Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sotul meu "nu poate"


Recommended Posts

Tu de fapt nu il iubesti, nu il saruti...atunci cum vrei sa aveti sex? Ca si facutul dragostei este o intimitate... ceva ce voi nu aveti din start. De imbratisat va imbratisati? Daca da... atunci cum este? Se agata de tine ca un copil sau te tine asa protectiv in brate iar tu simti ca nimic rau nu te poate atinge pe lumea asta? Pai eu daca as avea un barbat...l-as saruta de i-ar merge fulgii chiar daca este fumator iar eu nu sint! Chiar crezi ca repulsia asta pe care o simti fata de el nu se transmite? Ai incercat sex oral?... Ca eu nu am intilnit pina acum nici un barbat care sa spuna NU acestui lucru. [:I] Dupa ce ii faci baie si il dai cu baby oil, ia-l la pupat peste tot si vezi cum reactioneaza :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 124
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

aly30 de acord cu tine ca trebuie sa faca ceva sa iasa din situatia asta, ca ar trebui sa aiba mai multa grija de ea. Dar... sa nu uitam ca ea de fapt s-a ingrasat in timp, de cind s-a casatorit. Inainte era activa, cu o munca buna, cu un self esteem ridicat...acum, dupa atitia ani de respingere, este inactiva, intr-un fel la mina sotului, cu un self esteem la pamint. Personal cred ca ea a inceput sa manince mai mult ca arma psihologica. Si aici sint doua variante: 1. A inceput sa manince excesiv pentru ca a cautat sotul ei de la bun inceput un "tata", cineva care sa aiba grija de ea, dar cu care sa nu aiba relatii sexuale. Si atunci a minca pentru a se proteja intr-un fel inconstient de relatiile sexuale cu un barbat pe care il vrea ca tata si nicidecum ca iubit. 2. A inceput sa manince mai mult pentru a umple golul din suflet, pentru a substitui o mingiiere, o vorba buna, pentru a linisti in ea dorul dupa iubire. Oricum, elementul cel mai important al unei relatii - dragostea- lipseste cu desavirsire din aceasta relatie... ca vorba aia...daca dragoste nu e, nimic nu e...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Happy_in_TO Ai incercat sex oral?... Ca eu nu am intilnit pina acum nici un barbat care sa spuna NU acestui lucru. [:I] Dupa ce ii faci baie si il dai cu baby oil, ia-l la pupat peste tot si vezi cum reactioneaza :))
wow! wow! wow! ce erotic! daca citeste vreun barbat pe aici sigur ii place ce ai scris! Yummy! Vikinga zicea de inca o tipa. Super incitant pt barbati. Numai sa nu fie prea beton tipa si sa se indragosteasca de ea :) De acord ca trebuie sa mai incerce cateva picanterii inainte de verdictul final! Daca nici dupa astea tipul nu are nici o reactie, e clara treaba. Totusi ceva imi spune ca Luccio e la faza cand nu mai are chef sa lupte pt relatia asta. A obosit. Ar vrea sa faca ceva dar nu mai are energie si motivatie. Ar vrea sa vada o schimbare la el inainte sa mai faca ea o schimbare. O inteleg. In 3 ani s-a instrainat mult de el daca nu a existat intimitate. Luccio- intra la femina, acolo ne luptam cu kilele o gramada de forumiste. Vei vedea o gramada de grupuri. Vei gasi suport si intelegere. Si io am ceva kile in plus majoritatea acumulate in sarcina, e de-a dreptul frustrant. Dar nu ma las asa. Suntem inca tinere, trebuie sa aratam bine si sa fim sanatoase si frumoase! Pt NOI!!! nu pt altcineva! Hai sa nu ne lasam! mama lor de kile. Kilogramele in plus ma depreseaza, ma fac sa nu ma mai simt sexy. Probabil asa e si la tine. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mindy
Citat:
citat din mesajul lui Happy_in_TO Ai incercat sex oral?... Ca eu nu am intilnit pina acum nici un barbat care sa spuna NU acestui lucru. [:I] Dupa ce ii faci baie si il dai cu baby oil, ia-l la pupat peste tot si vezi cum reactioneaza :))
wow! wow! wow! ce erotic! daca citeste vreun barbat pe aici sigur ii place ce ai scris! Yummy! Vikinga zicea de inca o tipa. Super incitant pt barbati. Numai sa nu fie prea beton tipa si sa se indragosteasca de ea :) De acord ca trebuie sa mai incerce cateva picanterii inainte de verdictul final! Daca nici dupa astea tipul nu are nici o reactie, e clara treaba. Totusi ceva imi spune ca Luccio e la faza cand nu mai are chef sa lupte pt relatia asta. A obosit. Ar vrea sa faca ceva dar nu mai are energie si motivatie. Ar vrea sa vada o schimbare la el inainte sa mai faca ea o schimbare. O inteleg. In 3 ani s-a instrainat mult de el daca nu a existat intimitate. Luccio- intra la femina, acolo ne luptam cu kilele o gramada de forumiste. Vei vedea o gramada de grupuri. Vei gasi suport si intelegere. Si io am ceva kile in plus majoritatea acumulate in sarcina, e de-a dreptul frustrant. Dar nu ma las asa. Suntem inca tinere, trebuie sa aratam bine si sa fim sanatoase si frumoase! Pt NOI!!! nu pt altcineva! Hai sa nu ne lasam! mama lor de kile. Kilogramele in plus ma depreseaza, ma fac sa nu ma mai simt sexy. Probabil asa e si la tine. [pup]
Iti multumesc sincer pentru incurajari. Ai dreptate 100% in ce priveste faptul ca sunt obosita , si nu mai vreau, nu mai pot nu stiu nici eu care din toate 3. A inceput sa manince mai mult pentru a umple golul din suflet, pentru a substitui o mingiiere, o vorba buna, pentru a linisti in ea dorul dupa iubire. Iti multumesc pentru intelegere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...