Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 (18)


Recommended Posts

Neatza,la un capucino si niste stafide glazurate-n cioco[:D] Mitzu[flo][pup]insanatosire grabnica si io avui pneumonie in toamna,de la o viroza de la gradi[bang],stai linistita ca nu se ia la cupii[flo] Liliana si io mor de invidie ca mergi la cursuri de dans,visez si io ca peste x ani cand cupilu va fi ocupat sa-mi fac si eu de cap...la noi sunt cursuri si pentru cupii si adulti,poate din toamna ne inscriem si noi..si chiar instructorul ie tinerel si sexi?[pk] Cristalina bafta la talk[flo]..ce planuri ai pentru cele 4 zile libere? Vivia incepeti munca cand altii intra in vacantza,brrrr[bang] Alice io d'aia nu ma uit la stiri si nici ziare nu cetesc[:-@]vorba Dariei,o grija am sa nu se strice bicicleta mandrei ca sa avem cu ce ne plimba prin parc[:D]...btw se intalneste mandra cu doi prieteni in parc,unul avea un pistol, celalat un robot..vine mandra si ma intreaba ea ce jucarie a luat afara..pai bici,n-ai alta jucarie,deja ma gandeam ca trebuie sa dau fuga in casa sa-i aduc una[bang]...ea,sta se gandeste,baga mana in buzunar si exclama"aaa,mi-am adus aminte,am gasit-o,eu am MANA DE FIER..si scoate mana din buzunar si incepe sa le explice baietilor cum mana ei este de fier si ce puteri are[:D]..recunosc ca si io si baietii am ramas cu gurile cascate... io-s la ore pana la noapte[alcool],fara chef.. [url="http://www.dropshots.com/emig"]filmuletze[/url],[url="http://www.youtube.com/profile?user=gorodika"]filmulete noi[/url],[url="http://s204.photobucket.com/albums/bb312/gorodeii/"]gorodeii[/url],[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=79365"]aripile mele[/url], [url="http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/"]gorodeii noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui g_ioana
btw se intalneste mandra cu doi prieteni in parc,unul avea un pistol, celalat un robot..vine mandra si ma intreaba ea ce jucarie a luat afara..pai bici,n-ai alta jucarie,deja ma gandeam ca trebuie sa dau fuga in casa sa-i aduc una[bang]...ea,sta se gandeste,baga mana in buzunar si exclama"aaa,mi-am adus aminte,am gasit-o,eu am MANA DE FIER..si scoate mana din buzunar si incepe sa le explice baietilor cum mana ei este de fier si ce puteri are[:D]..recunosc ca si io si baietii am ramas cu gurile cascate...
align="right" id="quote2">

Hahaaaaaa !! [:D][:D] M-a dat gata definitiv cu asta (daca mai era loc pentru asa ceva in cazul eiid="size1">)!! Brei cuscro, e mortala mindra !! [flo]

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 2006-2007 Filmulete


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare dragutzelor !!!!

noi suntem ok , multumim de intrebare ...[pup]

bine , exceptand cele 38-39 de grade ale lui Coco ...de azi noapte incoace ..a venit dok , l-a catat pe toate partile ..nada ... atunci sunt dintii ...m-a terminat cocolina cu febra lui ..la Luca eu nu am vazut febra decat de vreo 3 ori max ...

v-am citit in diagonala ...

Alina , imi pare tare rau de samburel ... te pupic [pup]tu esti bine acum ?

Adela insanatosire grabnica va dorim ..

na , ca nu mai stiu ce-am citit ...

de fapt nu-mi iese din minte ..ce-i mai cu codul ala la cutremure? ..ca io pe asta nu l-am simtit ..dar am fobie la cutremure .Alice da si mie linkul ala ..ai fost totala cu usa !!!

Ioana , super tare gorodica ..bravo ei !!!

Olivia , tot nu ati rezolvat ?ce face Lucasu ?

Irinuca , bine ai revenit ..sa-ti traiasca baietii !!!

Cristal, ai mare grija la gripa porcina !!!

 

despre noi ...suntem ok , numai ca de cand s-a facutfrumos am tot stat pe afara..mi-am aranjat gradina , chestii dinr-astea

sunt sucarita ..ca planificasem de 1 mai o excursie la Brasov , cu trenul , mergeam in Parc Aventura , la ZOo si seara back tot cu trenul ..am luat si biletele ...numai ca s-a anuntat vreme oribila ..asa ca am returnat biletele iar eu ma indop cu cioco de ciuda ..noroc ca nu i-am zis lui Luca ..vroiam sa fie surpriza

asa ca o lasam pe vara ..

 

altfel nimic nou .coco tot nu vrea sa se ridice si cu ocazia febrei am ratat si sedinta de azi de gym ..tot nu vrea sa puna picioarele jos ..

cam atat

va pupizez

si sa vad daca am timp mai tarliu sa pun si niste poze cu gradina mea

 

 

Simona cu Luca (21.08.2004) si Codrin (12.06.2008)

http://picasaweb.google.ro/dinu4dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In cateva cuvinte... Mi-am refacut familia, si in May (14 Mai 2007) am mai nascut un baietel, Dominic, cu noul partener. M-am intors la lucru full time in Februarie anul trecut. De un an si ceva incerc sa le impac pe toate, si jobul 1 de la 9 la 5, si jobul 2 de traducator pasare de noapte, si jobul de seara de facut mancare si jucat cu ambii juniori. Probabil ca toate mamicile! am schimbat casa si acum fiecare baietel are camera lui Cea mai buna decizie a fost sa-l culcam pe cel mic in camera lui singurel, a dormit de atunci toata noaptea.

de doua saptamani m-am saturat si l-am trimis pe cel mic in Romania, ca el era ala awkward. Noi aveam program de la 9 la , si Andy e la scoala tot de la 9 la3 apoi la un club de dupa scoala pana la 5. Deci ne-a iesit calculul bine.

