Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (24)


Recommended Posts

ziua buna fetelor[:D] mai dar ce distractie se incing pe aici[grup] ,poate o sa venim si noi o data,ca am vazut si niste poze la ana si la lunna si sunt super inca nu am intrat pe acel site sa mi fac cont pt pooze o sa incerc azi si daca nu reusesc am sa strig heeeeeeeeeeeeeeelp ce sa mai zicem noi,in general suntem bine,mica mea e o finuta[flo] si e ff cuminte,e sociabila dar se retrage imediat daca e deranjata prea mult si se supara cam repede[:(!],prb e ca si sta aproape numai cu mine si nu e bine,in nov incep munca si o sa stea cu soacramea[:(],naaaa,asta e ,o sa vedem cum o sa fie[:p]ca doar nu sunt prima care lasa bebe la bunica,in rest plimbari pe jos,in parc la grad zoo ,iar acu asteptam o finuta de departe si o vera mica de la bucale si uite asa se va umple casa de bebept cateva zile[:D] [:X][:X][:X]pupici de la noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
si sa nu uit,mica mea are 1an si7 luni si 12 zile,suntem mica ,avem 79 cm si 10,200 kg[grasa] ,e sanatoasa si papa destul de bine,numai dulce nu papa deloc si e mica ca si noi suntem mici[;)] pe unde iesiti prin parc ca sa venim si noi,noi mai mult stam prin centru ca pe aici stam[hopsieu] pupici inca o data la toti bebelusiii mai ales[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Internetul asta al nostru imi da batai de cap. Nu avem ccablu si prin wireless la peretii de la Euroconfort nu merge prea bine. Acum am chemat un tip de la firma Ambra si ca de obicei cat a fost el aici a mers super bine. De aia am batut mesajul de mai devreme, faceam probe Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, ma depaseste situatia si pe mine...n-am incercat niciodata sa fac download de pe webshots...daca mai dai click inca o data pe poza o poti salva, insa e f.,f.f. mic formatul si eu nu stiu sa-l schimb. Sorry... o sa-ti fac un cd eventual si ti-l dau la petrecerea Larei. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...