Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (24)


Recommended Posts

ziua buna fetelor!!!![:D] ati fost la targul de textile?v-ati luat ceva frumos?eu mi-am luat niste biju,ca si andreutza,dar si niste hainute pt mine chiar la deschidere..in rest pt copiii mi s-au parut scumpe ca pret de producator,sunt nebuni[bruta] si nu am putut lua si pt grasa mea[grasa] ceva,adica pt stefi[copil] si nici nu mi-au placut ff mult.[V] maine vreau sa ajung in strand dupa amiaza cred, ca stefi e innebunita dupa parcul ala cu saltele gonflabile,sare ca un iepuras si o sa ajungem si pe la cai va pupicim[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ana, inca odata "la multi ani!" si o zi frumoasa in continuare! Carmenstefi, bine ai venit! Cati ani are fetita ta? Andreutza, insanatosire rapida! Dana, cred ca e dificil cu Ana. Poate nici tu nu-i spui insa prea raspicat ce are voie si ce nu, si nu vorbesti prea mult cu ea, nu-i explici de ce nu trebuie sa nu faca aia, sau de ce altceva poate. Noi ne-am uitat acum ceva timp la o emisiune pe TV despre copiii cu ADHD. Lara era tare agitata si vroiam sa vedem daca corespunde. Copiii cu ADHD sunt agitati, agresivi, nervosi, nu pot sta locului, nu se pot concentra, la scoala au apoi mari probleme si trebuie vazuti de cineva de specialitate. Daca te intereseaza uita-te la linkul asta http://www.adhd.ro/ Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s] Ana.Iti doresc o viata minunata,plina de bucurii si impliniri si mai ales sanatate sa fie bine puiutul din burtica.Multi pupici[pup][flo] [url="http://community.webshots.com/user/pisicutasimatei"]Poze noi cu noi[/url];[url="http://photos.yahoo.com/selfguide1"]Pozici cu noi[/url] [url="http://b2.lilypie.com/4JCXp3/.png"]"Cronometrul" lunilor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA Abia acum apuc sa ating si eu calculatorul pe ziua ade azi [bang] Ana iti spun inca o data si aici LA MULTI ANI!!sanatate multa si sa ai parte de nastere cat mai usoara atunci cand va veni momentul [:)]! Carmenstefi asteptam sa ne zici mai multe despre tine,chiar daca vreo doua fete te cunosc,restul nu te stim,asa ca asteptam cat mai multe detalii despre voi [:D]Te ajut cu placere la poze,mai intai sa-ti faci cont pe webshots sau photobucket,apoi iti spun ce trebuie sa faci! Andreutza te plimbi 'ai[:D]???Bravo tie,eu zic sa profiti din plin [;)]Tare mi-ar fi placut sa-l duc si pe Paul la calarie dar din pacate nu am avut cand.Cum merge cu aerobicul [aerob]? Lora da' tu ce faci maica la serviciu??Ore suplimentare sau ai venit special pt Ana....? Ianusca deci acusica esti soacra mare [hop] Adriana si frate-su a fost la fel de agitat(taica-su a fost cam la fel cand era mic,nici eu n-am fost prea departe)deci... Cu Paul chiar ne-am dus la un psiholog,ne gandeam si noi la diferite chestii,era perfect normal copilul,numai trebuia sa-si consume energia intr-un fel.Eu nici o sec nu m-am gandit ca Ana ar avea nush ce,dar deloc,eu o conider normala si fazele pe care le face,ca mai impinge copiii le stie de pe la frate-su,ca se mai iau ziua la cearta si ala mare o mai repede.A invatat si ea sa riposteze. Eu imi consider copii normali,daca ar fi sa fie si mai cuminti ar fi perfect,in rest sunt multumita de ei,o sa mai vedem si la scoala[:D]. De ADHD parca auzisem si citisem si eu mai demult,daca ne luam dupa tot felul de chestii ca ar fi copilul asa sau nu stiu cum,devenim obsedati,asta apropos de ce-mi povestea Ianusca,mai bine nu citesti si esti mai linistita.Sunt copii si copii,unii au energie mai multa si trebuie consumata,le trebuie preocupare,noi am decis sa-l dam pe cel mare la un sport,cu Ana la fel o sa procedam.Eu zic ca discut cu ea,nu stiu la ce anume te referi tu mai concret. I-am zis de azi ca maine mergem la o 'tecere'(petrecere),i-am explicat ca nu are voie sa bata copii,sa se poarte frumos etc...si ea zice da,'nu bat' dar pe o ureche ii intra si pe alta ii iese.O sa vad maine [:D] Hai ca m-am intins ca o zi de post [:D] O seara linistita!! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, va multumesc din suflet pt urari. Ieri a fost o zi frumoasa, nu prea agitata. M-am simtzit bine seara la bere si mici. In rest m-au vizitat neamurile. Am eu timp mai in colo pt adrenalina[:D].....[pup][dual] pt voi si bubulini. Dana eu o intzeleg pe Ana pt ca am mai vazut copii asa agitatzi, care in timp s-au linistit. Sunt tare curioasa cum este la Happy Kids si cum va iesi petrecerea[:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Ana si eu m-am simtit bine [;)].Sunt sigura ca mai incolo se va linisti si ea,asa cum a facut Paul,ei...nici chiar sfinti [:D] Si eu sunt curioasa de Happy Kids[;)] Laura nu-ti zic acum LMA pt strumphi ci at cand va fi de drept ziua lor de nastere [;)] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[fum]Am niste emotii!!![fum]Va rog mult sa nu criticati prea tare si sa nu aruncati cu rosii daca nu iese cum ati vrea[iartama]. Sincera sa sa fiu, nu stiu daca nu o sa fie cam aglomeratie. Nu stiu cat de mare e locatia si o sa fie vreo 12-14 copii (plus parinti de-ai copiilor, nasii strumphilor, bunica). Sper sa fe destul si ce am pregatit ce gustarica ... off.. [bang] sunt stresata![bang][bang] Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, a iesit frumos! E dragut la Happy Kids ... a fost cam aglomerat, copiii cred insa ca s-au simtit bine. Multumim de invitatie! Acum e randul nostru sa lansam invitatia. Noi nu cunoastem alti copii in Piatra, asa ca m-as bucura tare tare mult daca ati putea veni pe 23 iunie (eventual 24, daca majoritatea nu poate pe 23) sa o sarbatorim impreuna si pe Lara mea. o noapte linistita Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura stai linistita. A fost ok.Ce vrei la atatia copii unu si unu mai nazdravan. Pacat ca te-ai stresat ca au fost gemenii cam agitati Paate te-au simtit pe tine ca erai sresata.Inca o data la Multi ani si sa fiti fericiti alaturi de ei. Adrianaabia asteptam Orisum sper sa ne mai intalnim si pana atunci. Loraai vazut ca aici aveau izopren sub mocheta, nu se compara cu cip savin. Pacat ca e spatiul mult mai mic. Sunt cu totii niste copii minunati!Si frumosi. sa dea D-zeu sa fie sanatosi!POZEEEEEEEEEEEEEE! Laura bun a mai fost tortul. L-a gUstat IAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...