Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sotul meu "nu poate"


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Happy_in_TO
Cit egoism poate sa aiba... Adica ia uite la jucaria mea, functioneaza cind vreau eu si numai pentru mine! Fata draga, trimite-ti fratele la munca, spune-i mamei tale ca stai cu un barbat care nu este barbat, ca esti nefericita...si iesi din minciuna asta de casatorie care te termina nervos. Nu va iubiti, nu va respectati, nu aveti nimic in comun... chiar va vedeti imbatrinind impreuna?
Total de acord cu tine... Sunt totusi 3 ani in care daca dorea sa rezolve problema o facea. Cum vine asta?? Uite singur pot dar cu tine nu!! Acu' te inteleg ca-l insultai in momente din astea [:D][:D] KHRISU mamik de baietel si fetita [trombon]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 124
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Uneori ma gandesc ce este mai usor de facut? sa fug sau sa ii mai dau o alta sansa? Daca plec unde pot sta? nici nu se pune problema sa stau in acelasi oras cu el, nu as gasi nimic de munca. In plus ma pot intoarce in Romania? este asta o solutie? in Romania eram un avocat cu biroul in Piata Romana, cum as putea reincepe viata acolo, imi este frica ....de un nou inceput. Am pierdut toate cunostintele care le aveam in tara, toti prieteni ar insemna sa o iau de la 0. Poate cel mai bine ar fi sa incep schimbarile cu mine , sa incerc sa slabesc, sa fiu mai intelegatoare cu el, sa am timp pentru mine , poate sa plec in vacanta, trebuie sa imi pun ordine in viata si in idei. ......
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
au trecut 3 ani si noi nu am facut nimic
Eu tot nu am inteles, voi chiar nu ati avut viata intima deloc in anii astia? Ca viata intima nu inseamna numai penetrarea propriu-zisa. Una este lipsa erectiei, sau mentinerea erectiei, si alta este dezinteresul fata de partenera. Ce-mi scapa mie din tot subiectul? Alexandru, tati de 3 copii perfecti (un baietel nazdravan, o fetita mica luptatoare, si un ingeras in cer) _____________________________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Finally au raspuns si barbati. Ca sa fiu sincera am citit despre o situatie similara (iti pot spune ce si autorul). Era vorba de un tip care fusese terorizat de mama de mic si in toti anii adolescntei se invatatse sa aiba placere numai masturbindu-se. Nevasta-sa a trebuit sa fie f. creativa ca sa rupa obiceiul. Luminari, s-a uns ea toata cu ulei, l-a excitat etc... Luccio as zice ca sotul tau are grave probleme psihologice. Ii trebuie multa blindete si o armata de psihologi. Cit despre frate, l-ai salvat; nu ar fi cazul sa isi gaseasca si el un job sa plateasca rata la apartament? O solutie radicala ar fi sa iti iei un iubit (sau mai multi si asta e). Asta in cazul in care nu divortetzi si te muti din oras. N-am inteles de ce tb. sa vii in Ro. Nu te poti muta in italia in alt oras?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

luccio_d, Situatia in care te afli este una de cosmar. Nu inteleg de ce iti mai amarasti sufletul cu asemenea om daca nu il iubesti. Intre voi nu s-a consumat nimic, decat sentimente negative. Ca sa fii tu linistita, du-l la doctori, dar daca nici acestia nu-i vor da de cap, eu zic sa-ti vezi de viata ta. lisaelisa mami de Ancuta [aerob] ingeras iubit si dragalas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raspund pt ANDACOS si imi cer scuze ca fac asta.Banuiesc ca in mediul tau ,in cercurile in care te invarti nu se pune in balanta fericirea si situatia materiala,insa am un cui contra mamei care nu a impulsionat celalalt copil sa isi gaseasca de munca.Daca sora i-a intins o mana fratelui,asta nu inseamna ca e obligata pe veci.De era mama si pt fata cum e pt baiat vedea ca aceasta sufera si obtinea niste raspunsuri.Mama in Italia munceste s asigura hrana si hainele,sora ii asigura casa...trai nu gluma...asta ca rasplata ca nu se mai drogheaza. In legatura cu potenta sotului nu ma pronunt,chiar nu ma pricep la asta,am intrat sa raspund doar pt ca mi se parea anormala atitudinea fratelui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...