Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 38


Recommended Posts

Da,multumesc de intrebare,e super intotdeauna cand ma intalnesc cu ei;tin mult la ei;eu zic,ca si parintii nimeni nu ne iubeste pe lumea asta,nici macar surorile sau fratii,de-aia sunt asa eu cu ei; Am stat numai de povesti,n-am stat prea mult,dar bine a fost si atata. Sunt si eu acuma curioasa cu intrebarea ce ai pus-o. "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da,chiar e faina varsta,pe atunci doar chiuleam de la practica si mergeam la bazin la Olimpic hi hi hi;ce vremuri faine,fara griji... Distractie placuta,fain ca mergeti. "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am mai vb cu cineva despre endometrul si a spus ca este ok si ca nu trebuie sa intru in panica ...zicea ca intre 11 si 13 ar trebui sa fie pana la IA si ca cu siguranta ca va fi atata daca in z 8 de cm este de 7 ....acuma cum o vrea bunul Dumnezeu .....nu vreau sa fiu asa ca si la prima IA ...stresata ,am avu emoti,am incercat din orce sa caut un moft de gravi si asa mai departe ...de acea ziceam eu ca o sa fie mai bine data asta ca imediat dupa IA vin acasa si ma intalnesc cu voi ,familia si restul prietenilor si trece timpul repede si nu ma gandesc atata ca na ...acuma se intampla sau nu buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,mai sunt multe zile pana la IA ,2 mm ma gandesc ca sigur creste cum zici tu si mai mult;foarte bine faci ca vii acasa,o sa fii tot timpul ocupata si nu te gandesti atata,si cred te si odihnesti mai mult;hi hi hi,asa faceam si eu,eu eram de-a dreptul crizata;si prietena mea cea mai buna a zis ca le exagerez [:D]cu crizele "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A plouat foarte tare,acum nu mai ploua,dar a zis cod galben tot weekendul;am inteles ca si la voi a plouat;mai bine ploua acum si pe cand veniti voi sa fie vreme buna. "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...