Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Loc de intalnire al vechilor aspirante,cap. 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui valentinag
Flori[pup]o sa fac cand o sa am cu ce!
align="right" id="quote2">[pup] Doamne ajuta!Felicitari pt sora ta!Sa-i dea DD sarcina usoara si bb sanatos!Asa am patit si eu cand a ramas sor'mea insarcinata:am plans,insa si de durere ca eu nu ramaneam,dar si de bucurie ca o sa am un nepotel.[:)]------------------Flori [mamica] de [copil] Rares Teodor 08.12.2008Asa a venit pe lume Piscotelid="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao fetele, am sosit daca m-ati chemat [:D]

ma bucur sa va "vad" mai active, ca de cate ori intram, tot pe a n-a pagina era subiectul nostru.

eu sunt bine, multumesc lui Dumnezeu, imediat trebuie sa incep serviciul. Ma distrez cu mititica noastra, care vorbeste vrute si nevrute si unele numai ea le intelege.

tin pumnii sa fiti sanatoase, sa faceti bebei si cele care au bebei sa le fie sanatosi si voiosi.

pupicei ! [flo]

 

Mami de Andrei (27.10.1989) si de Andreea Ana Maria (29.11.2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Valentina felicitari pentru nepotel/nepotica!!!!

 

Dandana ce s-a mai intamplat cu pata de la mamo?Sper din tot sufletul ca a fost o greseala [ruga]

 

Gogo mi-a fost dor de tine[pup][flo].Ce mai faci?

 

Monica CA125 creste foarte mult in endometrioza si da un fals cancer.Sanatate multa[flo]

 

Flori felicitari pentru statul in fundulet.[pup]Copilasii au si ei zile cu toane bune si cu toane mai putin bune.Cel mai rau e atunci cand te prinde si pe tine in toane mai putin bune[:D].

 

Sorina ma bucur ca esti bine[pup]

 

Si noi suntem bine.Nu-mi vine sa cred ca a aprope a trecut un an , in 20 noiembrie, de cand sunt mami de doi pui[olala].Razvan e mare , ne interesam intens de scoala ca din 2011 merge deja la scoala.Vai parca ieri era bebe in carucior...timpul asta fuge nu gluma.Maria incepe sa vorbeasca tot mai bine si isi doreste si ea sa mearga la gradi ca fratele ei.Mai stam putin cu gradi ca ma ingrijoreaza gripa asta porceasca....tot sper sa fie numa o chestie media.

 

 

Ei sunt norocul meu : id="purple">Razvanid="orange"> si Mariaid="limegreen">

Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.id="purple">id="size3">

id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce veste trista si socanta[q][bang] http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144234

Sper din tot sufletul sa fie un diagnostic gresit [ruga].

 

 

 

Ei sunt norocul meu : id="purple">Razvanid="orange"> si Mariaid="limegreen">

Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.id="purple">id="size3">

id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pupicei si de la Razvan, care... este bine, chiar foarte bine.

Nu s-ar zice ca ar trage dupa el un diagnostic atat de ingrozitor.

Cine vrea sa ne vada, suntem in poze, la nr. 5 cele mai recente. Este gradinar [pk], face ABA in continuare, si logopedie.

Eu? Grasuta si aspiranta, ca de obicei [:D], de data asta chiar nu cred sa mi se mai intample vreo minune [bang].

Si va pup si eu pe toate vechiturile [pup], ca tot dragi mi-ati ramas.

 

Cid="red">rid="green">iid="yellow">sid="purple">tid="green">iid="teal">nid="orange">aid="blue"> si [bonjovi] Rid="blue">aid="yellow">zid="red">vid="green">aid="teal">nid="yellow"> (31.01.2006)id="blue">

"Viata e ca carosabilu': unii vine, altii trece..." (adusca, membru DC)id="red">
id="size1">

(1),(2),(3),(4)

(5)id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.

Sper ca sunteti bine.

Am vazut linkul dat de asi si nu stiam despre cine este vorba.Da,intr-adevar ni s-a pus un diagnostic groaznic pe care ne chinuim sa-l infirmam cu teste la Bucuresti,inclusiv teste genetice.Momentan mai avem de asteptat pt rezultatul primului test genetic,urmand sa-l facem apoi pe cel de-al doilea,plus repetarea testului sudorii si a altor analize de sange si scaun.

Multumim celor ce s-au gandit la noi si celor ce s-au rugat si se roaga pt noi,pt David.[flo]

 

POZE CU NOI

[mamica] de David Christian[copil]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...