Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sotul meu "nu poate"


Recommended Posts

  • Răspunsuri 124
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui luccio_d Suntem casatoriti de 3 ani si 5 luni mai exact, nu am avut niciodata relatii sexuale (cu toate ca am incercat au esuat lamentabil), la inceput aveam rabdare , am crezut ca am eu probleme, ca poate nu il atrag dar nimic.
Si de ce ai mai ramane casatorita cu el? Care ar fi motivele sa nu va despartiti, ce va tine legati?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Citat:
citat din mesajul lui luccio_d Suntem casatoriti de 3 ani si 5 luni mai exact, nu am avut niciodata relatii sexuale (cu toate ca am incercat au esuat lamentabil), la inceput aveam rabdare , am crezut ca am eu probleme, ca poate nu il atrag dar nimic.
Si de ce ai mai ramane casatorita cu el? Care ar fi motivele sa nu va despartiti, ce va tine legati?
Un credit la o casa ( a mea), teama de singuratate. Maru problema lui nu este ca nu are dorinta, (pt ca are uneori) numai ca nu poate duce la bun sfarsit un raport sexual, stiu ca problema poate fi cauzata si de catre mine pentru ca il vad slab si atunci incep sa il jignesc. In loc sa il ajut mai mult il adancesc in aceasta problema :((
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui luccio_d Maru problema lui nu este ca nu are dorinta, (pt ca are uneori) numai ca nu poate duce la bun sfarsit un raport sexual, stiu ca problema poate fi cauzata si de catre mine pentru ca il vad slab si atunci incep sa il jignesc. In loc sa il ajut mai mult il adancesc in aceasta problema :((
Uff, si cat de mult inhiba jignirile un barbat, chiar si pe cel mai potent.. Daca banuiesti ca se masturbeaza, inseamna ca problema cu erectia apare numai cand trebuie sa faca sex. Aici e buba - o fi atat de inhibat ca nu poate sa o duca cu bine la capat incat nici nu mai incearca. Tu chiar vorbesti serios ca ii faci baie? Hai ca un rasfat mai merge din cand in cand asa ca un joc, dar sper ca nu asteapta in fiecare zi sa il speli, si sa i le faci pe toate :) Oare pe el nu il macina problema?! sau nu se arata... Daca mai ai resurse sa faci ceva pt voi, fa-o acum in al 12-lea ceas, daca nu, nu are rost sa o mai lungesti ca incepi sa te chinui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca veneai si spuneai "ne iubim, ne inteleg minunat, dar avem o problema ...." mai intelegeam dar asa ... pentru un credit? si ca sa nu fii singura? iti dai seama ca ati putea amindoi sa fiti singuri sau in relatia potrivita si fericiti pe deasupra? [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maru
daca vrei sa salvezi casnicia, la doctor (ma rog, ar fi trebuit sa fi mers mai demult) si una din fetele din sex and the city avea aceeasi problema cu sotul de sange albastru, mai tii minte episodul? Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Imi amintesc, dar nu stiu finalul...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa fii mai ferma si sa-i explici ca o abordare de genul 'medicul meu esti tu" nu rezolva problema (drept dovada nu s-a rezolvat in 3 ani). El considera ca relatia voastra este ok? ce parere are despre sex in cuplu? cand trebuie sa se intample, cat de des? ai vreo idee despre relatiile sale anterioare, a mai existat cineva in viata lui?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
trebuie sa fii mai ferma si sa-i explici ca o abordare de genul 'medicul meu esti tu" nu rezolva problema (drept dovada nu s-a rezolvat in 3 ani). El considera ca relatia voastra este ok? ce parere are despre sex in cuplu? cand trebuie sa se intample, cat de des? ai vreo idee despre relatiile sale anterioare, a mai existat cineva in viata lui?
Stie ca are o problema (de fapt ca avem) dar nu face nimc pentru a o rezolva. Relatiile sale anterioare 2 la numar se pare ( din spusele lui) ca au mers ok, nu a avut probleme de acest gen. Dar eu nu mai cred nimic, vorba aia pana nu vad nu cred :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buli
daca veneai si spuneai "ne iubim, ne inteleg minunat, dar avem o problema ...." mai intelegeam dar asa ... pentru un credit? si ca sa nu fii singura? iti dai seama ca ati putea amindoi sa fiti singuri sau in relatia potrivita si fericiti pe deasupra? [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
Ai putea spune ca iubesti si ca te intelegi minunat cu un barbat care iti inhiba si distruge dorinta de a avea un copil?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...