Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Marc La Multi Ani! Andreea sa fiti fericiti si multa, multa sanatate va doresc! Ramona mai veniti? E duminca viitoare ziua noastra, pe 27[:D] Noi nu stim dc mai ajungem, pe 9 iulie plecam la Disney si sper eu sa ne intalnim cu Kay si Sonia, chiar mai este cineva prin zona in perioada aceea? Aidan e bine, maine avem testul pt auz. Nu mai stiu dc v-am aratat pozicile astea http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/ Cami Happy aniversary! Nici eu nu am idei prea bune! Ce ii place sotului? Sinzi, ai fost infestata[:D] [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"]Baby Gator[/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 227
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lui Aidan i s-a mai deschis parul la culoare, probabil de la soare.[:D] Chiar mai inainte vorbeam cu sotul despre vacanta, inca n-am canceled, dar asta-i planul. Cred ca mergem citeva zile in Arkansas, n-am unde sa merg cu masina, ca n-am vrut sa zburam. Mai aveam varianta de vreun all-inclusive, dar am constatat ca pasaportul Anutei tocmai a expirat. Mai la sud in TX nu vreau sa merg, ca daca la noi e atit de cald la San Antonio sau in alte parti e si mai si! As fi vrut tare mult in Florida! Bine ca-i mai bine Aidan, sper sa fie bun testul. Mie imi curge nasul si acum, din Martie! Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Veniti in Orlando[:D], la Disney! Si mie imi pare rau ca nu mai veniti, zona aceea e chiar frumaosa, dar nu stiu cat de mult de afectata acum. [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"]Baby Gator[/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ica...In Cape Cod apa e calda pe partea de Nantucket Sound (Ridgevale Beach, Cockle Cove Beach, Hardings Beach, etc...). Noi mergem mereu in Chatham (sud) si apa e mica la adincime si calda...daca o luam la nord (Nauset Beach) este extrem de rece. Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miere, cred ca venim peste vreo doi ani. Nu facem "pilgrimage" in Orlando tot timpul, asa ca m-am gindit sa asteptam pina cind Ana va fi destul de inalta sa poata sa mearga pe mai multe rides. Acum ar fi frustrata, probabil ca se incadreaza numai la grupa mica.[:D] Dar ne-am gindit la un moment dat si la varianta asta. Mi-e groaza oricum sa mergem acolo in toiul verii. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ica 1975
Ocebine, multumesc [flo] si noi vrem apa mai mica si calda sa poata intra si copila. Daca voi ati mai fost, imi poti recomanda te rog, unde sa ne cazam? [flo]
Noi inchiriem casa pentru o saptamana...cam asa e "politica" locala. Nu prea am vazut hoteluri. In casa ai de toate in afara de asternuturi si prosoape (au oale, cratiti, televizoare, etc). Merg pe cyberrentals.com si aleg in functie de pret, dormitoare, apropiere de plaja. Noi de fiecare data am mers in Chatham, nu mai mult de 1.5 miles de plaja (ca sa putem merge pe jos pina la apa). Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miere - ce figura e![pup] sanzi- sa-ti fie de bine petrecerea!ce distractie pe voi[pk]saracu chelner[:D] vio- am auzit ca e foarte ieftin in Korea (haine genti )e adevarat ? eu ma asteptam sa fie invers cu tehnologia. CAMI - felicitari pt cei 10 ani si 100 inainte![flo] pantero- a nascut cumnata ta? nu era gravida? ce situatie[q]nu e copilu lui? cine vine la las vegas next week?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pumba, e vorba de nopotica mea bolnava pe care tatal ei nu o considera fiica :(( pt ca e bolnava, ii e rusine cu ea si acum ei divorteaza(in sfarsit) si el vrea sa faca tot posibilul sa o scoata de pe asigurarea lui pt ca il costa o avere in fiecare luna... La multi Ani lui Marc!!! Miere, succes la test!! Cami, La Multi Ani impreuna! Habar nu am de cadouri ca noi nu ne facem, mai mult iesim restaurant sau facem o excursie undeva cu totii. Adriana 29+[fetita] Isabelle Marie si Aidan Alexander - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...