Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 38


Recommended Posts

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata fetelor! Poftiti la o [cafea]cu frisca. Eu m-am trezit cu noaptea-n cap,ma duc mai repede la servici sa apuc sa-mi fac treaba. Va doresc o zi buna! Corina ce mai faci,mai vii la intalnire? Petruta,o zi buna! Georgi,o sa continui,sunt sigura, o sa gasesti tu modalitatea... Bruni,spor la invatat! Alinuta,te asteptam sa vii de la munca! Cum o cheama pe nepotica ta,am descoperit un nume fain de fata "Lira",mi se pare super fain. Criadema pupici tuturor si sa scapati de perioada asta asa mai greuta cat mai repede! Uratica,mai da un semn de viata,ai mai fost la doctor? [pup]tuturor "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina ...sunt prezenta...ce matinala esti....pe nepotica mea o cheama nicole ,ea este una dintre finutele mele [flo] eu la 4 trebuie sa plec la medicul de familie sa-mi scrie concediu medical.....dar revin la o barfa ....gasiti o tema pana ce revin [pup] restul gagicilor[pup][pup][pup] cristina...vremea la cluj ...te rog ?[pup] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Alinuta,e frumos si nicole [:)] Alinuta,vremea a fost super naspa,a plouat cu galeata,acum nu mai ploua si e soare. Iti zic joi cum se prognozeaza pe vineri,ok? Iti doresc mult,mult succes pe maine si sa vrea bebelusul sa vina in familia voastra!![pup] Cred ca ai ceva emotii...,dar noi suntem aici sa te sustinem [flo] Criadema,cum se simte sotul,e putin mai bine? [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele! cristinuta..eu inca nu am fost la dr..deabia in 12 iulie m-au programat-si asta ptr ca am fost la directorul spitalului-ca daca nu... in fine,eu acum sunt cu munca si incerc inca sa imi revin dupa socul primit de la georgie..nu ma asteptam!speram din tot sufletul sa reuseasca!off Doamne cum e viata asta![bang] bruni-astept cu sufletul la gura plecarea ta![:D]abia astept sa vb..bafta multa insa la examene! petrule-si eu vreau nr tau de tel!daca poti sa mi-l trimiti pe pm e perfect![pup] restul gastii-[pup]la toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina mersi mult de sustinere ....stiu ca sunteti alaturi de mine si ma bucur enorm de mult [pup][pup][pup] am aranjat si cu concediu asa ca maine ma mai duc la lucru,program scurt,si nu ma ami duc numai in 5 iulie....ce viata ,ce viata Domnule ...offfff deabea astept sa ne vedem .... sa sti ca nu am asa mari emonti ca si luna trecuta ,probabil ca acuma stiu procedura si ,nu stiu de ce dar sunt mult mai calma....voi reusi sa-mi inplinesc visul sunt sigura de asta ...si am sa va tarasc si pe voi toate dupa mine[pup][pup][pup] ma duc sa fac ceva de papa si revin ... buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna clujencelor nu am mai intrat demult la voi, unele nu ma stiti dar... am facut fiv luna asta la sibiu( io-s din alba si am 5 IA la cluj)si un apeste alta am test betahcg de 56 in z 14 de la punctie ,DAR asta in timpul cicluilui si dupa 2 teste de pp negative[bang] mi-a venit cm in z 13 de la punctie dar totusi am facut beta,sambata era asta dar numai azi mi-a dat rez din alba, nu ma facut in cluj ...si acum adica maine tre sa fc beta sa vada dr rez si apoi eco daca creste beta ceea ce nu as crede dar tte sa fac neaparat maine acum am rugamintea la voi sa-mi ziceti cam pe unde e synevo, io cunosc cj dar nu stiu de synevo pe unde ar fi...si am inteles ca ei dau rez in aceeasi zi dupamasa.. pup si astept raspuns ca stiu ca sunteti pe faza tot timpul[flo] "intr-o noapte am visat un fluture care a adormit si m-a visat pe mine si nici acum nu stiu daca sunt eu sau fluturele care inca m-ar visa"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]citat din mesajul lui Lilicica
Iaura, in incinta Institutului Oncologic, este laborator Synevo, acolo iti ia sange si iti da rezultatul dupamasa sau la cerere ti-l trimite pe email. Iti doresc multa baftasa speram ca e cu ochisori. [/quote mersi iubita ,acum stiu ...din pacate am fost pe acolo cu tata acum cativa ani [q] va-sa-zica te-am scos din barlog[:D] tu nu mai misti nimik? te-ai saturat cred de inseminari ,dar nu mai incerci un fiv,zic io care asta e si primul si ultimul, macar mai am 3 blasto daca nu merge bine ,ceea ce nu mai cred dar tre' sa fac si beta 2 sa vad daca si cat scade[bang] [pup] "intr-o noapte am visat un fluture care a adormit si m-a visat pe mine si nici acum nu stiu daca sunt eu sau fluturele care inca m-ar visa"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...