Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (24)


Recommended Posts

Multumesc pentru urari, fetelor! Va urez si voua tot ce e mai bun, alaturi de ai vostri! Noi suntem putin bolnaviori, avem un fel de alergie sau de urticarie care apare si dispare! Dar scapam noi de ea! Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [wow] AM T'EI ANI!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Criss, chiar e aiurea ca nu poti beneficia de gratuitate. Poate ai noroc si gasesti un cabinet. Lora, da am fost prin parc, unde erau si Casandra, Iustina, Stefan, Bianca si rares - toata ceata lui papuc[:D] Noi am plecat odata cu Iustina acasa pe la vreo 12:15. Mira, sanatate fetitei tale! Ionela, succes la examene! Si sa gasesti cat mai curand o bona buna! Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ati fost la targul din spate de la Petrodava? Am fost si eu azi si i-am luat finului meu ceva si Iustinei pantaloni 3 sf. si tricou si mie o bluza. Eu as fi vrut o fusta sau o pereche de pantaloni din in, dar n-am avut nici rabdare si nici chef sa caut...nici nu cred c-as fi gasit ce vreau. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana nu prea sunt in apele mele,v-am zis doar,treb sa ajung iar la dr dar parca mi-e frica sa nu gaseasca ceva,stiti ca eu sunt mai panicoasa,asa[:(!]!C a sa fie toate ma doare si gatul de mor,sper sa pot dormi la noapte si sa nu dau si la copii! Tocmai am venit din parc de la Aurora,am fost cu Paul,am inteles ca ati fost si voi(Ana cu Casandra) m-am intalnit si cu Ianusca si grasunelul Ian [;)] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...