Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (24)


Recommended Posts

"Neata! Laura, mie mi-a placut f. mult! Si Iustina s-a simtit f. bine, cred ca s-a si vazut asta. Intr-adevar, problema a fost cu spatiul, daca era putin mai mare era si mai bine, dar ne-a placut. [pup] Imi pare f. rau ca voi nu prea v-ati putut simti bine si ca strumfii tai au fost asa agitati si nu s-au putut bucura in liniste de petrecere. Sper ca aseara au fost bine si nu ati avut probleme cu ei. In rest, totul a fost perfect, mancarea f. buna, eu una chiar am mancat (faci o salata tare buna, sa faci mai des si sa-mi dai si mie...[:D]) si Iustina a mancat si ea f. bine. Si tortul f. bun, am gustat si eu de la bubulina mea. Fetelor, pun mai tarziu poze, ca nici macar nu le-am descarcat. O zi cat mai frumoasa la toata lumea! Adriana, abia asteptam petrecerea Larei! Te-ai descurcat cu bicicleta? Vezi ca daca o vede Iustina astazi tipa dupa ea...aseara am reusit s-o linistesc! [:D] Tipa deja ca e a ei! [:D] Noi aseara am fost si prin gradina zoologica, am ajuns pe la 9.30 acasa. Iustina a adormit in masina si dormea si dimineata cand am plecat de acasa. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna dimineata! Si mie mi-a palcut a fost frumos,bineinteles ca ai mei au fost iar obraznici,mai ales Paul,nush ce si-a dat asa in petic [bang],mancarea si tortul super bune [pofta] Laura imi pare rau ca ai tai cei mici au fost agitati,sigur era de la maselute,poate si de la caldura,multi copii... Lora da' v-ati plimbat nitel [:D],oricum ai o fata suuuper cumintica [flo] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, da, e destul de cuminte. Dar mie chiar mi-au placut ieri si Ana si Paul. Nu au fost obraznici, s-au "incadrat in baremuri", cum s-ar spune. Nu ma gandeam ca Ana ta e chiar asa lipicioasa, dar mie ieri chiar mi-a placut de ea, nu a impins nici un copil, nu a fost rea cu nimeni, nu aveai de ce sa-ti faci griji. Ma bucur ca ai venit cu amandoi! Sa nu mai fii asa stresata pe viitor, ca ai vazut ca se poate! Toti copilasii mi s-au lipit de suflet, si Casandra, si Stefan, si Ian (era atat de dulce cum canta el) si Lara si Teodora si ceilalti gemeni si de Bianca si Rares nu mai spun! A fost f. bine totul! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura a iesit foarte bine. Casandra a fost superincantata. Trtul a fost buuuunnn[:D] iar mancarea perfecta. Si mie imi pare rau ca ai tai s-au agitat si te-au pisalit bine. Sper ca s-au mai calmat dupa ce s-a terminat petrecerea. Le-au placut cadourile(tricicletele si costumasele le vin?[:D] Adriana bineintzeles ca venim, ca doar dupa asta ne vedem si la Casandra[:D] Casandra este si Petronela, asa ca numai bine o serbez in week 30.06-1.07 sau poate chiar pe 29.06(vineri)[;)] POOOOOZZEEEEE http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/diverse/ Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Ana, Lora, merci de poze. Ale noastre nu sunt asa reusite. Noi am fost prin parc azi. Casandra l-a chinuit pe tati al ei, care dupa vreo 2 crize de plans a cedat si a plecat acasa[:(] Lora, am iesit cu trici azi. Pana pe la 11 Iustina n-a venit in parc, chiar ma gandeam ca nu vine deloc, de teama sa nu vada trici la Lara. Cand au ajuns in parc Iustina nici n-a observat-o, mai ales ca era un alt baietel pe ea. Cand am plecat eu cu Lara, atunci cred ca a realizat ca e a ei. Eu nu prea am fost incantata - nu ma prea descurc la impins, iar la borduri, la coborare trebuie mereu sa merg in fata, s-o cobor usor. Lara a stat cuminte insa tot drumul pe ea; nu stiu ce sa zic?! mai vedem si zilele urm. Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, pune pozele sa le vedem! Cred ca vine ploaia... Carmenstefi, asteptam sa ne povestesti mai multe despre fetita ta! Poti sa-ti faci cont pe webshots.com si sa faci upload la pozele pe care le ai acolo, apoi copii link-ul aici. Te descurci? Vezi ca albumul trebuie facut public ca sa le putem vedea, trebuie sa bifezi o casuta in dreptul careia scrie public. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...