Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (24)


Recommended Posts

Da, Laura, noi venim sigur, nu ne facem alt program si chiar daca ar aparea altceva Bianca si Rares au intaietate! A mea are rabdare, dar cred ca 3 ore e totusi mult, 2 ar fi perfect. Cu conditia sa nu intarzie nimeni! [:D] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ianusca, de la cine ai cerut a doua opinie? De la un medic pediatru, psiholog sau cine si-a mai dat cu parerea? Eu nu l-am vazut pe Ian, sper sa-l cunosc cat de curand, insa nu-ti mai face asa multe griji. O sa vezi ca o sa fie bine, chiar daca are intazieri de vorbire sau nu face tot ce fac alti copii. Sanatos sa fie, interesat de lumea din jur si vesel - ce vrei mai mult? Ana, mii de pupici, raman datoare! Ana a avut azi grija de zvapaiata de Lara, cat am facut eu cump. Apoi ne-am intalnit iar in parc, la sarbatoarea copiilor - tare frumos. Cristina, pe voi v-am cautat, dar nu v-am mai gasit; plecasem cu Lara sa-i arat caii si nenea ala a lasat-o sa-i si mangaie. Dana, tu ai ajuns cu bine acasa? Dana, ai observat daca Ana a ta are rabdare jumatate de ora sa se concentreze la ceva? Citisem un arzticol despre copii hiperactivi, in permanenta miscare, de aceea am intrebat. Laura, si noi 2 venim dumin. optam pt 2 ore va las, ca am o gramada de facut dupa-amiaza vine soacra cu inca o persoana, iar eu nici cazare nu le-am gasit in casa e vraiste[bang] Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai iau o pauza[:D], "pauzele lungi si dese, cheia marilor succese" [:D] Lora, nu gastesc nimic special; voi pregati niste aperitive; ele cred ca vor manca oricum pe drum, ca vin dinspre Sovata; pot face si spaghete cu sos gorgonzola si salata, da' cred ca cea mai buna solutie, asa cum zici, in caz de foame mare, ramane restaurantul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, multumesc! [:)] Nu va spun ca asta noapte a inceput sa planga pe la 1 si ceva ca vrea machiajele...i-am luat ieri o trusa cu poseta si machiaje si ruj si oglinda si perii si clame de par...a fost tare incantata de ele! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mah,eu cred ca de dimineata pana acum am slabit un kg [bis][bang],abia acum am mancat ca eram rupta de foame,dupa ce dimineata mi-am facut un ou fiert numai ca sa manace si Ana ca altfel stateam iar cu o cafea pana acum [bang] Off,nu-mi mai trebuie centru degraba,la dus a fost ok,insa acolo si la venit spre casa asta mica m-a tinut o gura,ala mare era mofturos ca vroia balon si chiar n-aveam de unde sa i-l scot...(am fost cu grupa lui si cu inca una,cea mare),nu mai zic ca la un mom dat am pierdut-o pe Ana,nu va zic ca mi-a stat inima [bang],azi ii dau in primire lui tata-su ca efectiv m-au inebunit de cap [q] Adriana ce zici tu acolo...ce juma de ora,daca sta 5 min e bine,se plicti repede de orice [V]Nush daca ai obs la un mom dat ea alerga cu baiatii,colegii lui Paul,in loc sa stea si ea cu fetitele [bang] Ana imi pare rau ca nu am putut sta cat de cat impreuna,am vrut de atatea ori sa fi venit unde se juca Casandra dar nu m-am indurat sa-l las singur pe Paul,ca si asa educatoarea aia a fost mai mult plecata [xx(] Lora ce bine-i sade,se vede ca-i place tare mult rochitica [pup] Ellinia imi pare rau ca n-am apucat sa stam mai mult de vorba si sa-ti vad baiatul mai bine,oricum e un scimpel,nu prea avea stare nici el [:D] Laura hai ca vb cu al meu sot si mai vedem,ma gandesc ca poate s-a mai schimbat Ana,nu am mai iesit cu ea in locuri inchise,gen Cip Savin,ma gandesc ca n-o sa mai faca atatea tarantele,cu toate ca eu nu prea cred[:D] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, sfatul meu e sa vii si sa incerci sa stai calma, indiferent de ce mofturi ar face Ana. Ne lasi pe noi sa ne ocupam, in cazul in care "ataca"! Zic ataca cu nici o rautate, crede-ma, mi-e draga fetita ta si nu as vrea sa mai fii asa stresata tu, ma distreaza chiar cand "ataca"! De aia folosesc cuvantul asta, ca pe mine chiar ma amuza! Asa e ea si nu ma deranjeaza cu nimic. Promiti ca nu ai sa fii stresata? Daca plange, tipa, face scandal, te faci ca nu o auzi, nu o vezi! Promiti? In caz de ceva, ne ocupam noi sa calmam situatia! Nu ai de ce sa te simti prost fata de noi niciodata! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! In primul rand am sa pun niste poze - sunt mai mult cu Lara si Casandra de azi si de alaltaieri, dar mai sunt si Ana, paul si Stefan http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/ Dana trebuie sa vii si eu zic ca-i mai bine sa stea cu copii cat se poate de des. Asa va invatza si ea mai multe, chiar daca pana acolo mai impinge si loveste. Asta stii ca face parte din evolutia ei si asa este ea. Deci fetele au dreptate - sa faci bine sa vii cel putin cu Ana.[:D] Nu-i bai pt azi ca debea te imparteai in 2 daramite in 3[:D] Adriana nu-mi esti datoare cu nimik. Oricum s-au intzeles bine. Bineintzels cu cearta de la o jucarie - asta este oricum minim posibil[:D] Casandra a invata de 3 zile ce inseamna 'a mea' si acum pune mana pe o jucarie si spune 'mea' chiar daca este sau nu a ei....deci am acum cu altceva de lucru: sa-i explic ca daca sunt ale ei mei trebie sa le si imparta. Ellinia Stefan e un dulce, chiar daca este si el mai agitat. Oricum tricicleta aia avea concurenta nu guma. Era prea frumoasa de scos la atatia copii[:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...