Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minunatele Scorpiutze (43)


Recommended Posts

buna scorpiutelor, wow elena cred ca-i tare frumos in orash dar nu-i de iesit cu astia mici...nici mie nu-mi palce aglomeratia(adica sa le fac lor o baie de multime)[:D] noi facem pregatiri pentru gratarel...in rest nimik nou va pup pe toate sa aveti un we asa cum va doriti monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 307
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nina,Monica,Georgi[pup] si voua sa va traiasca copilasii! Eu sunt tare mandra si ma simt tare implinita cu ingerasii mei [:)] ai iubesc nespus chiat daca fizic sunt epuizata!!!!![:D] Sunt inca debusolata cu programul lui bebe asa ca intru mai rar pe forum. VA PUP [pup] si sa auzim numai de bine! [url="http://community.webshots.com/user/piticasigogosica"]poze[/url] Iri cu doi Ingerasi Iris si Cosmin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna scorpiutelor, irina ma bucur ca mai ai timp sa ne zici cateva vorbe despre voi...incearca sa le faci cat de cat acelasi program macar la somnicul de pranz ca sa poti sta si tu linsitita 2-3 ore cat dorm ei sau sa te odihnesti si tu impreuna cu ei...eu asa am facut si tare bine mi-a prins...si acum dorm f bine amandoi[:D] cu exceptia zilei de ieri cand ruxi s-a culcat la 16 si nu s-a mai trezit la aceeasi ora cu alex...a dormit legat din somnul de pranz cu somnul de noapte[:D] va pup pe toate, sa aveti o Duminica placuta monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]`Neata fetelor!Ce mai faceti?
Cum va mai descurcati cu caldurile? La noi e tare cald...in rest toate bune si frumoase!
Monica, ma bucur ca ati ajuns cu bine!Va pup![pup]
Fetelor eu va pup pe toate fara exceptie,va doresc un inceput de saptamana cat mai frumos si sa auzim numai de bine![pup][pup][pup]
Florentina & Alin Cristian (3.10.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt pe aici, dar multa munca.am avut calculatorul la formatat si am pierdut un program asa ca zilele astea am muncit a doua oara.sunt foarte ocupata de cand sotul meu e la curs la bucuresti si vine doar in we.ma lupt singura cu toate intre casa , munca si copil.si murim de cald.ieri am stat de la 5 pana la 8 afara si nu am mai avut timp sa deschid netul.am facut si eu in sfarsit prima plaja si prima baie pe anul asta[:D].superba apa. am vazut si pozele de la nunta lui gaby.superba si ea si bogdan.sper sa citeasca ca pe mess nu am prins-o.asa ca imi mai cer o data scuze ca nu m-am vazut cu ea.ma preg si eu sa-i fac vaccinul lui razvan.ma gandeam vineri si totusi sa-l duc la cresa ca apoi vine we si daca e ceva sunt acasa cu el.monica, ce zici?e bine daca i-l fac vineri?ati facut ceva dupa el? [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nastasie_adriana/my_photos"]albumul meu[/url] adriana&[copil]razvan 01.11.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adriana, ruxi nu a facut chiar nici o reactie ciudata dupa vaccin dar ce-i drept cred ca 2-3 zile i-am dat nurofen din 8 in 8 ore. sa-ti fie de bine baitza in mare...ah ce vreau si eu...ar ma multumesc cu piscina...ce sa fac[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut scumpelor! Tocmai vroiam sa intru si aici vesela ca am ramas cu Gabi acasa si George e happy la bunici, cand colo mama se interneaza ca e rau si vine George acasa indata. Imi vine sa urlu, am strigat si la ea pentru ca nu asculta de nimeni si face treaba peste puterile ei si ajunge asa rau.[bang] E mai rau ca un copil si asta ma revolta. Iar maine si joi am de umblat iar cu dosarul ala nenorocit pentru indemnizatie prin caldura cu 2 copii dupa mine. Nici nu vreau sa ma gandesc ce zile ma asteapta. Tocmai vroiam sa ajung la Iasi la un cardiolog sa vad ce fac cu tensiunea si inima... zilele astea mi-a fost rau si speram sa ma odihnesc doar cu Gabi. George plangea la telefon, ca el nu vrea acasa, ca aici sta prea mult in casa, acolo e de capul lui. Mi-e mila de el, asa bucuros a plecat ieri, si acum iar intra in rutina noastra. Va pup, scuze ca mi-am descarcat off-ul, dar cand vin toate... e ca o avalansa. Sper sa se opreasca aici! O seara racoroasa, Elena Elena - mami de [bebic] [url="http://www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/"]Gabriela[/url] (12.04.2007) si [hagi] [url="http://www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC"]George[/url] (6.09.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut si eu si va [pup] Offf Elena multa sanatate mamei tale.Parca ai vorbi de mama mea.Sunt sigura ca la ora asta e pe-afara prin soare ca nu-i vine sa stea. Multa putere si tie si Doamne ajuta.Nu te mai poate ajuta nimeni sa stea cu cei mici cat umbli cu dosarul?O prietena, ceva? Offf...daca ai fi mai aproape...Macar cu un gand bun te sustin ca din pacate e tot ce pot face.[flo] si [pup] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...