Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din 2002 *79* Acum scolari !!!


Recommended Posts

Katty, La multi ani mamei tale! [flo] Nina, eu tot nu inteleg cum pot ajunge diverse persoane la friends sau fans daca nu le dai accept sau nu le trimiti invitatie... inseamna ca site-ul sta prost cu securitatea. Trimit poze cand ne-om "aseza". Toate sunt pe calculatorul meu. Germana mea se rezuma la Buna dimineata, te rog frumos, multumesc, spala dintii... uzuale. Sara a facut anul acesta ca limba straina- germana, o ora pe zi. A nimerit o profesoara cam dezinteresata... oricum stie mai mult decat stia la engleza cand am venit aici. Cristina_C, inca nu stim pe ce perioada... deocamdata un an, dar eu sper ca mai mult. Daca se prinde germana si de mine si imi gasesc in timp si eu un job, poate ramanem definitiv, vom vedea insa. Viata e asa imprevizibila... Cristina22, multumesc [flo] andy [pup] daca trecem prin oradea trimit pm in timp util, dar cred ca iesim pe la arad, caci venim de la bucuresti. Serbarea a fost foarte reusita. Dupa spectacol invatatorul ne-a invitat in clasa unde copiii ne-au servit cu suc si prajituri si noi parintii ne-am conversat, am mai facut cunostinta... Acum va spun noapte buna si pentru maine o zi frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si daaaa, Cristina vine la mine in oras :). Sper sa nu fie prea ocupati si sa ne vedem, probabil dupa ce vom veni de la mare. Stefan ii va vorbi Sarei in germana si ea lui in engleza, deal?[flo] ---------------------------------------------------- Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua! [aerob] [auto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Sa va povestesc ceva amuzant: dimineata mergeam spre scoala si il intreb pe Stefan ce fructe si legume ar vrea sa manance dupa-amiaza. Si, ca sa fie clar ca va fi o mancare cu legume, il intreb ce fel de mancare ar dori sa gatesc (vroiam sa fiu sigura ca va si manca). Si el zice: "Mancaariicaaa dee... castraveti impanati!". Va dati seama ca am inceput sa radem amandoi, ideea o are dintr-o poveste audio pe care o avem :). S-a razgandit apoi, vrea mancare de ciuperci [8D]. Sa aveti o zi buna. ---------------------------------------------------- Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua! [aerob] [auto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Va ofer si o cafea, nu-i asa ca doreati?
[tube]http://www.youtube.com/watch?v=c-k1q7ybXl4[/tube]
Ce bine e in concediu....tocmai am terminat de calcat[:D] si m-am cocotat la calculator, copil' doarme inca, asa ca bantui pe aici! Aseara a fost o "mini-furtuna", dar am dormit ca un prunc...printre tunete si fulgere! S-a racorit destul de bine, de-aia am si avut curajul sa ma apuc de calcat! Nico si Devo, ma bucur ca veti fi vecine, si va veti intalni, sper eu des! Cristina_C, [asia] [flo], voi cam cand ajungeti la mare??? Pe la 19 iulie am putea sa dam si noi o fuga pe la mare! Sa vedem ce gasim, ca nu avem aranjat inca nimic, voi mergeti in Neptun-Olimp parca? Laura, sar-na de urari[pup], pe mine nu m-ai indurerat, doar mi-ai starnit amintiri placute[flo]!
Catalina & [url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=8c0a486b860588d396dc22&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Robert-Andrei[/url] [floare3] (27.07.2002) [aerob][url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta Andrei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. ce buna e cafeaua de la Katty[pofta]..ce harnicutza essti!!! Nico ff tare Stefan[pk] Alexia e plina de bubite de caldura...am dat-o cu mixtura,nu stiu ce sa-i fac..e plina pe brate:(( Si avem primul pisu la olita[pk]
Laura , [url="http://lb2f.lilypie.com/h8pNp3.png"][copil]Alexia[/url] (14.09.2008) [bonjovi]Andrei(07.04.2002)
"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii" (Micul Print)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, da, chiar imi doream o cafea [flo] La mare (Neptun) ajungem in a doua jumatate a lui august, nu mai stiu exact perioada, am rezervat pe net si biletele ni le trimit de-abia spre sfarsitul lui iulie. Katty, concediu placut! Nico, Dev, ce fain c-o sa va vedeti si-o sa se imprieteneasca si copiii! Edit: Laura, Robert mai facea asa cand era bb mic sub barbie, pe gat, si pediatrul ne-a dat o crema buna- Tannosynt, in cutie albastra, poate o gasesti, dar si aia mentolata e buna, cu ea ne-am dat la varicela. Felicitari pentru prima data la olita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza!! Moamaaa, ce cafea! Katty[pup]-am calcat si eu saptamana asta[bang] Ioi, nu stiu daca v-am zis, de valentine's am primit fier de calcat[olala]Deci calc cu multa dragoste[mai] Dev-Sara va invata si germana.Bravo! Au multe oportunitati copiii vostri.A celor plecate din Ro[flo] Laura-deja incepeti operatiunea CHILOTII??[:D] Andrei a ramas peste noapte la ai mei.Acum bantuie prin parc, oras, unde vrea el.Bunicii executa.Aaaa, si bineinteles, i se cumpara ce vrea...[:-@] C+C=[url="http://lbym.lilypie.com/OCfDp3.png"]Andrei[/url][auto] Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul. (Jean Grenier)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, tare, intreceti cu olita! Noi mai stam putin, sa vina caldura... sa imi adun si eu fortele... Cristina, asa bunici mai zic si eu! Andrei este nepot unic? Katty, ce fain sa ai concediu! Andrei cred este super-incantat! ---------------------------------------------------- Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua! [aerob] [auto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nico-doar intr-o parte e singurul nepot.Ai mei mai au unu, insa e la gradinita.Sa vezi ce se intampla cand sunt amandoi la parintii mei[bang]....la un moment dat se impart pe camere, iar parintii mei se impart pe copii[:D], fiecare cu un prunc... C+C=[url="http://lbym.lilypie.com/OCfDp3.png"]Andrei[/url][auto] Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul. (Jean Grenier)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...