Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sotul meu "nu poate"


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui luccio_d
Stiti de ce nu ne sarutam de 2 ani??? din cauza tigarilor...nu suport mirosul de tigara, si elnu vrea sa renunte cu toate ca la inceput mi-a promisca o va face.
poftim? asta e o gluma? exista guma de mestecat, pasta de dinti, etc...mie mi se pare ca tu nu zici toata realitatea...ori povestea asta e S.F.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 124
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Luccio, la faza cu tigarile sunt de acord cu tine, fumatorilor inraiti le miroase gura indiferent de ce mesteca sau cat se spala pe dinti. Fumul ala parca face parte din ei. Ei nu isi dau seama dar unui nefumator care nu suporta mirosul de duhan ii e foarte greu. Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005) [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

V-ati casatorit fara sa aveti relatii sexuale inainte? Ori ma rog intimitaturi fierbinti, sa simti ca te doreste de-i ies ochiii din cap? Tu cite relatii ai avut inainte si cam cum le-ai descrie? Cum vezi tu barbatii? Edit ca uitasem: acea doamna psiholog ii facea avansuri de fata cu tine? presupun ca nu si doar el a povestit asta. Si nu prea l-as crede in locul tau. Mai e posibil sa aiba cine stie ce fetisuri, sa-i placa sa se imbrace in femeie, sa i se vorbeasca urit se vede ca nu functioneaza:), mai sunt atitea zeci de variatii pe tema- Si inca ceva: cind s-a masturbat cum s-a comportat? Cit a durat? S-a uitat la tine ori parea cu mintea in alte parti? Mai conteaza si durata chiar daca suna ciudat in cazul masturbarii;). Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E clar ca tipul nu e sincer cu tine. El trebuie sa stie ce e cu el ori macar sa intuiasca. Inainte de a-l lasa i-as plati o profesionista[:D] sa ma conving macar de una din variante. Pe bune de nu i-as aduce una acasa, aranjez un ambient placut, il ametesc cu ceva alcool si hop scoatem iepurasul sexos si mai ales nou, ca daca tot ii place sa fie copilas i se va potrivi diversificarea. Well si daca nici cu doua femei nu presteaza ori mai aduci una ori chiar te convingi ca e gay. Pentru ca dintre "alte orientari" asta e cea mai fericita pt el ca si om, sa nu aiba altele mai rele...daca a fost copil abuzat sexual in copilarie? Comportamentul lui e destul de ciudat..fara prieteni, introvertit, nu reuseste sa aiba relatii sexuale, te priveste ca pe o mama. Din pacate multe dintre victime ajung sa fie la rindul lor cu astfel de atractii anormale. Niciodata nu ti-a propus ceva mai neobisnuit in ale sexului? Asa aluzii de genul ce parere ai de aia de asta..etc? Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu fuma si cand ai hotarat sa te casatoresti cu el? ai intrat intr-o casnicie cu speranta ca-l schimbi? ca se lasa de fumat? super tare! sincer, casatoria asta inca de la bun inceput n-a fost in regula. motivele pentru care ati facut-o nu stau la baza unei relatii reusite.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"... problema lui nu este ca nu are dorinta, (pt ca are uneori) numai ca nu poate duce la bun sfarsit un raport sexual, stiu ca problema poate fi cauzata si de catre mine pentru ca il vad slab si atunci incep sa il jignesc. In loc sa il ajut mai mult il adancesc in aceasta problema :((..." mi-a placut mult si postarea asta...stii cat poti ajuta un barbat cu asa o atitudine? sigur-sigur va deveni brusc cel mai potent mascul[pk][pk][pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Luccio,citesc ceea ce scrii si parca nu-mi vine a crede ca asa ceva este posibil.Ai scris in primul mesaj ca totul a inceput cand ti-ai dat seama ca sotul are probleme de erectie.Dupa cateva mesaje ai scris ca nu are probleme cu erectia ca s-a masturbat de cateva ori in fata ta ca sa iti demonstreze ca nu este impotent.Ceva imi scapa.... Mai povestesti ca il jignesti,ca te-ai ingrasat,ca te-ai delasat. Probabil ca in multe din jignirile pe care i le adresezi se regaseste cuvantul''impotent''de o fi ajuns si el sa creada ca asa este, altfel nu ar fi dorit sa iti demonstreze ca e asa cum ii spui tu. Poate a fost un semnal de alarma, el mai poate inca, dar nu cu tine.Ceva din atitudinea ta il blocheaza. Tu ai incercat vreodata sa fii cu el mai blanda,sa ii spui o vorba frumoasa cand vine seara obosit si poate fara ''chef'', sa il mangai, sa il iei in brate, sa ii spui cat de mult ti-a lipsit? Ma gandesc ca la inceput el s-a indragostit de femeia care i s-a parut atat de linistita, de tandra. Odata ajunsa acolo probabil ca te-ai schimbat si din femeia blanda ai devenit o femeie care nu il mai atragi, mereu cu reprosuri, mereu cearta. De ce nu incerci sa faci ceva in privinta greutatii, mergi la o sala, revino la cum ai fost cand te-a cunoscut,incearca sa redevii ceea ce ai fost la inceputuri.Poate ca el inca mai are sentimente pentru tine, dar dorinta sexuala fata de tine numai exista. Am auzit o discutie intre doi barbati, in care unul din ei povestea ca nevasta-sa s-a ingrasat si el numai are dorinta sexuala pentru ea, doar cand o vede dezbarcata si ii dispare cheful. La barbati,nu la toti desigur, ma gandesc ca poate si acest aspect fizic conteaza mult. Noi suntem altfel construite, noi iubim mai mult cu inima, ei iubesc mai mult cu ochii. Poate gresesc, dar asa vad eu prin prisma mea. Fa tu primul pas, incearca sa il recuceresti.Numai bine iti doresc. Sybille [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca ea are deja destule pe cap ca sa mai duca si vina ca el nu ar putea din cauza ei. Daca ar fi fost totul f bine la inceput si pe urma din cauza kg, ori a stilului ei nu stiu cum, ori din cauza copiilor, crizelor, stresului la munca cei doi nu mai reuseau sa faca sex, altfel era problema. Cel putin la inceput ar fi trebuit sa fie bine si sa o fugareasca tinarul sot prin casa si chiar de ea i-ar fi zis orice:). Sa se fi inchis in dormitor si sa fi inghitit cheia ca un tinar sot infierbintat si amorezat ar fi intrat pe geam:) Si mai cred ca ea nu poate ajuta pe nimeni in situatia in care este. Intii tre sa-si rezolve problemele, sa se simta independenta si sigura pe viata ei. Daca se simte asa cum e acum prinsa la inghesuiala intre familie, bani, sot cu probleme, frustraile ei, ea nu va reactiona decit ca un animal prins in cusca. Rezolva partea financiara intii: fratele tre sa munceasca si daca vrea sa stea in apt tau tre sa plateasca o mica chirie. De fapt nici lui nu-i faci un bine tinindu-l asa in circa. Ce fel de barbat este ori va fi? Ce femeie ar dori sa-l aiba daca e obisnuit sa fie un parazit? Iar pe mama ta las-o cu mentalitatea ei cu tot. Ea si-a trait viata, are copii nu te mai chinui sa o multumesti atita. Serios, la ce bun? Stiu ca doare la inceput desprinderea emotionala de mama dar cred ca e timpul, ai 31 de ani! O sa-ti fie mai bine dupa. Apoi un credit de 50.000€ nu e chiar atit de mare, cam cit platesti lunar? Tu muncesti alaturi de sotul tau acum? Nu inteleg de ce divortata nu ai mai putea munci in acelasi oras. E vreun mafiot din ala de te cauta cu arma in dinti? Chiar si pe bani mai putini pt inceput si tot e bine. Sunt altii mai saraci decit tine, sunt femei cu copii mici care divorteaza in alte tari si au mai putin decit tine si tot reusesc sa-si faca o viata decenta. Daca ai vinde apt ala, macar primii 50.000€ ii ai inapoi si ai putea cu banii astia sa-ti aranjezi lejer un inceput oriunde ai vrea tu. Dar nu cred ca e necesar sa vinzi. I-ai plati sa zicem vreo 6 luni chiria fratelui tau undeva si pe urma e treaba lui ce va face. Si daca tu ai fi o dezamagire pt mama ta, nu are decit sa-l tina ea in grija pe fratele tau daca tot el e o mindrie. Desprinde-te de mentalitatea aia romaneasca invechita care impinge femeile sa fie slujnice o viata. La prima vedere s-ar putea zice ca banii te-ar tine legata intre sot si familie. Dar eu cred ca asta-i doar o motivatie gasita. Poate problema e cum relationezi tu cu barbatii din viata ta. Cum se poate oare ca si avocat cu sanse bune pt viitor, cu job stabil in tara sa lasi totul dupa decesul tatalui tau si sa te mariti orbeste intr-o tara in care din cite stiu eu studiile tale is nerecunoscute. Si unde l-ai gasit? Internet ori agentie matrimoniala? Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca tot vrei sa ramai cu el din motive mai mult financiare etc, de ce nu-ti iei un amant si gata? [:D]
Ramonika [sofer] si pisicile [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/"]Vladutz[/url][pis] [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/"]Maritza[/url][pis] [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/"]Fulgushor[/url][pis] [url="http://www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/"]Miki[/url][pis] Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

