Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri22


Recommended Posts

Am vazut pozele Pepsi, sunteti tare frumosi, o familie fericita si implinita. Si bebe pare asa de mic si dragalas [olala]

 

Am vazut si pozele cu Bianca si Stefania, niste fetite tare dulci, sa va traiasca.id="teal">

 

__________________________id="teal">

 

BAZAR GENERAL - hainute, jucariiid="green">

 

ALEXIA - poze noiid="red">

 

curcubeu cu ochi albastri - blogid="blue">

Printesa noastra a crescut !!!id="red">03.IAN.2008id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ma bucur foarte tare pentru tine Pepsi. sunteti minunati iar fratiorii sunt foarte frumosi impreuna! sa aveti parte numai de bine!

ma bucur si sa vad atatea fete care nu mai prea intrasera pe aici cu ocazia asta. ma bucur sa va citesc, sper ca sunteti toate bine!

despre noi nimic deosebit. spre deosebire de sarcina trecuta simt deja o durere surda in zona pelviana ca si cum se desfac oasele si sper sa fie un semn bun ca se apropie nasterea.

 

 

Mami de [avion] (28.10.2008)id="blue"> si [gravi] bb2 s 34 [baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tuturor,

 

FLAVIA eu nu reusesc sa vad pozele.[q] Tare frumos mai scrii. Sper sa fiu si eu asa optimista.[ups]

 

LAU ce pot sa spun ? Imi este tare greu ca am o sapt ca dorm cam 1, 2 ore pe noapte. Sunt o zombie. Nu stiu efectiv cum de mai rezist. Recunosc ca sunt la pamant dar strang din dinti pana maine cand vine Alin. Saracu' atat ce a mai suferit si el. E prima oara cand stam atat de mult despartiti.E prima oara cand nu isi vede baietii mai mult de 24 de ore. Ieri i l-am aratat pe webcam pe Alessio si mai bine nu i-l aratam.Asa ce a mai izbucnit in plans ca am inceput si eu si Alessio se uita la mine inmarmurit.E prima oara cand ma vede ca plang asa. Acum mi-am dat seama....nu e ca nu stiam....doar ca am inteles pe deplin ce familie adevarata suntem si Alin ce devotat poate fii familiei, copiilor. Bine macar ca si-a rezolvat maselele. un gand bun ptr mama ta.[flo]

 

CRISTY multumesc de felicitari.[pup]

 

IRLANDEZA da, astept cel de-al treilea copilas. Am vazut si eu pozele cu Patricia si la fel, m-a dat gata cu ochii aia atat de frumosi. Sa-ti tariasca.

 

BABY am vazut si eu minunea ta si pe tine de altfel.Ptiu ca bine arati.[flo]

 

Va pup, sper sa mai intru.

 

DARIA [flo]

 


 

Mami [9cer]de [tren] Alessio Michele(2 ani si 3luni) si Mattia Gabriel(11 luni)

 

Pozici cu noiid="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitaaaari, Flavia! [flo][flo][flo]

sa va traiasca baietii si sa va bucurati de ei [pup].

 

(n-am mai trecut de mult pe aici, am mai citit din cand in cand...

felicitari si sarcini usoare gravidutelor, bafta multa aspirantelor, iar mamicilor, rabdare, rabdare si iar rabdare...[pup]).

 

 

 

_____________________________

 

Traiesc in 2D: D mare (2/9/07) si d id="size2">mic (7/6/10)

id="size1">id="Arial">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara dragi duamne [hia].

 

Flaviaid="purple"> ma bucur ca ti-au dat ragaz puiutii sa intri si sa ne scrii. Am vazut pozele si sunteti minunati, aveti niste copii reusiti. Multa sanatate la toti, acum sunteti pe de-a-ntregul fericiti.[pup]

cristyid="purple"> sa te auda DD, noi nu renuntam.Vazut pozele, mi-am adus aminte ca le-am mai vazut, mai pune si ceva mai noi[;)].[pup]

roxanaid="purple"> si tu ai o dragalasa de fetita, sa va traiasca ![pup] la amadoua.

mamagiulieiid="purple"> [pup] multi, ca mereu esti langa noi toate. Ce mai face Giulica?

alinushcaid="purple"> rabdare, ca nu mai e asa de mult. Te asteptam sa ne spui cand sa punem zapacitele la munca, da? Si eu ma bucur ca s-a reanimat un pic subiectul nostru. [pup]

slimateiid="purple"> vazut si la tine poze, sunteti doua scumpe. Cred ca pana la urma se adapteaza Stefi la gradi, te cred ca iti faci griji.Sanatate multa mamei tale, si tie multa putere, inteleg ce simti.[pup]

irlandezaid="purple"> cum te mai simti? Aveti si voi o fetita, tulai Doamne, faina foc. [pup] si la fata si la mama.

danaid="purple"> se pare ca sunt momente in viata cand ne dam seama de unele chestii care nu se vad de aproape. Ma bucur ca si-a rezolvat sotul tau cu dantura, e o chestie tare delicata, stiu cum a fost la mine. Cred ca ti-e tare greu, dar vine el acasa si o sa fie altfel.Esti o puternica si asta te ajuta sa mergi mai departe.Merci de gandurile pentru mama.[pup] si tie si la flacai.

