Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

ce vizitam in Bucovina


Recommended Posts

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

uau...fetelor va iubesc pe toate pentru raspunsuri,Helen multumesc mult si cu siguranta am sa va scriu cum a fost.O sa fie mai greu ca iau si pitica cu mine (1an jumate)si sa vedem cum ne descurcam cu plimbarile si cu mesele.Anul trecut am vizitat Maramuresul si a fost superb dar Daria avea 6 luni...dormea .papa,si era foarte interesata de excursiile noastre.pensiunea in care o sa stam se numeste Inima Bucovinei...daca careva din voi a-ti fost cazate acolo va rog sa-mi spuneti impresiile voastre/[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Clau am uitat sa scriu ca am schimbat in ultimul moment pensiunea.Acolo vor sa mearga prieteni nostri si ne-au convins si pe noi(ieri am primit confirmarea de cazare),si am uitat sa rectific in mesaj locul unde mergem.Da avem masina ,dar te rog daca ai stat la pensiune sa-mi spui si mie cateva impresi. Multumesc.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Buna fetele m-am intors din Bucovina si nu v-am mai scris din lipsa mareeee de timp,dar am vazut cat de nerabdatoare este helen si mi-am gasit timp[pup].Am stat3 zile in superba Bucovina mai exact la Frasin unde an stat la o pensiune superba cu multttt loc de joaca,leagane,topogane,groapa de nisip si fff multe jucarii.Fetita mea a fost incantata si fericita ca are unde alerga si se juca.Prima zi am vizitat Cetatea de scaun din Suceava si manastirea Dragomirna care este superba,apoi ne-am intors la pensiune (eram f obositi dupa drumul din Bucuresti).A doua zi am vizitat manastirile Arbore,Sucevita,Voronet,Putna,mina de la Cacica.Ultima zi am stat la pensiune,ne-am plimbat prin padure intr-un cuvant ne-am odihnit pentru drumul de a doua zi spre Bucuresti.Atat pot sa va spun mergeti sa vedeti Bucovina,este frumoasa o sa o iubesti si o sa-ti intre in suflet pentru totdeauna....iar oameni sunt calzi,calmi si cu mult bun simt (helen[pup]).Eu vreau sa mai merg in august o saptamana .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...