Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Romanii din Marea Britanie (24)


Recommended Posts

Letitia, Luna ms de raspuns.[pup] Deci lunea si vinerea va trebui sa le ia pe amandoua de la scoala si sa stea cu ele aproximativ 4 ore pana vin eu, marti o iau eu pe aia mica de la scoala si o las la ea 3 ore jumatate pana ajung eu si joi sunt numai 45 de minute cu asta mica ca pe cea mare o iau eu dupa ce vin de la scoala. Sunt roughly 13 ore pe sapt si ea a zis ca 40 de lire pe sapt dat fiind cas 4 zile. Oricum fatza de 96 cat ar vrea dadacele. Acuma numai sa nu se imbolnaveasca prea mult nici ale mele nici ale ei.[:)] Noi am fost la Alton Towers si ne-a placut sunt de toate pt toate varstele eu atunci eram gravida in luna a 7 a si nu m-am dat in astea nebunesti de te ridica la 5 m in aer si cobori intr-o gaura cu mega viteza [alcool], dar m-am dat in alea mai linistite. Pt copii au o chestie faina un trenuletz cu niste veveritze si mergi prin labirintul ala e tare dragutz si cescutze de alea care se invart si golf si tot felul. La Chessington am sperat sa mergem acuma cu bunicul da nu am reusit asa ca ramane pe alta data. _______________________________________________________________________ Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not. Anatole France
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Noi am fost doar la Legoland cand nu o aveam pe Theo, noua ne e frica sa ne dam in masinarii asa ca nu avem pt ce merge...dar Gulliver asta suna mai usurel, merge si pt 2 ani si-o luna? Am dus-o de Paste la un balci si nu i-a placut, a plans in masinuta, eram cu ea. Daca tot soare e si sambata am da si noi o fuga undeva pana la urma. Ori un castel, ori un parc din asta mai usurel, asa ca reviews pls. [flo] -------------------- Andra si [url="http://media8.dropshots.com/photos/635610/20090703/231323.jpg"]bebe Theodora[/url] Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring [url="http://fc07.deviantart.com/fs49/f/2009/180/6/e/Michael_Jackson_Collage_by_Aley_Hand_Rough.jpg"]Michael Jackson[/url]
[url="www.world25.org"]We Are the World for Haiti -help now![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mota ati mers cu ea la petting farm? Ca sunt de astea si cu play area si cu trenuletze si carusel si etc. Uite [url="http://www.omdfarm.co.uk/open_animal_petting_farm/kids_days_out_in_essex/fun_things_to_do/tourist_attraction_east_london/educational_visits/explore_the_farm/"]una[/url] care pare f faina care e pe lista noastra sa ducem fetele acolo ca na e mai pt astia mai micutzi. _______________________________________________________________________ Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not. Anatole France
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mota Gullivers nu e usurel, nu sunt prea multe pentru 2 ani. Sunt cateva dar nu prea multe. Pentru mine mi se pare ca deja Cosmin e prea mare pentru Gullivers si Adelise prea mica. Si nu prea se merita sa platesti pentru 3 persoane 13.50 de pers si sa va dati doar pe un sfert din alea. Tot ferme recomand si eu. Noi avem Willow Farm langa noi, e super, vedeti animalele, le dati papa, puteti tine in brate porcusori de guinea si iepurasi. Plus Willow are si loc de joaca imens in interior cu restaurant.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost careva la Chessington sau Alton Tower? Cum e? Am inteles ca Chessington e foarte fain. Alton towers si Thorpe park e pentru adolescenti si tineri pina in 25 de ani (ca dupa aia iti vine mintea la cap si nu te mai sui in dracoveniile alea) dupa parerea mea, am fost si Dan s-a dat numai in 3-4 raiduri si voia ca mergem si noi cu el ca-i era frica, dar pentru noi era mult prea mult. La Gulliver e mult mai potolit, ce e drept ca Dan e cam mare pentru parcul asta dar e prea mic pentru Alton si Thorpe. O sa incercam Chessington poate, daca o fi vreme frumoasa. Merci pentru idee Mada. Am fost odata la Great Yarmouth si ne-a placut. E ceva intre funfair si theme park si e la malul marii. A fost fain.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia la Alton Towers au si cateva mai potolite si mai normale, sg pb e cu astia mici care n au prea multa rabdare is cozile dela intrare care is interminabile.[alcool] Noi cand am fost atunci am stat la coada de am innebunit si am mers de dim de la prima ora.[bang] Mota [url="http://www.altontowers.com/theme-park/magic-young-fun/"]uite[/url] aia cu veveritza si ce mai au pt astia mici la Alton Towers, cu toate ca la 2 anisori cred ca e cam micutza, creca pt astia de la 4 ani in sus is ride-urile alea. Ca oricum tre sa te sui si tu cu ea, da na acuma depinde si de copil.[flo] Letitia da cum de ati ales arici? E super mega simpatic.[olala] Sa fie sanatos si sa traiasca cat mai mult fara pb. Numai ca stiu cas destul de sensibili, noi gasisem unu in gradina dar nu a rezistat creca era ranit sau bolnavior.[q] _______________________________________________________________________ Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not. Anatole France
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, sa va bucurati mult de compania Maricicai! Smechera rau animaluta! [pup] Ce-i dati de mancare? Eu sunt happy! Azi vine frate-meu in Glasgow (la un congres, dar sta la noi) si-mi aduce pufarine [pk][pk][pofta] Nu stiu inca ce o sa facem in week-end, dar deja am avut o saptamana interesanta, miercuri seara am fost la o nunta in stil viking - cu tot ce tine de "stil": sabii, costume, ofrande zeilor, mied baut din corn etc [pup][pup] Dark Bendis & Hogmanay Baby (31.12.2008) [cavaler] "I dream of wolves. With them I run." "Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia da cum de ati ales arici? Fiu-meu vroia un animalut, fie si un sobolan sau un soarece. Multa vreme m-am impotrivit, dar nu s-a mai putut. Ne-am tot gindit ce sa luam, avind in vedere ca 10 ore pe zi sintem plecati de acasa. Deci ne trebuia un animal solitar, care nu necesita foarte mare atentie. Lui ii placeau aricii de cind era mic, ne-am gindit initial sa luam unul de gradina de la un rescue center, dar o colega mi-a spus de acesti arici africani, care stau numai in casa, deci nu sint vaccinati, sint animale solitare, maninca o data pe zi mincare de pisici (niste graunte cu carne de pui), deci destul de usor de ingrijit. Nu va spun ca e potty trained, are in cusca o cutiuta de plastic unde merge si face pipi. Nu miroase, iarasi foarte important. Traieste 7 ani, deci e ok. Hamsterii traiesc numai vreo 2 ani plus ca-s uriti foc si miros.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dark Bendis creca a fost fain la nunta.[pk] Letitia aha da e bun daca nu sunteti acasaca sta singurel si Ari voria hamster si nu stiu ce dar i-am zis ca nu traiesctare mult si daca l-am scapat prin casa la cat e de mare stai si cauta hamsterul.[alcool] O prietena a luat la copii si fara sa vrea l-au strivit cu usa ca i-au dat drumul din cusca si a fugit si il cautau si fara sa vrea el era ascuns dupa usa si da-ti seama dupa aia plansete si etc. Sa ne pui poze cu ea pls.[il] Eu cand am gasit aricelul in gradina am sunat la astia cu rescue sa ii intreb ce sa ii fac si a doua zi trebuia sa il duc la ei dar nu a rezistat saracutzul. _______________________________________________________________________ Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not. Anatole France
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...