Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

La multi ani Irina![s] La multi ani Aidan![s] eu nu am vazut meciul ca doar nu era sa ma trezesc cu noaptea in cap sa-l vad.. dar nu-i bai ca e inregistrat [pk].. eram sigura ca bat nemtii.. Ramona super copii! chiar ca Anuta e toata o fibra![pk] Mihaela, mami de [ispita]Andra - 29 martie 2008 [url="http://family.webshots.com/album/570774585USjozM"]Mica dansatoare[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 227
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lia, sanatate! Josefine, spor cu toate, sa fie intr-un ceas bun! Cand incepi? Si eu am tinut cu nemtii azi. Avem si prieteni nemti in vizita wkendul asta, asa ca a fost misto sa ne uitam la meci cu ei. De buni, is buni, idem olandezii, dar eu am un puternic bias latin, ca joaca mai frumos, parca le danseaza, plus ca-s 'de-ai nostri' [:D] Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tari nemtii, nu vad cine sa-i opreasca. Poate Argentina, daca or trece azi de Mexic.[:D] Armina, daca-i ca la NY este OK. Fiind oras mare precis ca sint si scoli mai bune si dintre cele foarte nasoale. Aici mai e si problema de leadership, cica se fura ca-n codru - mai aresteaza cite unii din cind in cind. Daca in alte vremuri era white flight spre suburbii, acum exista si black flight. Multe scoli in Dallas au ramas preponderent hispanice. In Dallas ISD sint 68% Hispanics, 26% Blacks si 5% White (mai exact 4.6%).[:D] Eu reactionez clar la praf, ceea ce sucks big time ca-i imposibil de evitat. Chestia este ca n-am avut problema asta pina cind nu m-au atins alergiile la polen. Cred ca o data ce incepi sa faci alergii esti "on a roll" si tot adaugi altele noi. Daca te muti cica-i bine 2-3 ani, pina incepi sa dezvolti unele noi, la local stuff. Josefine, sper sa fie OK la porumb in Iowa. Cind incepi jobul? Pantera, imi imaginez ce-o fi in Germania! Cum te-ai descurcat cu galeata de ice cream?[:D] Ruxij, sigur ai luat ceva. Alergiile le faci mai degraba cind stai mult timp intr-un loc (expus in mod constant la aceiasi alergeni), nu calatorind. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea-i microbista inafara de mine??? Io-s in vizita la Mirela...si stau la comp...in timp ce restu e la meci[:D][alcool] Tre sa ma apuc si eu sa studiez despre fotbal...hahaha... Josephine, spor la mutat!!!! Mie mi-ar place sa locuiesc la "tzara"...hihi....(cred) Ruxij, si io cred ca e ceva viral...daca te-a durut si gatul...oi fi achizitionat vre-un virus... Ramona, vrei sa ma uit de case de vanzare pe aici??[:D] Spune-i sotului ca e ca i Hawai:)). Si copiii o sa aiba si tovarasi de joaca..haha!!! Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul [cool] [url="http://www.youtube.com/watch?v=NDLoByR4EnI"]David[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/11552209@N04/"][foto][/url]
[red][url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57837&whichpage=5"]D-ale lui David [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si io-s aici, cu un oki la meci si cu unul cica la capitolul care ma asteapta pentru maine la test.:)si DH ma tot imbie sa pun de niste gogosi..:) [s][s][s]La multi ani Miere!![s][s][s] [s][s][s]La multi ani Aidan![s][s][s] Ramona ce mari s-au facut si Anuta si Alexandru, simpatici foc.. [olala][pup][olala] Te-as imbia sa veniti spre Georgia.. dar si aici sunt super multi alergeni, mai toata lumea care se muta capata alergii dupa o vreme, ma si mir ca pe noi nu ne lovi(inca)nimic. primavara e un strat de polen pe masina,casa, etc. de zici ca-i zapada.[:)] In schimb sunt furioasa ca de cate ori mergem la medic la cateva zile una din fete apare cu ceva.De data asta Sofia a luat un bug ceva ca e ragusita si nu se simte bine deloc. Uff... asa as vrea sa ii schimb dar sunt multumita de pediatru, nu stiu ce sa mai fac..[bang] Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hihi io tin cu Argentina.. DH cu Mexic.. acu'' ii suparat..:) Am mai citit in urma: multumim frumos pentru urari..[flo][pup]inca nu m-am hotarat ce facem dar mai avem timp. Ruxi sanatate multa, si sa va fie de bine vacanta[flo] Te invidiez ca o ai pe sora ta la tine.[:D] Bafta multa anul asta cu tenure!cand trebuie sa ai dosarul gata? Panterutzo hai te ajutam si noi cu inghetata aia..:) Josefine multa bafta si spor la mutat!![flo] Sinzi ce pustoaica simpatica... si ce de amintiri..:) Virgi si eu zic ca Ramona, cauta pre-K.[pup] Ciuf sper ca ai avut fir intins!!hai intra si ne pove cum a mers la pescuit..:) mergeam si eu pe vremuri cu tata..:) ma bag si eu in club la plimbareti, si noi tot ne mutam si acum iar ne manca..:) Mihutza ii dulce foc Andra.[pk] Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Argentina[pk][pk][:D]...imi pare rau ca vor juca cu nemtii tura urmatoare,ar fi trebuit sa fie finala asa[:D]..va fi meci tare.

 

 

 

 

"Before you judge me, try hard to love me."MJ

 

 

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

...sau aici...

http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim mult de urari!!

 

Am mancat inghetata, nu toata galeata :)) mmmm, bourbon-vanilla :))

 

Si Mexicul pleaca acasa! Germania-Argentina o sa fie un super meci! [pk], nu prea sunt eu microbista dar Cupa Mondiala imi place la nebunie(si Poli Timisoara!! :-D)

 

Adriana 30+[fetita] Isabelle Marie si Aidan Alexander - 5 ani

A ticket to hell has never been funnier

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...