Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri22


Recommended Posts

Flavia felicitari din tot sufletul! Refacere usoara, laptic mult si numai bucurii din partea puilor tai minunati!

 

Fetelor dragi ma iertati ca dau buzna dupa asa mult timp, mai intru uneori si citesc si ma bucur sa gasesc mamici noi (si vechi :-)). Ma rog sa va dea Dumnezeu bucuria asta mare de a avea copilasi sanatosi si la cele care inca nu ati avut-o. O imbratisare mare pentru toate.

 

 

Irina, Daniel (28 Mai 2004) , David (27 Iunie 2009) si ingerasul drag Maria

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

dragele mele, va multumesc din suflet ptr gindurile bune si ca sinteti alaturi de mine!

asa cum v-a spus lau, s-a nascut minunea noastra,Dario, pe 19 septembrie ora 8 dimineata, 3.380 kg, in stare perfecta, natural cu epidurala la 38 s si 4 zile, ce mai adica e perfect, crezi ca la al treilea stii la ce te astepti dar tot minunat ramii si cu gura deschisa la minunea asta a vietii, sintem in al noualea cer, e sanatos, si eu la fel, am scapat de diabet, tre sa mai masor timp de 2 luni, dar zic ca e semn bun, dario nu are consecinte cu diabetul meu, papa lapte de numa, care curge din plin, suge ff bine, am putine probleme cu ranile, da trec ele, noaptea face cite 2-3 ore de somn, e un bebe tare cuminte, fratii lui il iubesc de nu se mai poate, toata ziua sint calare pe el. recuperare rapida, ma dor putin punctele de sutura, avind in vedere ca am luat numai 4 kg toata sarcina, sint mai slaba ca inainte sa ramin. ne intram incet in ritm, marti am iesit din spital, seara lectii cu dominic timp ptr david, jucat impins masini, facut mincare, sint raciti si david si dominic............tuse, nas, ma rog sa nu ia ceva bebe mic, ..........dar...........sintem atit de fericiti!!!! tot am vrut sa fie zodia fecioara, si uite ca asa a si iesit, ce mai e perfect!nu avem fetita dar avem o fecioara! asa ca vom profita cit se poate de el, fiind ultimul ptr noi, dupa el fac cadou si dau tot ce am de bebeu!sintem o familie completa.

 

va pun niste poze http://picasaweb.google.ca/sgflavia/Dario#

 

 

va pup tare, tot binele din lume la toata lumea va doresc!

am sa mai intru pe la voi cind mai pot!

 

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004 si [gravi] de [baietel] (DPN 28/09/2010) POZE NOI

capsunici minunate de mai-iunie 2007

ajutor ptr Sonia

sfaturi alaptat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pepsi bine ai revenit. Ma bucur tare ca problemele cu diabetul s-au rezolvat. Sa-ti traiasca bebe Dario si sa va aduca numai bucurii. Sunteti intradevar o familie frumoasa si implinita si va doresc sa fiti sanatosi si fericiti.

 

Vreau sa felicit noile gravidute Danangie si Monysorescu. Sa aveti sarcini usoare in continuare si bebei sanatosi. Si abia astept sa vad ce ascundeti in burtica.

 

Mcrissa am vazut pozele cu Vladut, este un copilas extraordinar.

 

Lau si Ninia sper din suflet sa va vad si pe voi cat mai repede cu samburei in burtica. Eu n-am mai scris de mult, dar citesc destul de des si de fiecare data sper sa dau de o veste buna de la voi.

 

Michelle intotdeauna este o placere sa citesc despre fericirea ta alaturi de Lukas, intotdeauna vorbesti atat de frumos despre el. Sa fiti fericiti si sa-ti aduca numai bucurii.

 

Pup toate fetele

 

Cristina, mamica fericita de [zana] Eva Mariaid="red">

 

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">

Poze

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am reusit sper.ca a trecut ceva timp.sa pun oze la semnatura cu Bianca[:D][:D]

sper sa va placa de printesa mea!

mi-a fost dor de voi toate [flo][flo]

acum plecam din bucuresti pana luni, dar luni promit sa intru neaparat sa ma pun la curent cu tot ce s-a mai intamplat cat timp nu am mai intrat.

va [pup][pup][pup] pe toate fara exceptie!!!!!!

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu printesa mea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

printre facut bagaje.......dar de mancare la piticute..am reusit sa vad noile pozele cu bebe Dario.....

Flavia sa iti traiasca!!!!!!!!!

Ai o familie foarte frumoasa !!!!!!!!!

Sa va traiasca toti baietii si sa va bucurati de ei!!!![pup][pup][pup]

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu printesa mea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, ai 3 baieti frumosi-foc, sunteti o familie extrem de frumoasa si se vede cat sunteti de fericiti [bis]

 

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia , ma bucur ca am reusit sa vad pozele cu voi..

sunteti superbi!!! asta, sigur o stiai :)

ai niste baietei tare dragalasi[olala] si ti ti se citeste fericirea pe fata

multa sanatate si fericire va doresc din toata inima!!!

 

baby_r7 multumim de foto! am vazut pozicile frumoase ..se vede din foto cat esti de implinita ! multa sanatate si fericire incontinuare va doresc si

...asteptam detaliile !!!

 

acum ca tot sunt la foto va las si eu " cateva pozici" cu prima zi de gradi a lui stefi

daca aveti placerea sa ne vedeti...

 

va pup[pup]pe toate si sper sa revin ...

 

"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"id="red">id="size1">


Stefania X2id="Trebuchet MS"> (22.12.07) eu, broscutz :) ... , aproape 2 ani... , Stefi video

 

Nasterea unei stele...numita Stefania!id="brown">

id="size1">

papa buuun

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

merci din suflet fetelor sinteti tare dragute toate ca va bucurati alaturi de noi, la acest eveniment fericit! va pup tare pe toate.

 

 

 

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004 si [gravi] de [baietel] (DPN 28/09/2010) POZE NOI

capsunici minunate de mai-iunie 2007

ajutor ptr Sonia

sfaturi alaptat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui danangie
....eu sunt bine.Abia astept eco pe 16 oct.sper sa aflu ce e. si mai ales sa-mi zica , ca totul e bine....



align="right" id="quote2">

Sa inteleg ca vine barza ? Ca nu se vede nimic la semnatura.......Daca-i asa, felicitari, ai mult curaj.id="teal">

__________________________id="teal">

BAZAR GENERAL - hainute, jucariiid="green">

ALEXIA - poze noiid="red">

curcubeu cu ochi albastri - blogid="blue">
Printesa noastra a crescut !!!id="red">03.IAN.2008id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...