Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 38


Recommended Posts

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

in timp ce asteptam sa intru in cabinet a aparut o ,,doamna,, care sa asezat ai tot dadea din picioare ...dupa vreo 10 minute apare si o asistenta care intreaba ,,cine asteapta pt avort,,[bang][bang][bang]...ma lovit in cap ...eu nu inteleg un lucru acolo asa srie pe cladire sectia de REPRODUCERE atunci va intreb ...ce pana mea cauta acolo?....oricum este foarte trista situatia ,mie mi se rupe inima cad vad sau aud despre avort[q][q][q] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alinutahu Doamne ajuta! cristina si eu pot sa vin la intalnire doar dumpamiaza dupa ora 17 pana la 16.30 sunt la serviciu![:D]( eu as fi disponibila de exemplu luni 28.06.2010 )Stabiliti voi vreo 2-3 date(zile) si vedem cum facem mie din pacate nu mi-a venit ciclul [bang] si cred ca se amina plecarea in Ungaria pe luna iulie ( ultimul CM mi-a venit in 19 mai , atunci s-a produs avortul,si menstruatia a durat vreo 10-12 zile , in mod normal nu ar fi trebuit sa-mi vina deja ciclul?!, nu ati intalnit fete care au mai trecut prin asta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui saboupetruta
alinutahu Doamne ajuta! cristina si eu pot sa vin la intalnire doar dumpamiaza dupa ora 17 pana la 16.30 sunt la serviciu![:D]( eu as fi disponibila de exemplu luni 28.06.2010 )Stabiliti voi vreo 2-3 date(zile) si vedem cum facem mie din pacate nu mi-a venit ciclul [bang] si cred ca se amina plecarea in Ungaria pe luna iulie ( ultimul CM mi-a venit in 19 mai , atunci s-a produs avortul,si menstruatia a durat vreo 10-12 zile , in mod normal nu ar fi trebuit sa-mi vina deja ciclul?!, nu ati intalnit fete care au mai trecut prin asta?
pertuta....imi pare rau ca nu tia venit ciclul dar din 19 mai pana acuma este cam mult.nu?eu din pacate nu te prea pot ajuta pt ca nu am facut avort niciodata ,asta spre bucuria mea,...poate te ajuta fetele[pup][pup][pup] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

citind pe ici pe colo uitativa ce am gasit ,,Eu nu am nici o treaba, nici un simptom suparator de sarcina, asa ma mai deranjeaza burta ca si cand as fi la ciclu, dar am inteles ca e ceva normal, asa ca nu ma stresez de asta. Oricum abia astept sa merg la eco. Asa mi de ciuda ca nu ma pot lasa de tot de fumata ,,.....mama cata inconstienta ....si vreau sa va spun ca a facut trat sa ramana gravi a reusit din prima luna de stimulare si asa rasplateste ea minunea si inca una ,,tocmai ce am citit la un topic unde una se vaicareste ca are 2 copii ...cu probleme...sta foarte prost din punct de vedere material...si acu e gravida cu al3lea....si cica ce sa faca???sa faca avort sau nu??? Doamne,ce m-am enervat!!!si mai tare ma enerveaza alea care o mangaie parinteste pe cap....pai cum pana mea sa manifesti compasiune pentru o ia o pauzare care are deja 2 copii,stie ca nu-l mai vrea pe al3lea...insa nu face ceva sa previna chestia asta. exista informare-daca mai poate fi necesara pentru o femeie cu 2 copii si cu acces la internet...exista metode contraceptive....pilulele sa dau si gratuit de la medicul de familie...nu are nicio justificare din punctul meu de vedere.orice decizie va lua....vor plati pentru nesabuinta lor-a parintilor,niste fiinte pure si nevinovate.de ce trebuie sa fie asa??? buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alinuta ... acum nu e momentul sa citesti astfel de lucruri ,nu iti fac bine, cine a spus ca viata e dreapta? tu gandeste-te ca acum la tine in burtica are loc "intalnirea gigeilor cu ovulul " creaza-le conditii optime te rog nu ii stesa cu prostii! fi cuminte ca de nu ite ce te asteapta [nervo][sm]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...