Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (24)


Recommended Posts

Mai vorbaretelor! Ies si eu afara in parc si gasesc doua pagini scrise ... Laura, si eu zic ca nu trebuie sa faci mari pregatiri - n-o sa prea fie timp de mancat cu o ceata de copii. Cred ca ce ai zis tu e f. bine. Mie imi place si vinul (rosu mai mult si mai dulcel), insa nu beau mult si daca nu e, berea e la fel de buna[cheers] Lora, dragute pozele si costunul de baie tare fain, dar tu chiar vrei sa-i pui si sutien???? Se anunta zi frumoasa si mai tarziu. Distractie placuta la restaurant! Ellinia,da salata greceasca, cu feta, rosii, masline etc sau salata cu bucatele mici de carne de pui e iar buna si racoroasa. Dana, ai grija de tine! O fi si de la stres starea asta! Incearca sa faci ceva si singura, fara copii. nu ai nici o colega de scoala, vecina ceva cu care te poti vedea? E bine sa te mai rupi un pic de gospodarie si copii! Azi am avut un schimb de pareri cu soacra-mea - am vrut s-o trimit pe ea singura in parc cu Lara, sa nu mergem toata gasca, ca eu in timpul asta sa mai fac o curatenie ceva - n-a vrut insa, ii e teama ca lara sa nu se loveasca si sa planga dupa mine; dupa parerea mama este f. imp. pt. copil in primii 3 ani de viata; nu e bine sa lasi un copil mai mic de trei ani singur fara mama, ca altfel ii zdruncini increderea si va suferi mereu, va trai cu teama ca va fi parasit bla bla: are dreptate intr-un fel, insa acum nici 15 min. sa nu poti pleca de langa copil, mi se pare aiurea; in fine, am lasat-o sa zica ce vrea si am plecat toate in parc[bang] Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ha...Adriana, dar ce judecati emite soacra ta...e cam profunda, mei...e psiholog, ceva...?! Are ea dreptate, e adevarat, dar chiar un pic sa iasa cu bunica eu zic ca ii face bine si copilului, nu trebuie sa fie dependent de mama sa...ca daca sta numai cu mama, normal ca prima data cand aceasta nu mai e langa el crede ca l-a parasit...dar, oricum, nu e cazul Larei, care cred eu ca se adapteaza f. bine. Ma gandesc ce parere ar avea de mine c-am lasat-o pe Iustina de la 8 luni cu bona...mama iresponsabila...da' cat bine i-am facut copilului meu...eu asa cred...acum nu mai e dependenta de mine, sta cu oricine simte ea ca o iubeste, iar cu bona se intelege f. bine, chiar sunt seri cand zice ca vrea s-o ducem la ea. Si asta nu ins. ca pe noi ne iubeste mai putin...in nici un caz! Eu zic ca am procedat bine! Fetelor, a mea mananca f. bine chiar si pe vremea asta - si mai ales mancare gatita! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Esti o fericita Lora ca n-ai probleme cu mancarea Iustinei! Eu fug dupa Stefan care se enerveaza si pune mainile la gura de parca cine stie ce i-as face, sau ce i-as da. Tot zic ca il las in pace n-are decat sa stea flamand, da' nu ma indur si iar o iau de la capat... Am cautat la pensiuni de am innebunit...si n-am nimic concret pana acum. Mi-am notat cateva sa le arat sotului diseara, am trimis cateva mailuri, etc. Da'multe chestii afisate pe diverse site-uri nu coincid, inclusiv nr. de telefon la care nu raspunde nimeni sau care nu mai snt va;abile. Am sa incerc si varianta unor agentii de turism sa vad ce gasesc in drum spre casa. Apropos, trebuie sa merg la gradinita sa vad si eu ce-mi zice de Stefan, l-am inscris prin februarie la Paharnicul si trebuia sa revin in iunie. Poate reusesc sa-l conving pe al meu sot ca asta e varianta optima. V-am pupat! Nu stiu cand mai reusesc sa intru ca de maine sunt de serviciu cu Stefan! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ellinia si mie imi place ciorba de burta de la d'acry. daca mai pui smantana, usuturoi si alte chestii de iti mai plac in ea e super buna. de facut acasa e mai complicat. la mine fac ai mei de sarbatori, e traditie ca toti suntem inebuniti cu ciorba de burta. si cand l-am cunoscut pe sotul meu si a zis ca ii place mama a spus "asta e de-al nostru"[:)] a, zis ca odata o sa incerc si eu sa fac dar imi trebuie timp. http://tt.lilypie.com/8LHHp3.png - ianuarie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana ai grija si de tine. Sigur altcineva nu are asa cum ai putea tu sa ai. Si chiar ar fi bine sa mai stai si singura - daca ai putea ar fi ideal.[:D] Macar din cand in cand. Lora fiimea a inceput cu rujurile...ma cam omoara cand isi aduce aminte de ele[:D]Inca nu stie de oja...sau altele. Si cu deodorantul e o problma, sa nu mai zic de parfum[bang] Adriana copilul trebuie obisnuit din timp, si dupa cum poate fiecare. Oricum nici chiar numai cu parinti. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...