Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 38


Recommended Posts

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ok,pe cand te intorci te astept cu [cafea]aburinda,cu ce preferi cu lapte condensat sau cu laptic? Si eu sunt cam morcovita ca poate nu mai mergem la parinti [q] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta,sigur iti va raspunde careva dintre fete,citeste si tu din spate zic eu si sigur aflam si de endometru si de toate,eu tot ce stiu de aici stiu si bineinteles ce l-am mai intrebat pe doctor.Sa vezi ce povestioare frumoase a spus maddutz in cap.14 nu mai stiu pe la ce pag.intre 12-15. Maddutz [flo] Eu sunt fericita ca mergem totusi la parinti,poate mai vorbim deseara,nu promit,daca nu maine [pup] Georgi,ce mai faci? [pup]la toate fetele "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai era frumos in aer liber si pe ploaia asta...,dar totusi mergem. Te pup alinuta,iti doresc in continuare o zi buna. Va pup fetele si o zi buna si o [cafea]de la mine;sunt suparata ca nu mai avem aparat din acela de cafea la servici,a zis ca nu le renteaza ca suntem putini. Bruni,corina,petruta,uratica,georgi,criadema si restul fetelor ce mai faceti? Haideti sa reinviem forumul asta si sa nu ne lasam pana nu il facem unul victorios [:D] [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...