Cu ala mic am probleme de personalitate, o sa va intreb eu mai tarziu daca vi s-a intamplat.

Cel mare e la o scoala catolica locala, ii place la nebunie, pana in prezent a invata sa scrie si sa citeasca toate literele mai putin asta mai ciudate, diphtonguri etc. In engleza este mai greu sa inveti sa citesti. La fel, la matematica exerseza de la 1 la 100, pana in iarna ajunsesera pana la 20 (vecinii numerelor, care e mai mare, mai mic, cum faceam noi in clasa intai.

Cel mic are aproape 2 ani si e cam mutulic, zice cateva cuvinte doar, le numeri pe degete (bubbles, Peppa, car, miau miau, mama, dada, yumyum) o amestecatura de frangleza si romana de balta. Si este incapatanat rau de tot, tauras din ala cu coarnele ascutite rau. Cel mai mare vorbeste romana fluent, dar cu gramatica sta foarte prost si scoate niste perle de iti sta mintea in loc. Nu prea le are la plurale, pentru ca daca nu le aude le inventeaza:

"Eu il sun pe Buny" (Buny fiind mama mea

"Ia-mi si mie bicicleta din alea care are toate baietele in parc"

"Baga incarcatorul in surpliza!".

 

Irinuca si bebe Andreas [bonjovi] nascut pe 30/07/04

 

Baby ticker

 

Poze recente cu Andy, Mamy si Ady

Andreas mic mic

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

scuze ca ieri nu am intrat, am fost pe la servici si apoi dupa pranz a venit Patrick.. asa ca am stat in dragaleli [:)]

Mitzu, grrr, pneumonie... te rog ai putin mai multa grija de tine, da? multi pupici si refacere rapida!

Lia, dezinstaleaza YM si apoi re-instaleaza-l si intre timp schimba-ti parola de acces la contul tau.

Irrinuca, bine ai revenit, noi suntem aici mereu. sa iti traiasca baietii!

Andreea de pupi, las ca o perioada nu o sa iti lipseasca serviciul... spor la cumparaturi!

Cristal hai sa treaca repede seminarul... si distractie placuta in week-end-ul lung!!

o zi excelenta tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineataaa, simtiti adierea vantului de we ? [:D]

Blue, sanatate lui junior [pup][pup]

Irrinuca, haide la raport, cu poze [pk]

Rox, cum e Patrick ? [:)] Cum e cu amandoi home ?

Kim, cum esti azi cu treburile ? [flo]

Mitzu, sanatate si tie [flo]

 

 

Amironeanu, Ina, Marinaaa, Adema, Pako, Roberta, Andries, Roller, Eli, Krooo, Noricel, Carmencita ... care pe unde sunteti ???

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">id="size4">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="black">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, Calamity Jane raporteaza...[:D]

 

Aseara am plecat sa le cumpar carti la fete, sa-i cumpar ceva lui John...la Borders un magazin de carti, DVD-uri si jocuri destul de maricel.

In fata mea pe scari o fata a alunecat si si-a spart nasul...sangera saracuta ca porcul la taiere, s-a speriat si a inceput sa planga. Oamneii din jurul ei foarte atenti o bateau pe umar in timp ce ea statea cu capul in jos si ii tzasnea sangele ca la arteziana...Asa ca m-am simtit datoare sa-i organizez un pic.[:D]

Mi-am "pus" vocea profesionala si am pus-o sa stea pe spate cu mainile in sus, i-am dat vestea proasta ca si-a spart nasul :(, i-am pus pe vanzatori sa aduca trusa de prim ajutor si ghetza si evident ca intr-un minut s-a oprit sangerarea...Baietii din magazin mi-au multumit pe urma pentru ajutor...voiam sa le cer un cupon de reduceri [:D][:D][:D]

 

Azi ploua si e tare urat...astia ziceau ieri "what a beautiful summer start!?" ce vara fratzioare, ca la noi asta e iarna in toata regula...hai cel mult inceput de primavara...[:D]

Azi mergem la obisnuita cina de primire a oaspetilor, respectiv primirea mea...:))...Sper sa-i imbarlig cu grantul.

 

Irrinuca, sa-ti traiasca flacaii...Tare multe ii invata pe copii acolo.

Am mai fost colege de odisee, eu cu junioara mea, tu cu juniorul tau. Astia mici au personalitate mai puternica, Oana o bate pe Maria, o musca, e ca ea sau deloc...:)))

 

Simona, sanatate voinicului. Sper sa vina vara si sa faceti excursia (tare frumoasa ideea) cat mai repede. Spor la gradinarit.

 

Roxi, spor la pupaceli...hihihi

 

Ioana, pe mine ma da gata Mariuca ta [:)]...sa va traiasca, sa nu-i fie de deoki... tare iute ii merge minte!

 

O zi minunata tuturor!

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, io te bat, pove mai de copii si pune poze, lasa munca [pk]

 

Zic io, care acu` juma` de ora am zis ca-mi si tai toate venele pe motiv de imbarligaturi si evident, toate telefoanele duc la mine [bang]id="size1"> Asa ca ma dreg cu un pepsi [alcool]

 

Cristalino, student, doc, esti di tuoate [pk] Succese maxime la tine, apoi dai de beut [bis]

 

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">id="size4">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="black">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...