Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri22


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Probabil le leaga picioarele la bebelusi dupa ce se nasc , nu ? Ceea ce nu-i normal si nici sanatos.

 

De Flavia nu stiti nimic?

id="teal">

 

__________________________id="teal">

 

BAZAR GENERAL - hainute, jucariiid="green">

 

curcubeu cu ochi albastri - blogid="blue">

Printesa noastra a crescut !!!id="red">03.IAN.2008id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la toate [flo].

 

Inca nu am vesti despre Flaviaid="blue">, incerc sa o sun de 2 zile jumate si are telefonul inchis.

Sper sa fie toate ok cu ea si cu bebica.

Va tin la curent cand am ceva vesti.

 

alinushcaid="purple"> cum sa nu mai traiesc? [:D]

Sunt bine, doar ca nu am nici o noutate, chiar nici una.

M-a socat si pe mine chestia cu legatul picioarelor [alcool]...no comment. Sistemul romanesc.......

Sper sa reusesti sa rezisti cu brio [pk] perioada cat a mai ramas pana la intalnirea cu nazdravanul nr.2 [ruga].[pup] si sarcina usoara in continuare.

irlandeza,Michelle,Ninia, consi_s,cristy74,Ignaticaid="purple"> [pup][flo][flo2][floare3] si pentru voi.

 

Va [pup] si va [grup] pe TOATE!

 

 

[8**]

" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

id="purple">

Empty arms

Bio

Poz(n)e

Me

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana ieri am citit povestea ta, am plans ... acum ma bucur ca vad ca ai 2 copilasi ... sa creasca mari si sanatosi.

 

Fetelor cum procedez? As vrea si eu pe lista, nu pot sa spun ca sunt aspiranta, dar candva, la timpul potrivit voi fi.

 


Gena MTHFR Mutatia A1298C Genotip HOMOZIGOT Tratament: Clexane 0.4, Utrogestan 2/zi, O fetita nascuta prematur si devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min, Supravegheata de dr. Heim Manuela Satu Mareid="Tahoma">id="size1">id="teal">


Avem un ingeras care ne vegheaza de sus... Este fetita noastra Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010

Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doi

id="size1">id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui paulapor
Dana ieri am citit povestea ta, am plans ... acum ma bucur ca vad ca ai 2 copilasi ... sa creasca mari si sanatosi.Fetelor cum procedez? As vrea si eu pe lista, nu pot sa spun ca sunt aspiranta, dar candva, la timpul potrivit voi fi. Gena MTHFR Mutatia A1298C Genotip HOMOZIGOT Tratament: Clexane 0.4, Utrogestan 2/zi, O fetita nascuta prematur si devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min, Supravegheata de dr. Heim Manuela Satu Mareid="Tahoma">id="size1">id="teal">Avem un ingeras care ne vegheaza de sus... Este fetita noastra Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doiid="size1">id="teal">
align="right" id="quote2">Un buchet mare de [flo] pt tine si eu abia astept sa nu mai fii aspiranta, ci o mamica fericita [asia]Lau, bine ai revenit [pup][pup]S-a nascut Dario ??? [olala]Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamagiulieiid="purple"> bine te-am regasit si eu.[pup][pup]

paulaporid="purple"> s-a rezolvat, esti pe listuta.[ruga] pentru ca sa vina cat mai curand un [bebic] si la tine.

Ti-am citit povestea......[q]...D-zeu are cateodata planuri greu de inteles pentru noi, oamenii.[pup]

danaid="purple"> inca nu am vesti.Poate am noroc diseara, pentru ca e si diferenta de fus orar si nu pot suna cand e noapte la ei.

Creste burtica? Cum stai cu "placerile" sarcinii?[pup]

 

 

[8**]

" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

id="purple">

Empty arms

Bio

Poz(n)e

Me

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui L5845
paulaporid="purple"> s-a rezolvat, esti pe listuta.[ruga] pentru ca sa vina cat mai curand un [bebic] si la tine.
Ti-am citit povestea......[q]...D-zeu are cateodata planuri greu de inteles pentru noi, oamenii.[pup]
[pup]


[8**]

" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"
id="purple">

Empty arms
Bio
Poz(n)e
Me
Povestea unui licurici
id="navy">
id="size1">

align="right" id="quote2">
Multumesc mult [pup]. As vrea sa fac niste completari si o observatie. Fetita mea s-a nascut la 28 de saptamani a avut 900 g si a luptat pentru viata ei timp de 12 zile 12h 55 min, timp in care a ajuns sa respire singurica. Data mea de nastere este 01.08.1983.


Gena MTHFR Mutatia A1298C Genotip HOMOZIGOT Tratament: Clexane 0.4, Utrogestan 2/zi, O fetita nascuta prematur si devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min, Supravegheata de dr. Heim Manuela Satu Mareid="Tahoma">id="size1">id="teal">

Avem un ingeras care ne vegheaza de sus... Este fetita noastra Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010
Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doi
id="size1">
id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui L5845
paulaid="purple"> facut schimbarile.[pup]Fug la piata, revin.[8**]" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"id="purple">Empty armsBioPoz(n)eMePovestea unui licuriciid="navy"> id="size1">
align="right" id="quote2">Multumesc.[pup]
Gena MTHFR Mutatia A1298C Genotip HOMOZIGOT Tratament: Clexane 0.4, Utrogestan 2/zi, O fetita nascuta prematur si devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min, Supravegheata de dr. Heim Manuela Satu Mareid="Tahoma">id="size1">id="teal">
Avem un ingeras care ne vegheaza de sus... Este fetita noastra Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doiid="size1">id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...