Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (19)


Recommended Posts

Buna dimineata si hai .......sus ....hai la [cafea][cafea]

Ce daca e duminica ...hau sus , nu aveti treaba ?[:D]Si daca nu avti , cautati !Matei e in picioare de pe la 6.30 ...[bang] asa ca vreau nu vreau si eu [:D]

Dar cine se scoala de dimineata , departe ajunge ! . asa si noi !

Chiar daca nu e o vreme frumoasa (inca ) noi doi mergem prin padure , la plimbare , apoi la locul de joaca , si mai vedem . !

Va doresc tuturor o duminica frumoasa!

Nu se inscrie nimeni?[cafea]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata

 

Multumim de cafea . Eu nu prea am ce scrie , ieri am fost toata ziua acasa ( singura ), multe nu prea am facut , si azi tot ( singura ) si multe iar nu o sa fac .

Si aici magazinele sunt azi deschise , poate o sa ies un pic , vom vedea .

Sa aveti o zi frumoasa .Va [pup]

 

Monik 28+ [gravi] Poze Monik

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hi, cam tarziut si noi dar ne-am culcat dupa 1 azi noapte [:D], multam de cafa,acu o savurez si io, Puiul si io vreau magazine,aici nu sunt deschise azi si ieri am trecut numai pe langa ele in fuga,dar tot mi-am luat 2 perechi de blugi elastici,dar vrea mai mult [q] gura casca [:D], ieri a fost cam rece in Köln,sau venea frigu de la Dom [:D],o cladire foarte impozanta,una din cele mai impozante vazute de mine de altfel,intreaba, ca ce mi-a mai dat furnicaturi a fost Acropolisul,ruinele de acolo,dar Domul nu am cunvinte,o cladire dantelata si sculptata,bineainteles ca arata mai bine pe din-afara ca pe din-auntru,ca toate bisericile catolice,dar foarte frumoasa,ca un eisberg sculptat,culoarea lui iti da fiori si statuetele parca menite sa tina spiritele rele departe de credinta.

Ioana si Gabi niste oameni jos palaria [:D][pup],mai mie imi e cam teama de bucuresteni [:D] dar voi sunteti niste oameni super,Ioana o frumusica si dragutzica foc [:I] si Gabi un tip care le stie pe toate,din propria experienta [:D],ma bucur ca v-am cunoscut,imi place de voi [pup] si stabiliti un we sa veniti la noi.

 

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BEYYYYYYYYYYY, Claudelule , si pe mine nu ma inviti la tine ?

Promit ca o sa fiu cuminte !Si eu sint bucuresteanca , dar nu sint fioroasa ![:D]Stii , cum e ?, nu am nici un merit ca m-am nascut in Bucuresti!Puteam sa ma nasc in cel mai uitat de lume , sat , si daca vrei esti om , daca nu ....!

Deci romancute de pretutindeni(din Romanika![:D])sa fiti iubite![pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui angiuta
ClaudiaH eu nu imi mai amintesc exact conflictul, stiu ca am citit, eram noua pe forum abia il descoperisem. Asa am retinut eu...ma rog e poveste veche, nu mai conteaza...eu nu am nimic impotriva nimanui,daca as fi putut beneficia si eu de cursuri gratuite m-as fi bucurat dar daca nu s-a putut asta e, n-am nimic impotriva celor care au dreptul la ele.Pt. ce examen te pregatesti?Eu abia am inceput B2, nu sunt prea incantata, dar asta e...dupa ce-l termin pe asta sigur ma inscriu la o scoala privata.Eu platesc 110 euro fiecare curs (100 de ore) fara nici o reducere, asta e pretul aici la VHS. Pana acum am platit 770 si as mai avea....n-am indraznit sa sar nici un nivel cu toate ca as fi putut dar am zis sa am o baza solida.Acum la B2 e totusi mai bine ca sunt doar persoane care vor intr-adevar sa invete si nu trimise de la Arbeitsamt (astia nu platesc nimic). Pacat ca nu e proful asa cum mi l-as dori...Claudia din Berlin povesteste-ne un pic si despre tine [:D]Ne putem intanli mai pe la jumatatea drumului ca pana acolo as face cred 2 ore...eventual intr-un week-end.Cati ani are bebe tau? Vladut are aproape 2 ani.Angiuta, mamica lui Vladut (8 iunie 2007)
align="right" id="quote2">ziua buna la fete[flo]pai..nu prea stiu ce sa zic despre mine..ca sa nu sune a lauda..lol am glumit[:D]anul asta implinesc 32 de primaveri[pk], asa...am un baiat din prima casatorie de 11 anisori si un puiut mic,mic de tot care pe 28 face 2 luni[bibe]sunt nascuta in Bucuresti si stau in berlin de 5 ani...e destul?[:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce faceti dragelor?

va mai dau si eu o [cafea], astazi mi-as face una intravenos. m-am culcat la 2 noaptea, ca ne-am uitat la filme.

copilul dimineata s-a trezit, si-a scos sacul de dormit si s-a jucat o ora jumate singura. deci boierie curata, n-am ce zice.

am prestat un gulas de miel cu spanac si lipie, am mancat toti trei ca spartii. acum ma duc sa bag copilul la nani, ca la 2 avem besuch. a, aseara am facut si o prajitura, again rhabarberkuchen, ca asa si-a dorit neamtu' meu.

hai, m-am laudat destul ce gospodina am fost [:D]

va pup si va doresc o zi frumoasa! la noi vad ca a iesit soarele, sper sa convingem besuchul sa mergem la plimbare.

 

Iuliaid="red">, mama lui Iris Maria id="red"> (7.8.2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...