Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romanesti in Germania (19)


Recommended Posts

miki, clau, v-am vazut pozele, misto concediu! sa va fie de bine!

clau, [8D] imi place asta cu timbru si scrisoarea.

 

copilul doarme, de 2 seri vad ca nu mai avem parte de concert. sper sa o tina tot asa [:D]

ma duc sa ma dau pe forum si mai arunc un ochipe aici mai tarziu.

 

Iuliaid="red">, mama lui Iris Maria id="red"> (7.8.2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui i_ulia
miki, clau, v-am vazut pozele, misto concediu! sa va fie de bine!clau, [8D] imi place asta cu timbru si scrisoarea.copilul doarme, de 2 seri vad ca nu mai avem parte de concert. sper sa o tina tot asa [:D]ma duc sa ma dau pe forum si mai arunc un ochipe aici mai tarziu.Iuliaid="red">, mama lui Iris Maria id="red"> (7.8.2007)
align="right" id="quote2">Nu fa mistoace Iulio [:D][:D] dar na suna bine, ma bucur fetelor de reusitele voastre,fara sticla,fara pampi,fara dormit cu mami si tati,e bine bravos,keepp going, te tzuc Iulio, auzi io nu ma risc la rabarba kuchen imi trimiti tu prin DHL un darab ok,vb cu Ioana si se rezolva [:D][pup].INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui noiembrie
Adica , ce mai Claudelule , eu daca sint din Bucuresti , nu pot sa fiu iubita ta ?[:D] Bine ai revenit , sper ca a fost pe gustul vostru si plimbarea si intilneala?[:D] Miki , fato , nu mai fii suparata! De acum esti tu cu neamtul si ....[:D]Nu promit ca pot sa ajung pina la tine , dar la Clau , poate , poate ...Si daca mai faci si tu o escapada ....sa vezi veselie . (promit sa aduc o"Lacrima lui Ovidiu")[:D] Stiti ca lucrurile cele mai frumoase , dureaza cel mai putin , nu-i asa ?[:D]
align="right" id="quote2">Incearca sa vii pana la mine [:D] sau te duci la Clau cand sunt si eu acolo. [pup] Ai dreptate, lucrurile frumoase dureaza foarte putin [q]Mikiid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama ce de poze, n-am apucat sa le vad pe toate, mai ales pe alea 400, abia am vazut vreo 150[:D].

 

Miki,scoate poza aia cu mine singura ca arat naspa rau di tat[alcool].

 

Clau ati ajund repede acasa observ.Ti-am admirat si eu bucataria, si eu as gati in fiecare zi daca as avea una asa mare[:D]

 

Noi azi am fost la Schokoladenmuseum, interesant, dar daca stai sa le vezi ca la carte iti ia cateva ore bune, noi rapid si tot am stat 2 ore acolo[:D]

 

Iulia, merci, am sa vad pana la urma cum fac.Trimite la Clau si rezolvam noi cu transportul[:)]

 

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...