Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (19)


Recommended Posts

Buna de dimineata si de la mine.

 

E o zi minunata si sper sa ramana asa pana pe dupa amiaza cand ma vad cu Miki si Clau.

 

Sunt intr-o mare forma,am venit de la munca si m-am apucat sa strang pe aici, sunt deja la a doua runda de spalat,am curatat terasa, mi-am spalat teasta, facut manechiura[:)], intr-un cuvant ma fac mumoasa ca doar ma duc la intalneala azi, nu[8D].

 

Astept sa se trezeasca al meu sa-i dau sa manance si sa-l pun sa-mi schimbe rotile ca eu si acum merg cu alea de iarna[flo] si eu sa-mi vad in liniste de treburile mele ca sa fiu gata pana ajung fetele.

 

Va doresc o zi minunata si un weekend excelent alaturi de cei dragi.

 

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

guten morgen de la noi

ieri nici nu am apucat sa deschid calculatorul,jumatate de zi am fost prin magazine iar o alta jumatate am gatit,calcat si facut curat prin casa.

am fost la deichman si am vrut sa-mi iau balerini ,cred ca am incercat vreo 10 perechi,nu stiu cum naiba e cu numerele astea ca 38 imi erau mari,37 ma strangeau....abia am gasit 2 perechi care sa-mi vina.sotul si matei erau deja pe pereti,noroc ca e tv cu desene in magazin[:D]

azi dupa amiaza iesim la un grill asa ca am scapat de o grija.

aaaa si m-am si tuns ieri ca deja ma plictisisem de par lung,acum e scurt[:D] iar matei cand am iesit din frizerie mai ca avea ochi in lacrimi "mama unde e paru'????"

 

va pupacesc,revin mai tarziu

 

mamica fluturasului Matei

 

va invit in bucataria mea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dora , felicitari , sa va mearga bine si fara sticluta . De acum sinteti mari !Bravo!

Fetelor va doresc o dupa amiaza insorita si frumoasa , sa va bucurati de "intilneala".(deja cred ca sinteti in toi!)si sa puneti poze . Asa ajungem sa ne cunoastem toate , chiar fara sa ne vedem !

Ar fi mult mai frumos fata in fata , dar daca nu se poate e bine si asa !

Se vede ca primavara si-a intrat pe deplin in drepturi. Va faceti frumoase , nu prea stati pe acasa , de scris...nici o pretentie!

Adevarul este ca pe o vreme asa frumoasa , e si pacat sa nu iesi .

Va doresc tuturor o zi minunata in continuare si o Duminica asemenea !

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scuzati ca ma bg sieu aici

am o nepoata care s- casatorit azi in germania

as vrea sa o sun si sa-i zic casa de piatra...dar sa-i spun in germana...nu stiu cum se zice

guten abend frau....si mai cum?

 

Emma-o poveste fara de sfarsit

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

un vot zilnic pentru Ioana..multumesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fannna2003 alles gute zu hochzeit!!!!![:D][pk]

codruta multumesc

fetele petrecere frumoasa si POZE[pup]

 

teodora[mamica]de angi pangi[copil]28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU

teodora

 

 

http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=28994027d3010e142ed60e&utm_source=otm&utm_medium=text_url

 

intalnire http://community.webshots.com/album/571197292oLQBPx

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna, vitamine!

acum am ajuns si eu la calculator. n-am ce sa povestesc mult, azi am fost la inot si dupa masa de pranz 5 ore prin padure hai hui. motiv pentru care sunt rupta de oboseala, beau o bere si ma duc sa ma culc.

 

o seara frumoasa tuturor!

 

Iuliaid="red">, mama lui Iris Maria id="red"> (7.8.2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_specht
sara buna DEUTSCHLANDfetelor eu stiam ca va intalniti in dÜsseldorf nu in Köln sau am citit eu gresit? mihaelaid="orange"> si Dennisid="limegreen"> 20.09.2005dennis[copil]Dennis-puiu id="red">[bibe] simleu silvanieiid="orange">
align="right" id="quote2">Ai citit gresit [:D]. Claudia si familionul au venit la mine in Düsseldorf,iar azi ( sau ieri) am fost in Köln.Noapte bunaMikiid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...