Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri22


Recommended Posts

Lau-Meliii spune-mi te rog, l-ai cunoscut pe dr. Hudita pana la urma? Am vazut pe forum ca intrebai de el la un moment dat.

 

Ce cadou sa ii iau lui Serafim pentru aniversarea de 2 ani? Dar pentru intalnirea cu fratiorul ? Ii plac masinile cartile si desenele animate dar are tone din toate deja... i-as introduce ceva nou dar nu prea am idei.

 

 

 

Mami de [avion] (28.10.2008)id="blue"> si [gravi] bb2 s 34 [baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

 

multumim de complimente fetelor si de incurajari[pup][pup][pup]

 

am vazut si eu la o [cafea]-luza azi pozici[olala]

baby_r sunteti 2 frumoase[olala]

 

irlandeza multumim de foto !

ai o fetita tare frumoasa !!![olala] multa sanatate si fericire va doresc!

alinushca ..wow ce putin mai ai!!!DD ajuta !!!in caz ca nu mai apuc sa raspund pe aici iti urez nastere usoara de pe acum, bb sanatos si numai bine va doresc![pup]

cat despre cadouri.. nu prea le am...si cand ma gandesc ca se apropie aniversariul Stefaniei..upss..cred ca am s'o duc prin magazine sa vad intai cam pe unde bate ea[:D]

 

dana te admir..esti o mama tare curajoasa si puternica![pup]

 

vivela am intrat un pic pe blog sa cunosc si eu un "2D"[;)]

sa-ti traiasca micutii sanatosi si fericiti incontinuare..ca multe isi mai inventeaza David[olala] super!! recunosc ca am apucat sa citesc si eu cate ceva din " inventii"..ca tare-mi plac la varsta asta[olala]

 

mony felicitari pt sarcina!!! nustiu daca am mai apucat sa-ti zic[:I]

DD ajuta sa fie cum o fi, sanatos(a) sa fie si sa va umple casa de bucurii![pup]

 

liana wow ce veste..eu acuma vad[:I].. felicitarile sper sa le primesi si'acum chiar daca a trecut timp...

ce superba cred ca s-a facut [olala]..tare'as vrea sa-i pui o foto, macar...

ma bucur enorm pentru voi!!!![pup][pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am trimis mesajul sa nu-l pierd ..dar inainte de a va spune ca va pup pe toate chiar daca nu v-am nominat sa nu va suparati...

va doresc tot binele din lume![pup][pup][pup][pup]

 

"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"id="red">id="size1">


Stefania X2id="Trebuchet MS"> (22.12.07) eu, broscutz :) ... , acusi 3 ani... , Stefi video

 

Nasterea unei stele...numita Stefania!id="brown">

id="size1">

 

papa bun , un pò di papaid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinushca
Lau-Meliii spune-mi te rog, l-ai cunoscut pe dr. Hudita pana la urma? Am vazut pe forum ca intrebai de el la un moment dat.Ce cadou sa ii iau lui Serafim pentru aniversarea de 2 ani? Dar pentru intalnirea cu fratiorul ? Ii plac masinile cartile si desenele animate dar are tone din toate deja... i-as introduce ceva nou dar nu prea am idei.
align="right" id="quote2">alinushcaid="purple"> din pacate nu am ajuns sa-l intalnesc. Spun din pacate, pentru ca dupa ce am pus atunci demult mesajul pe forum, am primit raspuns doar de la Michelle si apoi nu stiu din ce motiv am renuntat la ideea de a merge la el.In legatura cu aniversarea flacaului, vroiam sa te intreb daca nu te-ar tenta sa-i cauti niste jocuri, eventual care sa aiba legatura cu masinute, desene animate, ca am inteles ca astea-i plac. Am niste idei, cu link, ti le pun pe PM ca sa nu fie considerate cumva reclama .[pup]Va [pup] si va [grup] pe toate![8**]" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"id="purple">Empty armsBioPoz(n)eMePovestea unui licuriciid="navy"> id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lauid="red"> sper sa am timp intr-o zi sa va pun poze..numai promit ca n-am timp nici sa respir..al meu cupchil il bate la popou pe "Denis"..[:D]

babyid="red"> multam frumos te pupam.

slimateiid="red"> pupici multi si multumim.

