Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (24)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
am fost si eu la medic, de familie sa ma lamuresc cu ameteala mea. cand mi-a luat tensiunea s-a speriat de cat de mica era si a zis ca am lipsa de calciu. trebuie sa beau f multe lichide si sa iau un tratament cu vitamine. deci azi sunt ocupata cu dusul la baie si bautul apei.[alcool] http://tt.lilypie.com/8LHHp3.png - ianuarie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana super poze ! Amandoi arata bine si cuminti[:D]Anei ii vine tare bine rochtica roz. Eu sper sa-ti revii si tu. Lora normal ca vei concediu....cine n-ar vrea? Dimineatza am fost pe la una din bunicile sotului. A alergat Casandra pisicile si cateii, iar cand a dat de apa am hotarat sa plecam, ca deja era uda. Bebelina mica, mai nou nu prea-i convine daca ma pun sa adorm pe partea dreapta.[:D] Inca nu ma pot hotara la un nume...[V] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, dar cam intre ce nume oscilati? Iliuta cum ar vrea s-o cheme? Ca la noi a ales Eugen Iustina si mi-a placut si mie. Voi stiti ca fiica-mea doarme? A zis d-na ca au ajuns acasa, au mancat si dupa i-a zis Iustina: "Mia, spune o poveste, eu dolm"! Surprinzator...chiar a si adormit...si aseara inainte de a adormi m-am asezat langa ea si am pus o mana peste ea si mi-a luat mana, a dat-o la o parte si mi-a spus: "mami, lasa pace mine, eu dolm". Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana normal ca-n poze arata tare cuminti[bang]Cu privire la nume,nici Iliuta n-are nici o preferinta?Noi la Paul la fel am patit,in spital la fata locului,prin telefon ne-am decis,eu am insirat niste nume si Edi a ales [:D](nici nu stiam dinainte ca va fi baiat) Andreutza sanatate multa si ai grija de tine,apa nici eu nu beau (efectiv nu mi-e sete)mai degraba manac un mar sau alt fruct.Cad ca uleiul ala de peste pe care il iau imi face bine,incet incet simt ca nu mai am nevoie de cafea si parca nu mai am oboseala aia in mine. Lora te-ai inoit pana la urma[:D]? Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, mei, da' nu-i rau uleiul ala de peste???!!! Ca mie mi se face rau numai la gandul ca as lua asa ceva... M-am innoit, da, mi-am luat o bluza de la House of Art, alba cu niste dungulite subtiri, negre, cambrata, putin elastic materialul...imi place! [:)] Si i-am luat si finutului meu pantalon cu vesta si camasa si cravata pentru ca pe 5 iulie implineste 1 an. [:D] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...