancat o banana si atentie mare - s-a sters cu mana la gura [:D] Si ca nu-i bine asa [8D]

Oare cat mai tine filmul,ca nu cred ca o pot dezlipi de el! Nu m-am gandit ca ii va placea atat.Cand era mica ii placea mult intradevar,dar am cam uitat de el.Acum se vede ca a mai crescut,il priveste altfel,mai ales fazele haioase le gusta din plin.

 

MONI [gravi] [baietel] 26s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Subiect nou: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137073

 

INGRID pe unde bantui? Cand l-a vazut pe sarpele Ka, a zis ca-i ca sarpele Dianei de la Timisoara [:D] Si pe-ala l-a retinut,vad.Acum se miorlaie ca ... nu i-a aratat Diana ta broastele [bang] Cred ca trebuie sa o trombonesc cumva sa mergem la nani,ca e rupta de oboseala.Aoleuuu ... acum isi mai alege si o carte de povesti [bang]

Diana ta iar n-a dormit de-amiaza?

DENISA asa e fain,daca nici nu te doare locul ,nici nu se vede.

 

MONI [gravi] [baietel] 26s+ SI DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)

"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."id="blue">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...