 

va pupam pe toateeeeeeeeeeeeeeeee[pup][pup][pup][pup]

 

[cool] oltencutza mea iubita id="red">[copil]

"Stelele care cad, nu pier

Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!id="red">

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

id="red">

[ruga] Sebi are nevoie de voi!!![ruga]id="red">id="Comic Sans MS">

"Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="size4">id="Book Antiqua">"id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lau merci f mult pentru raspuns si pentru PM. Chiar am gasit pe unul dintre linkuri o idee foarte buna si ne-am hotarat pe loc! [asia][asia][asia]

La mine copilu' e foarte jos si ma preseaza in mod f enervant continuu pe vezica de ma duc de control la toaleta din 10 in 10 minute sa vad daca pot sa fac ceva...[:I] asa ca trag mare nadejde ca nu mai e mult. Sunt si f f obosita.

 

 

Mami de [avion] (28.10.2008)id="blue"> si [gravi] bb2 s 35 [baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din nou va salut in miez de noapte. E o rutine de-acum. Mattia imi face nopti amare.....[:(] Acum a racit din nou dupa ce abia a iesit dintr-o raceala!!! sunt chiar revoltata. Nu a inceput iarna si deja e a 4-a raceala. Mattia mananca fructe ,legume si lactate in fiecare zi. Am 2 sapt cai dau suc de portocale proaspat in fiecare zi. cum sa mai fac, ce sa mai fac ptr a-i intari sistemul imunitar.Fetele cu copii mai maricei....v-ati confruntat cu astfeld e probleme? Lui Alessio de o sapt ii dau Immunomix, ptr imunitatea organismului. Sper sa funtioneze. Ptr viitor bineinteles ca cred ca are efect intr-o sapt. Ce sa mai zic..... Pe 30 trebuia sa merg sa-i fac vaccinul lui Mattia. Vaccin la care ma gandesc la el din primavara. Si care de vreo 2 sapt il tot bat la cap pe Alin sa imi aduca aminte. Vaccin , pe care mi l-am scris in agenda mea de pe frigider. Eii cu tot tacamul asta si am uitat sa merg!!!!!! Va dati seama?? Ma rog, eram asa de revoltata ca am uitat!! Azi am rezolvat totul. Am reusit sa i-l fac. Pana acum e ok, nu a facut febra. Poate e mai nervos decat de obicei.

 

M-am uitat pe lista si am vazut ca in ultimul timp am avut cativa sarbatoriti: IRLANDEZA la multi ani ptr 21 sept, BLUEEYES la multi ani ptr 28 sept, LIANA la multi ani ptr 27 sept, JOJO-MIHA la multi ani ptr THEODORA ptr cei 3 anisori de pe 29 sept, MIHA la multi ani ptr LAURA ptr cei 13 ani de pe 30 sept (woowww ce domisorica ai!!), MARIAANNA la multi ani ptr ANA-MARIA ptr primul anisor de pe 20 sept!! Fetelor sa fiti sanatoase iar voi copilasi sa cresteti frumos si fara necazuri!! id="purple">

 

Am invatat pe de rost Tarzan, desenele animat!

 


 

Mami [9cer]de [tren] Alessio Michele(2 ani si 3luni) si Mattia Gabriel(11 luni).......si in martie barza ne va vizita.[:)]

 

Pozici cu noiid="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor [flo] !

 

Lianaid="purple"> sa-ti traiasca fatutza atomica, sa fie sanatoasa si sa va bucure viata, ca in rest avem noi rabdare pana pui si niscai poze [:D].[pup]

alinushcaid="purple"> ma bucur ca v-ati hotarat ce cadou sa luati pentru puiul cel mare. Cum te mai simti?[pup]

danaid="purple"> sanatate multa la baieti si tie, putere sa rezisti ca stiu ca nu ti-e usor.[pup]

 

O saptamana minunata, chiar daca vremea de afara e mohorata.

Va [pup] si va [grup] pe toate !

 

 

 

 

[8**]

" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

id="purple">

Empty arms

Bio

Poz(n)e

Me

Povestea unui licuriciid="navy"> id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...