Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (19)


Recommended Posts

Cuscra, ziua buna ! salutari si [pup]pentru toata familia ta frumoasa ! Gata papanasii?, cred ca da , pina data viitoare iti trimit si eu niste retete daca vrei !Sa aveti pofta!

Miki , vad ca iti prieste concediul asta prelungit![pup][:D]Bravo!

Salutari lui Clau din partea mea si sa aveti o zi de intalneala(mama...ce cuvinte inventez(cine are brevetul sa strige tare , ca nu vreau sa platesc drepturi de autor , ca amenda![:D])-saraca limba romana![q][:D])minunata . Si ca de obicei sa puneti poze!

Fetelor , si eu sint (relativ)noua pe aici , dar hai sa lasam ce a fost urat si nu v-a placut deoparte si sa ocupam de lucruri vesele. Nu-i viata asta destul de .... ca sa ne mai amaram de la fleacuri ?1

Stiti cum se spune -"Decit sa ne suparam , mai bine un cintec vesel sa cintam"[:D]- Hai turai ...turai ...ta ![:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cuscra,multumim de salutari,va [pup][pup] si noi.papanasi am facut si i-am si papat cu smantana si dulceata

Mihaela,multumesc de reteta am pus-o la pastrare pt data viitoare[flo][flo].

Si acum o veste mare...am scapat de scutec[pk][pk][pk][pk],10 zile a fost toata treaba.fara stress si fara batai de cap,ii mai punem inca noaptea dar la somnul de pranz nu.

O seara frumoasa tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mari,lasa fata in pace,a noastra e cu un an mai mare ca a ta.noi am avut asta-vara o incercare timida de a scapa de scutec..in 2 zile am renuntat.

Daca tot vrei sa te apuci de treaba iti spun ca n-o sa fie usor si o sa dureze.asta din experienta finei mele.

Fina noastra a inceput operatiunea la 1 an si 9 luni.a durat vreo 2 luni pana s-a rezolvat cazul.eu iti spun cu mana pe inima ca atata rabdare nu pot sa am.

Si mai e o mare problema,si parintii trebui sa fie pregatiti pt asta.eu cu sasu acum am fost pregatiti[:D]sa scapam de scutec!

Oricum ar fi eu iti doresc succes si sanatate multa[pup]!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tricha felicitari pentru pempers[pk]

Si noi am scapat de sticla[pk][pk]

[flo]

 

teodora[mamica]de angi pangi[copil]28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU

teodora

 

 

http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=28994027d3010e142ed60e&utm_source=otm&utm_medium=text_url

 

intalnire http://community.webshots.com/album/571197292oLQBPx

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza buna,pai nu am mai avut ieri vreme sa zic mai departe ca eram pe picior de plecare [:D],a fost cam lungutz drumul,am dormit bine,acu suntem la o cafa si iesim iarasi hai hui in civilizatie [:D],am pregatit sa fac cartofi frantuzesti cu carnat de la Ro la Uwe i-a placut ieri,a mancat vreo 3 rude [:D], Ioana te sunam mai incolo cand ajungem la Köln.

Va [pup] pe toate fara nici o exceptie si va doresc sambata frumoasa.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...