luccio ...tu dc stai cu el: pt ca arata bine, e italian cu o afacere prospera bla bla...el de ce sta cu tine...ca te-ai ingrasat, il jignesti, ii faci baie...sau de ce? Inverseaza putin rolurile si vezi daca ai sta cu un grasan care te jigneste si nu are o situatie financiara buna, care mai are si un frate care-i face probleme si cu siguranta apeleaza la conturile familiei tale cand e cazul... In primul rand incepe rezolvarea cu tine.Stiu ca e usor sa dai sfaturi dar probabil de asta ai apelat la forum...sa le primesti.Stiu din discutiile dintre barbati ca multora grasimea partenerei le repugna...nu zic ca asta e pb voastra dar incearca sa o elimini...100 de kg e enorm nu mult!!!!!! Si nu ai ramane nici insarcinata chiar de ar fi el ok. Apoi trateaza problema medical, psihologic si cum mai vrei tu...NUMAI FA CEVA.Asa sa te plimbi pe forum sa expui numai nemultumirea fara sa faci ceva, nu rezolvi. Esti tanara, ai sanse sa-ti refaci viata-cu el sau cu altul, ai dreptul sa ai si tu un copil, sa te bucuri de o viata in 2 normal.Ce faci tu e masochism! Cum sa stai in situatia asta, sa te plangi ca ti-e greu, dar nici sa nu misti un deget?? E ridicol! Daca e o pb medicala si se poate rezolva , iti vei rezolva si pb cu creditul (daca asta e importanta pt tine) si te vei si bucura de o viata normala.Asa daca stai si plangi? Ai sa ajungi la 150 kg , scuza-ma, si.... Iti doresc multa putere!!!!! [url="http://community.webshots.com/user/aly32"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...