Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Prietenie la plesneala*** - brainstorming


Recommended Posts

bei ce lene pe voi !!!

 

AM SPALAAAAT [:D][:D][:D] ma duc sa-mi fac un dus si sa o urasc pe Noe si in parc !!!

 

Te urasc, NEO !!! Muhahahahahhhhahahha

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary
Miha, am vazut poze multe, multe!! [olala] [olala] iar Sasha e pur si simplu adoraaabilaaaa!!! [8D][asia]
I love you in the way I understand love.I love you in my own peculiar wayid="purple">
align="right" id="quote2">tantza,multam de aprecieri!asa este..adorabila....e o zapacita si jumatate...o sa mai pun poze cu ea...MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mihaela ma bucur ca te revergoreaza [cafea] mea...bine ca nu au patit ei ceva...sa ne anunti ca au ajuns intregi.

oana si eu am spalattt [pk] [pk] si mai am de spalat o masina.

azi am facut curatenia de primavara...o ditamai sacosa de haine care nu ne mai vin, care nu ne mai plac...le-am impachetat frumos si sa le dam cuiva.

eu cred ca dupa noaptea plina de sport am preluat ceva de la max...adica un pui de raceala...am nasu infindat si stranut la 5 minunte....si in urma mea se poate vedea o sira de servetele si hartie igienica. [bang]

 

 

Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
mihaela ma bucur ca te revergoreaza [cafea] mea...bine ca nu au patit ei ceva...sa ne anunti ca au ajuns intregi.oana si eu am spalattt [pk] [pk] si mai am de spalat o masina.azi am facut curatenia de primavara...o ditamai sacosa de haine care nu ne mai vin, care nu ne mai plac...le-am impachetat frumos si sa le dam cuiva.eu cred ca dupa noaptea plina de sport am preluat ceva de la max...adica un pui de raceala...am nasu infindat si stranut la 5 minunte....si in urma mea se poate vedea o sira de servetele si hartie igienica. [bang]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">imi vin hainele tale?[:D]Gabriela"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
Citat:
citat din mesajul lui gabriella1imi vin hainele tale?[:D]
align="right" id="quote2">nu cred..cred ca te strang...iti sunt mici [:D]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">haideti la un suc sau veniti pe la noi[pup]Gabriela"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Hello, fetelor, ce faceti?

 

Vad ca ati pus de-o intalneala la malu' mari...[olala] ce-as fi vrut si io...

 

Va anunt ca de luni intru oficial in concediu 2 saptamani, yupiii! De-abia astept sa ma mai odihnesc nitel, si sa stau pe DC, ca in ultimul timp... vax.

Acum a adormit Andrei, dupa ce-a mancat 2 iaurturi Tnuva, el care imi refuzase iaurtul in ultimele saptamani. Da' am trecut prin piata si am cumparat spanac, asa ca tre' sa trec la bucatarie sa-l curat si sa-l prepar.

 

Si eu am spalat dimineata, si stau in dubii daca sa pun si-a doua masina, da' mi-e cam lene...

 

Beeey, da' scrieti, nu gluma... v-am lasat la capitolul trecut, pagina 1, si azi, deja pag.12 la altul[:D].

 

Mishuid="red">, sper c-ati ajuns cu bine la Mihaleaid="red">[:D] (mi-o iau? sau nu mi-o iau) Sa [pup] pe Mihaitza si Andreea, cu mamy din dotare, si-o imbratisare din partea noastra.

 

Va [pup] pe toate! id="purple">id="size3">id="Georgia">

 

Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii

(Vrajitorul din Oz)id="blue">id="size2">id="teal">id="size4">id="Georgia">

 

Povestea unui licurici id="Georgia">id="purple">id="size3">

 

Poznele lui Andreiid="teal">

 

Nasterea lu' Andreiid="red">

 

PozeAndreiid="purple">

 

Andreea id="size4">id="red">[mamica] luiid="size4">id="purple"> [copil] Andreiut Puiut 11.06.2006id="size4">id="teal">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...