Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 38


Recommended Posts

fetele, sunt nebuna io sau... acum am citit pe un site, ca cica la synevo nu prea ies bine analizele,ies valori eronate si alte minuni ,no acum io ce sa fac [bang],plus ca a cam iesit apa pe sosea pana la cluj in mai multe locuri... e blocat drumul...ati vazut filmul ala " toate mi se intampla numai mie"[:D] "intr-o noapte am visat un fluture care a adormit si m-a visat pe mine si nici acum nu stiu daca sunt eu sau fluturele care inca m-ar visa"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele! Iaura,dar nu poti sa faci beta in alba la ceva clinica buna,musai sa vii la cluj,am inteles ca ai facut la sibiu;cred ca si in alba sunt clinici bune...;iti doresc succes! Auzi alinuta,sa fie bine de data asta si asa sa faci,cu trasul dupa tine... Uratica,mi se pare foarte lunga perioada de asteptare,parca n-ar fi domeniul sanitar unde cand omul are o problema atunci trebuie sa-l ia,nu peste 3 ani;si zici cu toate astea,ca e sistemul sanitar mai bun decat si cel de lux din ro,in ce sens? Iti doresc sa dai de capat problemelor,sa dam de capat problemelor cu toatele,nu conteaza cat am patimit pana acum sau cat om patimi,conteaza sa ne vedem pana la urma cu bebelusul sanatos in brate[:D] Lilicica [pup] [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iaura,o prietena de-a mea doctorita isi face la synevo cateodata ceva analize,iti dai seama ca nu si-ar face daca n-ar fi bune,oricum o sa o mai intreb si iti spun;ea si-a facut la synevo acolo langa primarie pe strada motilor,nu stiu ce program au dar pot sa-ti las un nr. de telefon 0264/430450 [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta,iti tin pumnii pentru maine si multa bafta [pup][majoreta][majoreta][majoreta] http://www.youtube.com/watch?v=cFziL9wQs7g&feature=related "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Alinuta, [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Iaura,zice prietena mea doctorita ca mai bune sunt rezultatele la medlife dar nu a avut sa-mi dea nr. telefon,sorry,numai daca te uiti pe net. [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bine v-am regasit, dragelor. Iaura, sper din tot sufletul sa fie un beta mare. Eu am facut o gramada de analize la Synevo si au iesit ok. Nu sunt eronate, crede-ma. Si beta tot acolo l-am facut. Daca ai colectat deja sangele, te poti duce acasa, nu trebuie sa stai in Cluj pana dupa masa. Iti trimit ei pe email rezultatul. Cu siguranta e un rezultat bun[pup][flo] Fetelor va pup pe toate si astept vestile bune, noi crestem vazand cu ochii, ma tot minunez ce a putut sa iasa de la mine din burtica. Am impresia ca visez si de multe ori imi dau lacrimile. Va doresc sa traiti toate fericirea de a va tine puiul in brate. Mii de pupici[pup][pup][pup] [flo] [mamica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kry,[pup]tie si fetitei Chiar acum am citit in urma la cap.14 cand si-a facut si criadema testul II;era sa [q] Cat timp are fetita acum? Multa sanatate si numai bine![flo] Ati fost si tu si criadema niste luptatoare! [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina[pup] mersi de informatii,deja am si rezultatul,la 10 deja eram acasa si l-am primit acum pe mail,din pacate cam ce ma asteptam adica <0,5[bang]..dar in urma cu 4 zile era 56,8 [alcool] nu stiu ce sa mai cred ,asta e nu l-am facut in alba pt. ca trebuia sa astept 3 zile adica vineri seara si nu mai aveam nervi pana atunci ,interesant ca la synevo e chiar mai ieftin ca la alba si iti da rez in 2-3 ore ,deci la altii se poate ...nu inteleg.asta e ... kry[pup] fetele care au intrat pe la noi ,cred ca e tare draguta fetita ,nici nu are cum altfel cat ai tras pt. ea[flo] alinuta[pup] tu faci maine o noua inseminare ca nu am retinut,succes atunci pe maine si nu-ti pierde speranta ca e prima sau a2-a IA nereusita (ceea ce sper ca nu va fi la tine) pt. ca io stiu o fata la cj care are 2 copii din 2 inseminari reusite fiecare la a 3 a sau 4 inseminare nu mai retin, la interval de 2 ani ...era la a 2 tura de inseminari si era cu fetita de 2 ani si gravida in 3 luni dupa alte 3-4 inseminari,io faceam atunci a 4 IA "intr-o noapte am visat un fluture care a adormit si m-a visat pe mine si nici acum nu stiu daca sunt eu sau fluturele care inca m-ar visa"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a..si criadema ,ti-am vazut fetita si baietelul intr-o revista si povestea ta pe care o stiam deja ...fain ca incurajezi si alte fete pt. fiv ,pacat ca nu s-a spus ca e facut in cluj...io acum sper ca nu m-am inselat si despre voi e vb. in articol pacat de sotul tauca s-a inbolnavit si ca nu puteti merge acum la mare dar recupertai voi ...si io visez marea dar cred ca anul asta nu am timp pt. ea ...mai muncesc la un embriotransfer ca mai am 3 blasto [pup] "intr-o noapte am visat un fluture care a adormit si m-a visat pe mine si nici acum nu stiu daca sunt eu sau fluturele care inca m-ar visa"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...