Michelleid="purple"> te mai asteptam sa ne povesteti de micutul tau. Cum merge mutarea? [pup]

Vivelaid="purple"> bine ai revenit printre noi [flo]. Vad ca si tu esti mami tot de doi, unul chiar mititel inca. Poze, ceva?[;)][pup]

Ayla,Irinelid="purple"> [pup] si voua.

 

 

Va [pup] si va [grup] pe toate !

 

 

[8**]

" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

id="purple">

Empty arms

Bio

Poz(n)e

Me

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui L5845
Buna seara dragi duamne [hia].irlandezaid="purple"> cum te mai simti? Aveti si voi o fetita, tulai Doamne, faina foc. [pup] si la fata si la mama.
align="right" id="quote2">Multumim. Asta cu tulai Doamne e din Ardeal.....si vad ca la tine scrie Bucuresti.....Sau esti ardeleanca ?id="teal">__________________________id="teal">BAZAR GENERAL - hainute, jucariiid="green">ALEXIA - poze noiid="red">curcubeu cu ochi albastri - blogid="blue">Printesa noastra a crescut !!!id="red">03.IAN.2008id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui danangie


IRLANDEZA da, astept cel de-al treilea copilas. Am vazut si eu pozele cu Patricia si la fel, m-a dat gata cu ochii aia atat de frumosi. Sa-ti tariasca.

align="right" id="quote2">

Pai atunci sarcina usoara iti doresc, desi vad ca esti tare obosita si ocupata. E mai greu acuma cat sunt copiii mici, dar dupa ce cresc , cred ca o sa fie o placere .[pup]id="teal">

__________________________id="teal">

BAZAR GENERAL - hainute, jucariiid="green">

ALEXIA - poze noiid="red">

curcubeu cu ochi albastri - blogid="blue">
Printesa noastra a crescut !!!id="red">03.IAN.2008id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Va invit la o [cafea].

 

STEFI multumim de poze.Mie imi place mereu sa ma uit la pozele tale. Ce fain ca merge la gradi.Eu nu l-as "desprinde" din nou pe Ale de la gradi.Daca tu ai posibilitatea....las-o ssa mearga in continuare. Cam cat timp va trebui sa stai in Ro. Delicata treaba cu mama ta. Am vazut si eu n operatii ptr proteza la sold.....da operatia in sine e mult mai complicata decat cea de la genunchi. Recuperarea e dureroasa dar nu imposibila. sper sa reusiti sa rezolvati. [flo]

 

IRLANDEZA [flo]

 

LAU te pupam.[flo]

 

FLAVIA poate daca mai intri.....imi dai si mie sa vad pozele.Chiar si pe PM imi poti trimite link-ul. Cu cine sseamana Dario? Pe urma, tare as vrea sa "te chinui" cu un PM in legatura cu alaptatul.....crezi ca e posibil?? Pot sa te deranjez? As vrea sa fac o ultima incercare cu alaptatul......cu tot ca in prezent merg pe ideea ca nu voi alapta.Refuz, deocamdata. Ma rog.....scriu mai mult epe PM. Astept sa-ti spui daca pot trimite. Ca imi dau seama ca 1 minut de aur.[pup]

 

VIVELA felicitari pentru micutul " d". Ceva detalii? [:D]

 

Azi noapte copiii mei mi-au facut un cadou de a fi linistiti. Nici nu-mi vine sa cred ca am reusit sa dorm. Mattia a mai tusit pana pe la 1,00 si de atunci doarme. Alessio s-a mai trezit dar nu mai stiu cat era ceasul.E clar ca i-am pregatit laptele cu ochii inchisi.[nani]. Apropo de lapte....vreau sa-i scot laptele de noapte. Nu reusesc. [bang]Tare imi este frica de carii.Sunt terorizata de ele. Dar nu vrea sa stie sub nici o forma de asa ceva.[bang]Cum sa fac nu stiu....[q]

 


 

Mami [9cer]de [tren] Alessio Michele(2 ani si 3luni) si Mattia Gabriel(11 luni).......si in martie barza ne va vizita.[:)]

 

Pozici cu noiid="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

d mic (Damian) e puiutul nostru drag de 3 luni jumate. e "d mic" pt ca il avem si pe "D mare" (David) - care a trecut de 3 ani...of ce trece timpul, nu pot sa cred...

 

o pozica mica cu el e aici, pt cine are curiozitatea:

 

http://gabi-o.blogspot.com/2010/09/d-mic.html

 

 

 

_____________________________

 

Traiesc in 2D: D mare (2/9/07) si d id="size2">mic (7/6/10)

id="size1">id="Arial">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...