Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (24)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
neata! Criss sunt sigura ca o sa treaca,doar ca treb sa ai rabdare.Ai o fetita tare sufletista,ti-am zis ca-ti faci prea multe probleme [pup] Ana a fost frumos,cam multa harmalaie la sfarsit,Ana nu prea a stat locului,nu prea isi facuse somnul,ca am lasat-o sa se trez mai devreme ca sa plecam.Poze mai trz,ca nu le-am descarcat inca. Lora ati mai fost la tara?? Iully ma bucur ca nu ne uiti,abia astept sa vii in Piatra,poate o sa ne cunoastem! Andreutza de ce ti-e rau??Ai luat biopsia aia pana la urma?E ok? Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, da, am fost la tara ieri si bine am facut, pentru ca acolo a inceput sa picure abia cand plecam noi. Iustina nu voia sa vina acasa, voia sa ramana la bunica-mea sa mearga cu puii la pascut. Era tare incantata de ei, le-a dat paine, iarba...a avut ceva activitate. Am facut si cumparaturi din Kaufland-ul din Roman, e putin mai mare decat asta de aici, mai aerisit. Abia astept pozele de la serbare! O zi buna la toata lumea! A, Criss, bine ca te-am mai auzit si noi! E o scumpa Andrada ta, felicitari ca ai crescut asa copil! [pup] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, sa-ti traiasca copilasii! Sa fie sanatosi si mereu voiosi! La multi ani Bianca! La multi ani Rares! Ana, e tare bine cu mama; si-n Piatra imi place tare mult, nici nu mai vreau sa ma intorc in Viena. E adevarat ca acolo ai o multime de oportunitati si avantaje, dar mie imi plac orasele mici si mai linistite si imi place sa vorbesc romaneste. Criss, imi pare rau ca te simti asa. Cand e la tine data nasterii? Andreutza, tie de ce ti-e rau? Oi fi si tu insarcinata? [gravi] Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...