Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Nici eu nu am fost pe faza la link, Ramona :(, se poate sa il mai pui odata? Multumesc de urari!! Ai mei au plecat la inghetata, cainele doarme cu burta in sus si eu fac curat si spal...clar am fost pacalita LOL. Avem o caldura de nu mai pot...bine ca tine numai cateva zile! Adriana 30+[fetita] Isabelle Marie si Aidan Alexander - 5 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 227
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La Multi Ani Aidan! sa ai o viata frumoasa si sa petreceti frumos! Ramona tare smecheruta e Anuta! Ce zambet sugubat are! Sa stii ca florida e f nasoala in privinta alergiilor, este f mult polen, indicele in primavara asta a fost peste 11-13 mai tot anotimpul. Nu stiu cum este in sud, dar aici e convergenta a doua flore, nord si sud si avem parte de mai mult polen. Poti sa te uiti pe pollen.com sa vezi statele cu cei mai putini alergeni. Multumesc pentru urari. fi-miu mi-a facut cadou o noapte fara treziri si m-a lasat sa dorm pana la 7 fara un sfert (nu s-a mai intamplat asta de muuuult timp), si m-a trezit cu un pupic, dragul de el. [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"]Baby Gator[/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce dragut Aidan, ti-a facut un cadou extrem de valoros. La voi mai e ceva polen, dar mai la sud linga apa nu-i aproape deloc. Eu ma uit in mod constatnt de vreo 5-6 luni si overall a fost statul cu cel mai mult verde (vs. zona mea care a avut vreo 3 zile mai verzi - din ala pal, in toata perioada asta). Sigur este iarba[:D], dar de asta nu scap oriunde merg. Daca bate vintul dinspre ocean nu-i nici un bai cu alergiile la polen, ca linga apa lipsesc aproape cu desavirsire. As avea nevoie de o cura din asta acum, macar niste ani pina am mincarici din nou.[:D] Mihutza, asa si noi. Sotul meu a fost un pic mai asezat pina sa ma cunoasca pe mine, dar sintem amindoi "vagabonds at heart". Pina si Alex mi-a trimis the other day un link cu un apartament ieftin si frumos in Hawaii.[:D] Nu stiu ce i-a venit sa caute, are el o obsesie cu Hawaii. Trebuia sa i-l dau lui Ruxij si AB cind au fost acolo, ca tot la o luna-doua ma intreaba cind mergem in vacanta in Hawaii. Panteruta, clar te-au pacalit![:D] Sper ca vin cu ice cream pentru tine. Miere, cum sarbatoresti? Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona, the joke's on them ca am o galeata de inghetata in congelator :)) Doamne ce copii faini ai! Anuta e toata fibra! :) Adriana 30+[fetita] Isabelle Marie si Aidan Alexander - 5 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana,ai vazut ce meci...wauuu..super...eu tin cu nemtii de data asta[:D]....insa ce greseala de albitraj,ala a fost gol clar...asta e fotbalul[:D]...repriza a doua o sa fie super[pk][:D] "Before you judge me, try hard to love me."MJ Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 ...sau aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi Miere ai Aidan ! Ramona, nu stiu cum e cu nivelul de polen p-aici comparat cu alte zone. Nici n-aveam idee ca monitorizeaza cineva asa ceva[:I] pina cind n-ai zis tu. Mie oricum mi-e rau si de la praf, par de pisica, iarna de la frig [bang] si lista cred ca ar putea continua. D-aia nici n-ar avea rost sa ma mut. Cu scolile, la noi cred ca e ca la NY[:D] S-au cam inmultit mexicanii comparativ cu perioada cind era Ioana in elementara, dar inca nu suntem minoritari. In suburbiile unde vrea barbatu sunt doar albi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow, ce meci! Asta ar putea fi meci de finala (anglia-germania). Iar ieri am fost tare dezamagita de meciul cu US - au jucat mai prost decat in alte meciuri, dar tot am sperat pana in ultima clipa, ca era pacat de cativa jucatori care sunt chiar buni. In alta ordine de idei, ne mutam la tara in Iowa. Am fost saptamana asta sa ne cautam ceva de inchiriat; piata de inchiriat nu e dezvoltata deloc, am tot sperat ca o sa gasim mai multe oferte decat cele de pe craigslist. Nu a fost asa, am mers in jur de 100 de mile cu masina, ne-am invartit pe strazi sperand ca o sa vedem semne "for rent", dar deloc. Pana la urma am batut palma cu un pastor afacerist, de cumparase un townhouse nou-nout si vroia sa il inchirieze. Acum ne uitam la mobila:-)
www.razvanphotography.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

WOW, e nebunie aici!!! Toti sufla in vuvuzele!! :))) Super meci, asta nu e victorie, e ass spanking!!! HAHAHAHA!!!! Abia astept sa vad episodul de luni de la Daily Show sa vad ce zice John Oliver ca s-a tot mancat cu John Stewart de cand a inceput Cupa. Adriana 30+[fetita] Isabelle Marie si Aidan Alexander - 5 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Josefine, succes in Iowa! Sa nu va plictisiti chiar de moarte:)) Bai 4-1 meciul asta, mie nu imi plac scoruri d'astea, prefer sa fie mai strans. Oricum, nemitii au fost mai buni. Ramona, poti sa dai ceva detalii despre cum e cu alergiile astea? Ce simptome ai? Ca io sunt moarta de bolnava acum. In California m-am trezit intr-o dimineata cu durere de gat, a duart doua zile, a trecut asa oarecum, am ramas cu putin runny nose si de aseara ma simt ca naiba, tusesc, nas, stare naspa, tot tacamul. Oare o fi alergie sau or lua si astia de pe langa mine? Ma tot spal pe maini in speranta ca ei nu iau, dar pana acum nu prea am avut grija. Dc. o fi alergie poate n-or lua.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, dar englezilor le-a fost anulat un gol valabil la 2-1. Dc. era 2-2, cum trebuia sa fie, poate altul era moralul. Oricum, nemtii au jucat mai bine, dar mie nu imi plac astfel de meciuri cu scoruri cu diferente mari, mai ales cand una dintre echipe e nedreptatita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...