Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri22


Recommended Posts

Buna sa va fie saptamana, dragelor! [flo]

 

irlandezaid="purple"> olecuta Ardeal, olecuta Banat si prin natura sortii, in Bucuresti [:D]. [pup]

danaid="purple"> ma bucur ca ti-au dat copii moment de respiro. Cu cariile...si pe mine ma dispera si mi-e groaza de dentist, bine faci ca vrei sa iti iei toate masurile de precautie ca sa nu le apara copiilor. Cu cealalta problema (laptele) nu stiu cum sa te ajut.[pup] si putere sa fie toate bine.

Vivelaid="purple"> admirat nazdravanii, sunt niste frumosi.[pup]

 

Va [pup] si va [grup] pe toate!

 

 

 

 

[8**]

" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

id="purple">

Empty arms

Bio

Poz(n)e

Me

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va pupam si noi pe toateee..

si un pupic special pt Pepsiid="red">..mumuaaaaa sa-ti traiscaaaa ficioriii[flo]si scuzeee ca nu avusei timp sa nasc cu tine in direct[:D]

 

[cool] oltencutza mea iubita id="red">[copil]

"Stelele care cad, nu pier

Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!id="red">

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

id="red">

[ruga] Sebi are nevoie de voi!!![ruga]id="red">id="Comic Sans MS">

"Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="size4">id="Book Antiqua">"id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liana30 sa iti traiasca minunea.....[olala][olala] sunt foarte fericita ca ai reusit sa ai un bebe!!!!!!!!!!!

danangie felicitarii pentru noua sarcina si sa iti traiasca copilasii de acasa.....sunt frumosi foc...m-am uitat putin pe la poze..[pup][pup]

irlandeza ai o fetita superba...nu am cuvinte....sa va traiasca!!!!!!!![flo][flo]

L5845te [pup][pup] amandoua!!!!!!!

imi pare rau ca nu am suficient timp sa citesc din urma.......[q][q] e tare greu sa nu intri o perioada.....te rupi de toata lumea si e foarte greu sa recuperezi...dar fac eforturi........sa ajung la zi....si sa scriu .......mai des..

va [pup][pup][pup] pe toate chiar daca nu v-am pomenit....ma gandesc la voi toate!!!!!!

intru maine sa mai recuperez......

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu printesa mea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O zi buna fetelor!

 

Am vazut toate pozele noi puse de voi....numai copii frumosi foc.[olala]

 

Eu am fost la eco joia trecuta insa nu prea am avut timp sa intru pana acum. In afara de faptul ca toate sunt la locul lor si functioneaza normal nu va mai pot da alte vesti ptr ca bebe nu a vrut sa se arate deloc. Toata perioada a stat cu fata in jos si nu a miscat nici un deget. Degeaba l-am rugat [:D], am tusit, l-a inghiontit doctorul nu a vrut efectiv sa miste. Doctorul a zis ca pare a fi baiat insa nu imi poate spune cu certitudine. Deja e a treia oara cand aud asta asa ca eu deja m-am obisnuit cu ideea ca o sa mai avem un baiat. Tati inca mai spera la o fetita.[;)]De fapt intr-o oarecare masura si eu mai sper ca de....pana nu imi confirma cineva ....mai sper.[:D]

 

Va [pup] si va [grup] pe toate. [flo]

 

poze cu ghemotocul

 

scrapbooking

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata'..e la pranz....si de la noi!!!!!!!!!

acum am facut ochii...papam iaurt si cu o mana scriem...[:D][:D]

monysorescu sarcina usoara in continuare, bebe sa fie sanatos si voinic indiferent de sexul lui.

vreau sa iti povestesc o intaamplare haioasa.

sora mea a nascut cu doua luni mai tarziu decat min, deci nepotica mea e nascut acum in octombrie in 2008.

e intamplarea haioasa e ca pana la sfarsitul sarcinii, nu a vrut sa stea de nici o culoare sa ii vedem sexul....[:D][:D][:D]..

pe de alta parte mie la 4 luni mi-au zis 100% ca e baiat.....chiar i-am ales numele pe forum..iar de la cinci luni pana cand am si nascut.....am vazut ca e fata si asa a si ramas...[flo][flo]

asa ca indiferent ce o fi...sanatos sa fie si voi sa va bucurati de "bebe"!!!!!!!![pup][pup] multi de la noi

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu printesa mea

poze noi!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pranzo-'neata si de la mine [:D].[flo]

 

babyid="purple"> pofta buna la iaurtel [pup]. Tare chestia cu sexul la bebe, pana la urma se pare ca de cele mai multe ori, ramane tot sub semnul [?], cu toata tehnologia.

monyid="purple"> sarcina usoara in continuare si bebe sanatos, ca asta e mai important. Poate totusi ai noroc si vine [fetita] [ruga]. [pup]

alinushcaaaid="purple"> cum mai esti ? [pup]

Lianaid="purple"> lume nouaaa [pk], ce face oltencuta? Vrem si noi pozeee ! [pup] la amandoua.

 

 

Va [pup] si va [grup] pe toate !

 

 

 

 

[8**]

" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

id="purple">

Empty arms

Bio

Poz(n)e

Me

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

L5845 si noi te [pup] de buna dimineata...sa iti transmitem energie pozitiva!!!!!!!!!!

mutumim pentru urari.........acum trecem la fructe...adica fetele mele, ca mami inca nu si-a inghitit galusca [:)][:)]....

Buna dimineata la toate fetele!!!!!!!

azi suntem vesele ...ne-am trezit binedispuse.cred ca o sa iesim un pic la plimbare ca vad soare [olala][olala] afara!!!!

Sa aveti o zi frumoasa toate!!!!

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu printesa mea

poze noi!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor de urari si incurajari! [pup]

Si o prietena de-a mea a stiut toata sarcina ca are fata. Alesesera nume, deja se gandeau ce si cum... Si cand s-a trezit si ea din anestezie (ca a nascut cu totala)a intrebat cum e bebe. Si asistentele de la reanimare i-au zis ceva de genul - "e un baiat sanatos de nu stiu cate kg si nu stiu cati cm" iar ea a inceput sa se certe [:D] cu alea pe acolo ca ea are fata nu are cum sa fie baiat. Pana a venit si sotzul si i-a confirmat. [:D]

Asa ca orice e posibil.

 

Pana la urma asa cum ati zis si voi important e sa fie sanatos!

 

poze cu ghemotocul

 

scrapbooking

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...