Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 38


Recommended Posts

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am vazut alinuta,esti frumoasa si asa;eu am vorbit cu sefa si a zis ca ma lasa libera din 28 iunie toata saptamana ca am ceva zile de concediu cu conditia sa-mi termin treaba saptamana viitoare. Incerc si eu portocaliu sa vedem cum arata,dar in text. Eu alinuta pot oricand,sa ne uitam si la meteo sa fie intr-o zi cu soare si fain afara,chiar sa ne simtim bine. [pup] Georgi,[loveyou] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am crezut ca ma-ti parasit de tot ....
restul fetelor pe unde umbla? toata lumea lucreaza?sau ce se intampla ....
corina....spuneai ca ai internet rapid si intri mai des dar de cand te-ai laudat cu netul intri mai RAR....
eu imi beau lapticul si am plecat la dus si la nani ca dimineata la 5 imi suna ceasul ...merg la intapat buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu pe unde umbla fetele,umbla creanga,bine fac ca-s tinere,numa' sa mai dea si p-acilea [:D] Te pup alinuta,ma bag si eu la un film,cred ca ma uit la "Bride wars",vreau sa-l vad de ceva timp. [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma uit maine la servici cum e portocaliul,mai citesc tot maine si la capitolul 14,am ajuns la pagina 13,e interesant cum s-au mai intalnit fetele pe la mall [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...